Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

biorę cię za rękę i wchodzę do klatki schodowej. przyciskami do ściany i szeptam do ucha że teraz się zabawimy. roszuwam ci kurtkę i zaczynam całować po szyji. moje dłonie wędrują po twoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.ale żebym nie poczuła się zbyt pewnie- nie pozwalasz się dotykać-krępujesz moje ręce i szybki ruchem odwracasz do ściany.swoimi dłońmi dotykasz gdzie chcesz i wcale nie jesteś przy tym delikatny...szybko rozsuwasz moje nogi i nie pozwalasz na żaden ruch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciagam ci spudnice idostajesz klapsa. aż zostaje czerwony ślad. kucam i zaczynam całować po udach. biorę majtki w zeby i zciagam z tylka. masz klapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten początek zapowiada się całkiem przyjemnie......ale to tylko maleńki wstęp..po kilku sekundach dostaje raz za razem i co raz mocniej....... wyciągasz pasek ze swoich spodni.ręce każesz trzymać wysoko.wyżej!...i tym razem to naprawdę boli.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cale podniecenie
Poooszlo, bo dexter to jelop co po polsku nie umie pisać. Gdzie z glabem do łóżka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spinam ci ręce paskiemi prowadzę do mojego mieszkania. wprowadzamy do pokoju i przpinam cię do futryny. wyjmuje pasek z szafki i dostajesz lanie. zaczynam cię rozbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cale podniecenie
Slonko dopiero co w pierwszej lepszej bramie byłeś, a tu nagle pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdejmujesz wszystko-zostaję naga ubrana tylko w kolory razów od Ciebie........Ty w najmniejszym stopniu nie okazujesz nic po sobie.spokój jakim emanujesz miesza się z podnieceniem i przerażeniem w mojej głowie.............czekam ....bo między kolejnym dotykiem paska na moim ciele upłynęło już kilka chwil..............a ja nie wiem czego mogę się teraz spodziewać?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynam dorykac twoje ciało. caluję piersi. biorę w zeby sutki i lekko przygryzam. rozkladam ci szeroko uda i zwiedzam otworki. moje podniecenie rośnie. chce wejść w ciebie. spenetrowac oba otworki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko....bym po chwili poczuła jak je gryziesz...............dotykasz delikatnie bym mogła odczuć różnicę w dotyku między Twoją dłonią a pasem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Drejfus
Dexteriusz zapewne już ostro fapuje, stąd te błędy, jedną ręką ciężko się pisze. Spr & ptw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozchylam twoje pośladki i zatapiam między nimi usta. zaczynam penetrować językiem tyleczek. nacieram go soczkami z muszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micniejszych? sama się o to prosilas... knebluje ci usta. i czestuje siarcistym klapsem w tyłek. zaraz zamontuje ci korek analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.......................................... że zapytam............bo nie wiem przecież............. jak doświadczonym jesteś w tych sprawach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie głupio........;) ale pytam-bo jeśli już w temacie takim jesteśmy-to wypadałoby troszkę wiedzieć co i jak:P a ja też raczej teoretycznie niż praktycznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem... przydałyby mi się prywatne korepetyce u Ciebie ;-) ile bierzesz za lekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biorę nic.......bo i nie sprzedaję się...:P a wiedzę nabywam z każdym dniem dużo czytając ,słuchając,obserwując obeznanych w temacie.......obserwując swoje reakcje ...marzę,myślę,czuję.................i cała gama powikłań wszystkiego ze sobą dała mi maleńkie zaplecze teoretyczne w tym temacie,który mnie zaabsorbował ok roku temu....tyci maleńkiej praktyki...:P ale to musisz czuć w sobie głęboko...........to nie bierze się z książki czy gazety A samo to Bo Ja Chcę!.......... to zbyt mało..............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywoscie masz rację. myślę że u mnie największy problem to ciągle pytanie na ile mogę sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile możesz sobie pozwolić? w jakim sensie?że na ile możesz zrobić co zechcesz z kobietą czy na ile Ty sam jesteś w stanie się odważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej co mogę zrobicz kobieta. ja mam porządnie naje**ane w głowie. i pomysłów wiele. ale każdy ma inne granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ja myślę,że: 1) najpierw to powinieneś poszukać takiej ,która Cię będzie podniecać(bo jeśli nie będzie-a wręcz odwrotnie-to może się skończyć na znęcaniu-A TEGO PRZECIEŻ NIE SZUKASZ?) 2)potem powinieneś skorygować wasze wspólne podniety,ustalić jakiś element w całym tym sprawdzaniu ,na który kończycie zabawę(przecież ma być podniecająco a nie przerażająco i skończyć na zawale?) 3)owa niewiasta powinna być kobietą otwartą i lubiącą nowe doświadczenia -tylko uważaj na wariatki niewyżyte-żeby Tobie się coś nie stało.....;) 4)zawsze pamiętaj o granicach ludzkiego ciała i umysłu-poszerzaj je ale nie naginaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. chciałem właśnie tak porozmawic z tobą ;-) bo bardzo mnie to kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu nie rozmawiasz,,tak" ?? przecież nie gryzę:P i nie krzyczę...............?:P:P:P a co do tematu.... powiem Tobie ,że wszystko zaczyna się w głowie...a każdy pomysł można zrealizować-byle nie szkodząc bardziej niż sprawiając frajdę;)(SOBIE) mnie wiele rzeczy jeszcze ciekawi.. wiem jedno na pewno-bo takich zabaw potrzeba 1)idealnie opanowanego mężczyzny 2)zapasów cierpliwości(obojga) 3)przygotowywania i ciała i psychiki 4)nawiązania swego jedynego rodzaju emocji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbita masz rację. kurcze szkoda że od tego nie zaczęliśmy :-( ją tam mam otwarta głowę na pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×