Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość Sombreroooo
I jeszcze niech będzie raport tygodniowy i miesięczny[jak przy kasie fiskalnej]:classic_cool:. W sferze tego kto miałby takie raporty zdawać obowiązuje pełna dowolność.Jednakże do tygodniowego i miesięcznego wypadałoby powołować kogos z nutka dziennikarsko-pisarskich umiejętności.Widzę tu pare talentów:classic_cool:a i bywalców lub kogos w rozumieniu rezydentow tematu już widzę też niebrakuje:classic_cool: A i jeszcze jedno.Kto sporządza raport to kwestia dowolnego wyboru spośród gości wątku jednakże za niesporządzenie raportu odpowiedzialność solidarną poniosą wszyscy toteż lepiej byłoby ochotnika znałeść.Już minęła doba od otwarcia wątku a wkrótce zacznie się druga doba.Od niej proponuje rozpocząć system raportów.A pierwszy raport zwykły proponuje poprzedzic specjalnym raportem dwudobowym o wstępnym charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssaaasdasda
ej...a u mnie nie ma połączenia jak wchodzę na tą stronę :/ co to może być? wzoraj prawidłowo odbierały mi dwie kamerki a dzisiaj komunikat: zresetowane połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fancy Nancy
Sombrerooooo słusznie prawisz!Pokażmy tu na Kaffe tym nygusom z"paranormalnego"a także tym popieprzeńco z Chana kto tu żądzi i kto ma do tego prawdziwe powołanie!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żołnierze!
Do raportu! Chip chan na was liczy!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol wtf wtf!?
Raporty miesięczne:D:D Odpowiedzialność solidarna za niesporządzenie raportu:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam reset
polaczenia, cos robia przy tym moze uruchamiaja kolejne kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej byłoby się
zająć własnym życiem, a nie czyimś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King Krimsonnn
:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam reset
Jeśli ona żartuje to nie wiem co se zrobię.Mam reset.😭😭Ten watęk to moje życie.😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogłoszenie duszpasterskie
Dobre und Motzne:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariano Italiano Top
Yes:classic_cool:Yes:classic_cool:Yes:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grapes of God
note avec profonde to zdjęcie które masz w stopce to chip chan girl??:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam czytam więc
co tam gada na 3 kamerce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anthony Bourgess
Mam takie pytanie.Skąd pochodzą zdjęcia np tego jak wychodzi z domu.Ma tam kamery i są to w rzeczywistości screeny uchwyconego przez kamerę obrazu czy ktoś se jaja robi[albo ona ma np trzecią rękę która liczy sobie 3,5metra długości]??:classic_cool: Kto zabierze głos w tej sprawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qrdebello
Ha ha ale z was idioci.Ona se teraz siedzi i przez skype'a gada z koleżanka o tym jacy to debile ja właśnie 24h podglądają ha ha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to screeny z kamerek,przeciez widac. ona czasami przestawia kamery stad rozne ujecia. A w necie nie siedzi teraz, przecie widac ze lezy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam reset
myslicie ze jak doładuje jej tel za 10zł to zrobi pokazik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam czytam więc
Mi działają trzy kamerki, ale nie wiem co to za gadki na trzeciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Old school yo'er
Myśle,że nawet napewno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6t346346
ona nie gada w tej chwili. Tego głosu nawet nie ma w tym pokoju, u niej pewnie jest cicho. Głos nakładany jest bezpośrednio na przekaz w kamerze i nagrała go już dawno. Mówi tam o Panu P i o tym że chciałaby popełnić samobójstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już jest info!!
Uwaga!!Udało się odczytać to co było na karcie jakiej treść a konkretnie znaki zapisane-budziły jak dotąd najwięcej wątpliwości i były najmniej zrozumiałe.Podobno to literalny zapis w jednym z martwych już dialektów starokantońskich z południa chin o dziwo! Tekst jest następujące treści[translacja na język polski]- "jelita wieprzowe, wołowe, jelita baranie,jelita końskie, flaki, flaki naturalne, jelita na kiełbasy i do kiełbasy a także komponenty do kiełbasy, osłonki sztuczne" Mamy trop.Jest to prawdopodobnie studenka korespondencyjnych studiów na profilu-przetwórstwo mięsne.:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam czytam więc
Dzięki za wyjasnienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Uti et utrubi
Możliwe.Całkiem możliwe,że uczy się korzystając z tzw platformy e-learningowej.W krajach technologicznie zaawansowanych tak jak kraj naszej bohaterki to już bardzo powszecha forma kształcenia. Na naszej wiosce jeszcze dużo wody upłynie by to mogło stać się powszechnym systemem i formułą kształcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa chinka
Eeee może lepiej nie.No już jej od tej nauki się w głowie miesza:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O yeah !!!!
Byłoby :classic_cool: zwłaszcza gdyby tak możnabyło też e-learningowo i korespondencyjnie zdawać egzaminy o yeah byłoby :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest info - czy to twoj raport?? Tygodniowy, dobowy?? Wlasnie bez kitu,przeciez glosno kiedys bylo o tym ile ucza sie azjaci, umieraja az od tego, moze tam kazde mieszkanie studenckie tak wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andreo Meo
No właśnie nie wiadomo do końca czy to tłumaczenie ze starokantońskiego na polski jest prawidłowe. Już mamy w sieci opublikowana właśnie kolejna wersje tłumaczenia na angielski i z angielskiego na polski i wychodzi coś innego. Autorzy drugiego tłumaczenia twierdzą iż w tym języku trzeba być niezwykle precyzyjnym odnośnie interpretacji poszczególnych znaków.Bywa ze są niektóre bardzo podobne do siebie i długo należy je porównywać by je zweryfikować do dalszego tłumaczenia.Teraz poszło z "drugiego ośrodka tłumaczeń" coś zupełnie innego niż tekst z"pierwszego ośrodka"wskazujący na to iż dotyczy mięsa. Oto druga wersja tłumaczenia tekstu znaków: "Plastyfikator środek zmiękczający, emulgujący, pozwalający na uzyskanie odpowiednich parametrów mechanicznych obrabianej substancji. Plastyfikatory są szeroko stosowane w przemyśle chemicznym, w produkcji tworzyw sztucznych oraz w budownictwie do otrzymania odpowiedniej konsystencji zaprawy murarskiej itp. Jako plastyfikatory w tworzywach sztucznych często stosowane są pochodne kwasów dwukarboksylowych, np. ftalany, adypiniany, sebacyniany lub maleiniany." Jaki z tego wniosek??Ona coś studiuje ale raczej dotyczy to budownictwa i tworzysz sztucznych!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×