Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koszmar po swietach.

Nieudana korekta nosa - wyglądam okropnie :( Co teraz?

Polecane posty

Gość gość
Po prostu trzeba wybrac odpowiednia klinike, a nie na slepo. Ja wiele szukalam i w Internecie i pytalam po znajomych. W koncu wpadlam na te klinike www.kurban.com.pl i robilam kilka drobniejszych zabiegow i było bardzo porzadnie zrobione. Polecam Ci tam się dowiedzcie co zrobic w takim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s***************a j z ta reklma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 16.46, czy dostane pisemną gwarancje, ze poprawią mi nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak ktos wyzej już wspomnial, to centrum www.centrumpodplatanem.pl jest naprawde godne polecenia, zabiegii wysokiej jakośc****ersonel to samo, wszystko w przystępnej cenie, generalnie wszystko wychodzi na Duzy plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wspomniał o klinice pod palantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki38
uwazajcie na dr Szyta .Mialam niezly nos ale wpadalm w kompleks poniewaz byla narzyczona mojego chlopaka miala idealny .Przynajmniej tak mi sie wydawalo.Zoperowalam nos .Nie moge powiedziec ze jest fatalnie ale na pewno nie porawialm sobie urody.Nos byl prosty teraz wiadac ze jest po operacji krotki i zadarty .Taki troche swinski.Nasi lekarze powini uczyc sie od lekarzy z usa .Przede wszystkim robia nosy dopasowane do twarzy a nie wszystkie identyczne czy komuś pasuje czy nie do typu urody.No ale niestety u nas jest jeszcze mala konkurencja wsrod chrurgow plastykow i sredniacy uwazani sa za profesjonalistow, niki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Ty się nabrałaś na Szczyta. Jak można z całkiem ładnego nosa zrobić "coś" znacznie gorszego. Przecież chirurg mógł Cię odwieść od operacji widząc,że nie wygląda on źle. No cóż: money, money, money.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy chirurg odradził mi operację a ja durna zoperowałam u innego i teraz mam dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Szczyt jest mocno przereklamowany. To, że trzeba tak długo czekać na konsultację i operację to chwyt reklamowy !!! Najwięcej jest próśb o zmianę terminu właśnie u niego. Czy to nie dziwne ? Myślą, że mają nas za wariatów ! Dziewczyny, uważajcie na niego, nie chcę, abyście cierpiały tak jak ja ! Błagam, tylko nie on !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywka
Jestem po korekcie nosa5 miesiecy [mialam garbaty nos ]ale to co jest teraz to koszmar ,,juz spokalam kilka osob nowo poznanych ktorzy delikatnie sugerowali mi operacje plastyczna.grzbiet nosa ma szerokosc od 2mm do 1cm 3mm krzywy w ksztalcie buta kozaczka.Czubek nosa wykrzywia sie mocno w prawo co sprawia ze to nos meliniarza a nie dzielo za 9 tys zl.nie wiem co robic jestem zalamana ,,przez 2 lata mam jeszcze to szpeciarstwo splacac w banku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywka
jeszcze do tego ,,buta''nosa trzeba dodac ze pod jednym okiem mam ciagle sinca na pol twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie...i to jest najgorsze. Wydasz niewiadomo ile a efekt gorszy niż przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten lekarz od zakrotkiego i zadartego nosa jest chyba jakiś niedouczony bo mi spartolił nos tak, ze musze teraz miec rekonstrukcje Nie wiem skad ta sława on ma podstawowe braki w wyksztalceniu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz powiedzieć, co za partacz Cię tak urządził ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że ten chirurg na Sz pojawia się na wielu forach. Przez pierwsze lata od jego pojawienia się w znanym programie były same 'ochy' i 'achy', no bo przecież taki znany chirurg i w dodatku od celebrytów, a teraz coraz więcej osób niezadowolonych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wtedy jak bedziesz frytka albo doda to może się postara ale tobie szarakowi na kredyt co sie operuje nie sądze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry chirurg nie patrzy komu robi. Przecież Pavlović to też celebrytka, a nos z profilu ma jak skocznia. W tv pokazują ją tylko au face.