Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość malwinkaaa 2333
ona nic nie przynosi do domu. a co sie stalo z ta mamerka co byla w kiblu_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2333
słuchajcie ale ona chyba nie wygląda na polkę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniol_Stroz
jem kupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magik 990
jej wpisy na blogu sa od kwietnia 2007 ;/ jak to mozliwe ze nie rozwiklano jeszcze tej sprawy , ona sobie robi jaja z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tłumaczenie maila, dosłowne, bez gramatyki, bo prosto z googla, ale może chce się komuś wgłębiać i zrozumie: Jesteś jaskini otworzył drzwi do Jung Lee ... I zawsze kopać innych dwóch, wystraszyli się i ja mamy gdzie uciec do wyrażenia. Zdjęcie wykonane jest to, że U. S. Get it swoje miasto. I też nie zawsze może kopać w pięciu innych samochodów będę stać jak się boi? Och, nie drobne odpowiedzi do drukarki godzin do czterech Jean Lim jest podjąć. 7:15 .2010.05.31 Zabierz mnie do jaskini na wszystkich pięciu stacjach cztery yo ... Bai Tu prądu w funkcji czasu snu, uh wyszedł drzwi i moje pięć, a następnie stojąc na krawędzi, ma to swoje wszystkie. 08:30 PM8 Ostrygi podjęte przez Earl Jean jaki sposób wargi do wszystkich Uh, uh przetwarzania dziewięć nowych wsi bez wsparcia swojego miasta udał wszystkich dziewięciu Czy nie jest stroną dwóch dziewięć stopy w drzwiach, stojąc w deszczu pod non-party do miasta to tak dobrze. Niezależnie od tego, czy dziewięć stoi w pościg że gyeonat, G. 20000000000000000 dziewięć kopać kopać swoje miasto konia Zapomniałeś wszystkie Pokój w swoim mieście wszystkie moje Fang gyeochyeot. 20000000000000000 ryeo wysokie kopnięcie trafić dwie lub cd. Gonić Och, i wiele samochodów na drogach, dwie wszystkich sieci prowadził wszystkie miasta 20000000000000000 pełna jest dwa lub nawet gonić Och, i poprzeczne belki ff380000 rzeczy tylko, że ty też nie stoi wojny z Closed-telefon znaków Mężczyzna nie muszą Pracownicy wszystkie miasta haet krwi. Teraz mam kontakt ze skórą coś kopać 20000000000000000 sieci Ido pakiet wszystkich Umm masz system źródeł punktowych, że Jan P. Zheng Shin Ha Ha Teraz netto w kick Light. Bo jest też jedynym miastem w bocznej kolana wszystkich Nowe Agencji że haet kopać, Foto kolana Bo miasto znalazł. Och, te same cztery-letni John. Dobrze, że stojącym na 5 min. Bóg zmienia ludzi kopać wsi Akupunktura: kopnąć mnie w oddali, który jest w bat dla Ciebie pluć, śliny w ustach Zachodu, że uh kopać haet dwa bat do wymogów, które Jeśli test śliny, że wiele za wiele jednym i tym samym ludziom, że nie jest łańcuchem, czy John? Dziewięć lub kopać to? Nie kopać śliny nietoperza rocznie do Hebrajczyków w samochodzie lub z jednym z Dun zawsze wciągnięty źródła fali, a wynik jest Dunn Teraz nie pasują do linii partii w związku z tym ludzie z Chi Lang jest wiersz lub John? Teraz bardziej niż dziewięć i mężczyzn znak jest w ślinie bat, które pomogą Ci z wymaganiami sieci?? Dziewięć i nie mogę Jean kopać cd. Cztery ostrygi podjęte przez Earl Lee, że można, uh yo. Zdjecia z mrożonych ostrygi lub ostrygi 30 minut temu Get it podjąć stojące na cztery bity i to Mrożone ostrygi do Lee i słownika nie jest tteot kopać dwa śliny w ustach to uh yo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, kto robi screeny o polnocy?:P ktos spedza sylwestra na kafetreii?:D To pewnie sciema, ktos sobie napisal na paranormalnych ze cos sie stanie w nocy,a ona bedzie spala. Ale fakt o nienaturalne ze tyle wychodzi. moze ktos sprawdzi jak w korei obchodzi sie nowy rok, moze oni go nie uznaja czy cos, ja nie mam czasu teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjajajaj
tam sa zdjecia tego policjanta pana p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2777777777
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjna kultura korei (z wikipedii): ,,Czuwanie całą noc przy otwartych drzwiach, którymi wchodzą duchy przodków -Trzydziestego pierwszego dnia dwunastego miesiąca roku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdy
W Korei największym świętem jest nowy rok więc może jej dzisiejsze wyjścia mają z tym coś wspólnego. Oby. Ale z drugiej strony... Czy osoba przśladowana i bojaca się o swoje zycie świętuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaaa 2777777777
a skad wiecie ye to jest wzjscie y domu__________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdy
No raczej gdyby to były drzwi do łazienki to by nie ubierała się w kurtkę, czapkę, nie brała by torebki i by nie robiła "prowizorycznego alarmu" na drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze np po sylwestrze 2 dni bedzie wszystko pozamykane wiec musi zrobic zapasy, moze musi nakarmic jakies "glodne duchy"(chociaz to chyba w chinach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BootCampIII
Dzisiejszego wieczoru będzie robić coś co wam jest obce.Będzie wygrywać w realu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odrócone role
Ona se poszła se na Sylwestra a wy będziecie gapić się do rana na pusty pokój CHipi. No super sprawa! I kto tu jest chory? Naprawdę ona? Mi się wydaje, że was trzeba leczyc od uzaleznienia od netu i filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiemamamamamma
dlaczego 1 kamerka stoi na 20;54???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówiąc ja też długi
czas żyłam podobnie :-) Szkoda, że nie pomyślałam o kamerkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK WRÓCI TO
BĘDĘ OGLĄDAĆ JAK ŚPI, A JAK NIE WRÓCI TO MAM SYLWESTRA DO DUPY I TAKI NOWY ROK:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też zyję podobnie
tylko mam taki syf w chacie, że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
na tych paranormalnych juz niech nie przesadzaja tak z tym zeby czegos nie pisac :O co ktos napisze to zaraz, ze spam. to o czym oni tam chca pisac?:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrtyjjy
na paranormalnych to tylko gdybanie o tym że pewnie ją ufo uprowadziło nie jest offtopem, spamem i ciort wie czym jeszcze. fakty czyli obserwacja tej kobiety, pisanie o jej zachowaniu ich nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za suczka
GDZIE ONA TERAZ JEST???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robi zapasy na sylwka, a wy w takiej panice :D Swoją drogą dziwne, że nie obawia się tej policji, co niby jest w zmowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaauuuuALA
Ona jest pojebana :| NIE MARNUJCIE ZYCIA NA TEGO SWIRA :/ Wezcie kurwa bo mi sie to kojarzy z dobrze jebnieta polka ktora mieszka jak bezdomny/... MASKARA .... zostawcie ja tam niech tam zgnije ONA JEST C H O R A !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
patrzcie niby mamy sie soba zajac a nie nimi a temten co tu robil? :D:D:D:D:D (o paranormalnych chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamammam
mam pytanie,jak ona wyszła i zostawiła tak ułożone te kartony z tym sznurkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×