Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koszmar po swietach.

Nieudana korekta nosa - wyglądam okropnie :( Co teraz?

Polecane posty

Gość gość
W Bydgoszczy są dobrzy lekarze. Jestem tego przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już to przerabiałam, wszędzie są dobrzy specjaliści?! Lepiej jednak zastanowić się nad samą operacją, bo może wyjść wielkie G... jak u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r3
niesia a kto ciebie aż tyle skasował ? to strasznie dużo pieniędzy.Nawet Sczyt tyle nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość r3
*Szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza82
Miałam operacje plastyczną nosa osiem lat temu. Usunięto mi garb, miałam tzw.orli nos. Nos po operacji ma dziwny kształt. Zamiast garba mam kość w kształcie siodła, nie łączy się z drugą częścią nosa. Nos znacznie opadł po kilku latach. Mam jeszcze jeden widoczny defekt. Na środku nosa wystaje mi kość, może jest to chrząstka, jest to niewielkie uwypuklenie. Niestety nie mogę poddać się bezpłatnej korekcie. Chirurg, który mnie operował, zmarł kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
Witam 08.08.2013r. przeszłam całkowita korekte nosa, krzywa przegroda, skracanie, nos opadający. Po narkozie czulam sie dobrze, ale moje współlokatorki rowniez po korekcie nosa nie spały w ogóle, bo zwracały cała noc (jeden ze skutków ubocznych narkozy) bólu nie ma, jesli chodzi o mnie jedyny dyskomfort związany jest z opuchlizna noska, no i sa siniaki pod oczami, ale ja mam akurat male :) jak na ta chwile jestem zadowolona, ale wiem, ze ostateczny efekt bedzie widoczny za kilka badz kilkanascie miesiecy. Zabieg robilam w Szczecinie, a jego koszt wynosil 8000zł. W razie pytan piszcie, chetnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki pamiętnik tylko do wiadomości całego świata! Nie chce mi się wierzyć w to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale są fotki. Myślę, że tak było naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedno zdjęcie, bez twarzy, a podobno robiła też nos. Mało konkretów, dla mnie zachęta do lepszego życia po takich zabiegach? Strata czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty pipszysz! Niesia zapłaciła mniej wiecej tyle co bieze szczyt a nawet mniej! U Szczyta ckn do 17 tys dochodzi, a poprawka pewnie jeszcze droższa. On sie ceni jak noektorzy lekarze z zagranicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to u tego lekarza zdarzają się poprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytanie :-D. Oczywiste ze sie zdarzają i to wcale nie żadko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakoś nikt się nie skarży, więc muszą to być niewielkie poprawki? Choc wydawałoby się, że za takie pieniądze obejdzie się bez dodatkowych zabiegów? Czy za poprawkę płaci się jak za pierwotny zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos z Was zwrócił się do swojego lekarza z zapytaniem o poprawkę? niektorzy lekarze robią ją za darmo, inni biorą za anestezjologa a inni całą kwotę od nowa... ktos moze sie wypowiedzieć jak bylo w jego przypadku? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mówi na ten temat kodeks etyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kodeks etyczny mówi mn. żeby przede wszystkim nie szkodzić, że lekarz zobowiązany,jest do naprawienia wyrządzonych przez niego szkód .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w sytuacji gdy nos po operacji nie jest krzywy itd, tylko po prostu ma inny kształt od oczekiwanego? np. jest większy niż oczekiwano... czy powinien zgodzić się na poprawę bez dopłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uzgadniałaś, że mam być mniejszy? Czasami lepszy większy niż mniejszy z problemami z oddychaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, pokazywałam zdjęcie na prawdę malutkiego noska, lekarz powiedział że z czubkiem nie trzeba nic robić bo automatycznie się uniesie i będzie ok... no ale teraz jak patrze to jest długi ten czubek, ze 2 razy dłuższy niż pokazywałam i jednak moim zdaniem trzeba bylo skrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujac operacje nosa trzeba byc swiadomym ze cos moze nie wyjsc. Sa wspaniali chirurdzy ktorym operacje zawsze wychodzily, a niestety nastepna im nie wyjdzie...to tylko ludzie i zdarza im sie popelnic blad...choc kosztowny dla klienta. Ja mialam operacje 5 dni temu...juz widzialam nos, ale moja twars jest taka sina i wielka ze nawet najpiekniejszy nos przy takiej twarzy nie wyglada za pieknie hehe. Ogólnie nos ladny i prosty. Mialam likwidacje garbu nosa i skracanie. Bylo ciezko po narkozie, ale da sie prsezyc. Operacja kosztowala mnie 7 tys we wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 31.08.13 u kogo robiłaś zabieg? Ciesz się, że jest prosty, to jest dopiero problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u kogo we wroclawiu za 7 tys jesli mozna wiedziec bo tez poszukuje kogos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizi88
hej :) pisalam tutaj 2 dni po zabiegu, iebawem minie miesiac! Zaznaczam, ze ja gipsu na nosie nie mialam w ogole!! Tylko plasterki, ktore same odpadly po tygodniu, wiec widzialam od poczatku jak moj nos wyglada. Nosek jest krotszy i prosty, wiec jestem zadowolona, ale nie ciesze sie na zapas :)) Jak juz wczesniej pisalam, zabieg robilam w Szczecinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee1
Cześć dziewczyny, ja dop teraz się odważyłam napisać, bo tak się bałam co wyjdzie... JEstem dziś 3 tyg po zabiegu. I niestety muszę stwierdzić że operacja u mnie się nie udała. Dziewczyny które się zastanawiają nad operacją, słuchajcie: jeśli Wasze życie nie kręci się nieustannie wokół nosa, jeżeli potraficie spojrzeć w lustro i zapominacie czasami o defekcie swojego nieszczęsnego nosa, jeżeli aż tak bardzo on Wam nie przeszkadza - to radzę: NIE RÓBCIE TEGO. Nie warto tak się zadręczać i męczyć tą operacją, i tym co po, (ból, opuchlizna itd) A jeszcze na dodatek ost się dowiedziałam że każda narkoza zwiększa ryzyko ciężkich chorób na starość, np altzheimera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat bralam ketonal 100 dwa razy dziennie przez tydzień i nic a nic ani razu mnie nie bolało! jednak opuchlizna faktycznie bardzo mocna przez prawie 2 tygodnie, myslę ze po 3 tyg. nie bedzie juz sladu. Ja osobiscie jestem ponad 2 tyg. po zabiegu, nos jest ladniejszy niz byl ale to jeszcze nie TO. Wiem, że bedzie sie zmieniał do roku czasu, jednak jeśli duzo sie nie zmieni na lepsze to na pewno zapytam o poprawkę :) nie ma sie czego bać, w ogole mnie to nie stresowało i to bez podanego :glupiego jasia" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×