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto jej robił nos ??? Sz na pewno nie jest dobry, wręcz odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie Szczyt jej robił, a nos z półprofilu i profilu ma kiepski. Widziałam go na jej ślubie. Tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowo kosć się jej rozeszłą midzy oczami, po op u Szczyta kosci nosa się rozchodzą i ma się szeroko jak bokser Jak byłam na konsultacji z tym nosem to inny Dr mi powiedział że mam szeroko jak u downa, bardzo krytykowałpracę szczyta, że kto tak łamie kości nisko i w ogóle, że zrobił nos na wzór downa. Wiem ze nie powiniem komentowac tego tak, ale niestety co jak co miał rację bo nos mam taki szeroki i płaski jak w zespole downa :( Za co serdecznie dziękuję Dr Szczytowi, piękni to on chyba tylko umie gadać w tym swoim reality show a co jak co mój nos zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywka
prosz e kontakt kogos kto reklamowal nochal.Kto placi za poprawke tak tego nie zostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaa123
A ja robiłam u Szczyta i wyszedł mi piękny nosek, nie za wąski nie za szeroki, idealny, lekko zadarty, ale nie widać dziurek. Nie jestem naganiaczką itd , postaram się potem wkleić foty sprzed i po operacji :) Naprawdę nie żałuję, ze to jego wybrałam choć musiałam więcej zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaaa123
A jedyna wada po tym zbiegu to taka, ze czasami mi ten nos zatyka np rano po nocy, ale i tak nie zaluję bo da sie z tym życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Aniaaa... 123 Miałaś dużo szczęścia, że ci dobrze zrobił operację. Nawet kiepskiemu lekarzowi czasami się uda. Jeśli jednak zatyka ci się nos , to znaczy , że być może coś masz z przegrodą. Funkcjonalność nosa też jest bardzo ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,, nawet bardzo slabemu lekarzowi czasem coś wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Szczyt nie jest słaby, ale od chirurga plastyka wymaga się znacznie więcej niż od ogólnego. Musi być równie dobry w tych dwóch specjalizacjach. U niego rzadko udają się nosy jednocześnie ładne i bez problemów zdrowotnych. A w takim razie powinien za korektę nosa brać połowę tego co bierze, aby było na poprawkę u laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim, Jestem w trakcie pisania artykułu o nieudanych operacjach plastycznych. Czy któraś z Pań zechciałaby podzielić się ze mną swoimi przeżyciami? Proszę o kontakt: karolina.noworyta@ringieraxelspringer.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie po korekcie u Szczyta czeka teraz druga operacja bo nos mi się zapadł. Estetycznie "-" oddechowo też "-" Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe84
Od mojej operacji minęło ponad 6 miesięcy.Dlaczego ją zrobiłam ? Chciałam nieco zwęzić nos i zeszlifować grzbiet aby był idealnie prosty (nos miałam dobry, bez garba, nie duży ale nie idealny jak dla mnie).Poszłam do dr.Nawrockiego z Wrocławia bo wcześniej poleciła mi go znajoma.Facet zakręcony strasznie.Wszystko u niego było jakieś nie spójne, chaotyczne...Umówiłam się na operację w innym mieście bo we Wrocławiu ich nie wykonuje. Efekt jest taki że zostałam tak zmasakrowana, że pielęgniarki i personel powiedziały, że jeszcze czegoś takiego nie widziały :D Twarz tak spuchnięta że siebie nie widziałam bo oczów otworzyć nie mogłam.koszmar! Straszne bóle przeżyłam, zero komfortu, nie mogłam oddychać, chodzić bo straciłam dużo krwi...w efekcie karetką przewieziono mnie do innego szpitala.Dzisiaj sprawa wygląda następująco : nos mam krzywy (odchodzi na lewą stronę, mam okropne blizny na zewnątrz, oraz dziurki po szwach - które kompletnie się nie zrosły,wycięto mi z jednej strony więcej tkanki, więc nos jest niekształtny i schodzi w dół jak u boksera-ani trochę nie jest zadarty, opadł całkiem. Jestem słuchajcie załamana i sprawa najprawdopodobniej zostanie przeze mnie skierowana do sądu.Jeśli lekarz nie będzie chciał oddać pieniędzy to wytoczę mu proces i nie będę się zastanawiała co dalej, bo mój komfort życia całkowicie pogorszył się i a zamiast zyskać straciłam 3 miesiące - na urlopie i do końca życia mam się przyglądać części ciała która psuje mój wygląd, oraz zapłaciłam za tą operację dużo pieniędzy. Nie zostawiajcie nigdy takich spraw.Musicie o siebie niestety walczyć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×