Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Anna może ty nas ugościsz jak podglądacz nawalił ? :) W sumie to szkoda mi się rozstać z myślą że nie będę oglądać łazienek za oknem ale cóż zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka nie załuj Łazienek ;)U mnie przy ładnej pogodzie z okna Hel widać ;) Dzis jade kupic sobie buty wiosenne bo w kozakach juz troche za ciepło.Matki Boskiej Pieniężnej było wczoraj to mozna dzis poszaleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze pieczone to jaaa wsiadam w taxi i jadę do ciebie Anna :) Powaga widzisz morze z okna ehhhh jak ja Ci zazdroszczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na plażę mam z domu 3 km-piechotą 15-20 minut :)Ale jak to mówią-"szewc bez butów chodzi"-mam tak blisko a na plaży w zeszłym roku byłam tylko 5 razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie na temat.
ja mam do kaluzy 2 kroki i czesto kozystam z urokow kapieli w niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi te filmiki jakby migają cały czas i nie moge jej oglądac co zrobić zeby nie migały? Ona jest od grudnia tak nagrywana bez przerwy?ja pierdole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia d
muj monsz jest pojenaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stróża
Aniołku kochany gdzie jesteś ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stróża
Anioł tęsknię {beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stróża
Anioł to ja twoja biała bułeczka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka_anioła_stróża
Aniele Bozy strózu moj ./..😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu ktoś?Podgladacz,Chan-ka?Hop hop!!!! Kupiłam sobiesłuchawki iteraz do woli moge sobie sluchac muzyki ;)Teraz slucham Alegriaaaaaaaaaa😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze pan taksówkarz powiedział z lekkim uśmieszkiem -pani kochana , wie pani ilu tutaj podglądaczy w Warszawie mamy ? podglądaczy, ekscybicionistów, zboczeńców, pedofilów i innych wariatów " hahhaha Chanka no niestety ale to prawda ale niewypał, Chanka spedziła cały dzień na ławce w Łazienkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci dam drzemkę 😠 Ale w sumie to ja tez zmeczona jestem 💤Zawsze jak mąż jest na slużbie to sobie mówię,ze posiedze przed komp a tu dupa blada-zmeczona zawsze jestem.To pewnie mąż mnie usypia telepatycznie zebym przypadkiem nie flirtowala gdy go nie ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziales jaka masz tu wierną fankę?Dziewczyna szaleje za Toba ze hej ;)Ja gdybym byla wolna to tez bym za Toba szalała ;)I nie chodzi tylko o Twój wyglad(mrrr ;) ) ale o osobowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×