Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Eeee nooo podgladacz jakiś ty światowy jest :) To ja może jakiś autograf za wczasu wezmę bo później się nie dopcham :) W sumie ty tam w warszawie masz możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zawsze mawiam że dobry film rozpoznam po 5 minutach oglądania :D W ostatnim czasie oglądałam duzo filmów po 5 minut :-o A avatar ci się podobał ? myślałamże to nie będzie film dla mnie ale podbał mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo rozreklamowny ? podbal mi się, pozniej długoo nic i sala samobójców i etraz znów czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam wstyd :) ja chwilowo zmykam 🖐️ za chwilkę pewnie anna przyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ;) Dzieciaczki i mąż zasnęli wiec mam chwilke dla siebie ;) Chan-ka mój mąz dziś ssał olej bo chciał mi pokazać ze to jest znośne i wykonalne.Powiedział ze bedzie tak robił codziennie ;)Ja narazie poczekam bo na sama myśl o oleju w ustach robi mi sie niedobrze :OAle chciałabym to robić ze względu na te moje nieszczesne zatoki 😭 Podgladacz na warcie czy spisz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie a dlaczego pytasz?Poczytalam trochę o tym i myslę ze to moze działać.Tym bardziej ze jedna pomarańczka napisała dzisiaj ze tez ssała olej i wyleczyła zatoki.No chyba że to była nasza Chan-ka na pomarańczowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz te piosenkę usłyszałam jakis miesiac temu w TV i odrazu wpadła mi w ucho.Dzis sobie o niej przypomniałam i właczyłam.Ja wogóle lubię piosenki Rubika bo one maja w sobie sens,metaforę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catalina90 ja szczerze to nigdy nie sluchałam Dzemu a tę piosenkę ,która mam w stópce to usłyszałam pierwszy raz jako podkład muzyczny na Youtubie do filmików "KU pamieci" :) Podgladacz jem chińszczyznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catalina dzięki ;) podgladacz ja juz jadlam kolację-placuszki z jabłkami(racuchy) bo sobie dziecxi zażyczyły a teraz to jest przekąska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako człowiek wiecznie na diecie wszamałam sałatkę z pora i chyba dopcham selerem naciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz a dlaczego i gdzie zamawiasz jedzenie przez net?TYlko nie mów ze co rano chleb i mleko tez masz dostarczane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×