Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Gość asderka_aaa
nie no bez jaj. Poważnie ja i Anioł to nie jedna i ta sama osoba :) Nie wiem wogóle skąd takie przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
Anioł to mężczyzna (tak myślę), a ja jestem miłą sympatyczną skromną ( czuje się jakbym pisała ogłoszenie do działu 'podnajmu sie') 24 letnia kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
poznajmy się *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixxxx
asderka to anioł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa mnie to miało tutaj już nie być a ciągle zaglądam :] kafe wciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asderka_aaa
haha no w sumie to na AA właśnie tak się zaczyna Mam na imię Julia mam 24 lata jestem z Warszawy. Alkoholu nie spozywam wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
note avec profonde vel julk44 otrzymujesz 500 karnych kutasow w czoło i dostajesz tytuł "Suki nadzwyczajnej" za podszywanie sie anny zuzanny na gg do mnie plus dam ci lachonku blyszczyk freee Annna ja bym zlinczowal tą sukeD::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie bardzo dobrze że anna zuzanna do ciebie kmiotku nie napisała, bo wyłudziłbyś od tylko zdjęcie, przynajmniej teraz wiadomo czym to gówno śmierdzi :classic_cool: i nie pisz do mnie kretynko... KMIOCIE JEDEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachonku :D pfff taki stary a taki głupi :D lubi starsze kobiety ale nie koniecznie tylko do seksu :D hahaha żeby rozmawiać ze starszymi to Ty jeszcze trochę musisz dojrzeć chłopaczku jeden :D a tym błyszczykiem z brokatem sam sobie pięty wysmaruj może ci trochę zmiękną, polnische scheisse z munchen :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anioł wiem ze robisz kulki każdy je robi :P róbcie kulki wszyscy róbcie :) chipi tez robi kulki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×