Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość koszmar po swietach.

Nieudana korekta nosa - wyglądam okropnie :( Co teraz?

Polecane posty

Gość gośćia
Zastanawiam się nad operacją z tym że w znieczuleniu miejscowym bez łamania nosa, w sumie dwóch lekarzy na moje stwierdzenie że mam duży nos powiedzieli że to nie prawda, pierwszy że się nie podejmuje bo albo efekt będzie tak mały że będę niezadowolona albo będę oszpecona jak za duży, drugi podobnie, już sama nie wiem czy gdy nie ma naprawdę tragedii tak jak te babki z albumów u chirurgów to jest to potrzebne. Też usłyszałam, uszy, piersi można zakryc a z nosem się już nic nie zrobi, zostaje transplantacja. Trochę na szybko przyszedł mi pomysł i poprostu chciałabym być piękniejsza ale nie wiem czy warto co chwila zmieniam zdanie, może gdybym miała dużo kasy żeby bawić się w ewentualne poprawki ale liczyć na szczęście w dużej mierze żeby już nic nie płacić hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po op nos źle się układa. Robiąc dziwne miny próbuję go nastawić, blizna dokucza. Cieknąca po gardle wydzielina utrudnia życie, powodując kaszel. Masaże i inhalacje zatok to już codzienność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, jakie jesteśmy naiwne, operacja była moim marzeniem. Miało być tak pięknie a wyglądam tak że szkoda gadać. Jeszcze moj chirurg można powiedzieć smieje mi się w twarz mówiąć, że jest dobrze ;/ Niestety tylko on i jego otoczenie tak twierdzi ;// Staram się jakoś trzymać i nie wpędzić się w jakąś depresje. Ale są dni kiedy łzy same lecą do oczu. Cóż najgorsze jest to że same idziemy i płącimy za własne oszpecenie. Później trzeba sobie jakos dać z tym radę samemu. Moj lekarz mowi ze poprawka nie jest potrzebna, i ja juz chyba nie mam na nia sily. Kolejne pol roku wyciete z zycia a moze byc gorzej;/// Mam nadzieje, że wszystko się ułoży i moim problem bd tylko brzydki wyglad a nie jakies problemy zdrowotne. Boje sie pytan ludzi co Ci sie stało? Przeciez nikt tak sie nie rodzi po drugie osoby ktre mnie znaja zobacza roznice. Do d**y to nasze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie chociaż inicjały lekarzy i jakim mieście tak" cudnie" was zoperowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie M Ch z warszawy heheh 5 gwiazdek na znany lekarz reklamuje się jako jeden z najlepszych chirurgów ta kolo takich to on nawet nie stał. Za każdym razem się patrze na jakiego dzielo i się zastanawiam jak można to było tak bardzo spieprzyc i nie mogę znalesc odpowiedzi. Jeżeli widział ze u mnie ta operacje nie da rezultatu tylko bd wyglądać jeszcze gorzej to mogł mi odmówić a nie zrobić coś takiego. Marnują Ci życie za kilka tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to samo mogę napisać o dr M.J. z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi chyba wyciac za duzo chrząstki i nie wiem czy poprawka nie skonczyla by sie przeszczepem, takze wole zostawic to jak jest, powoli dochodze do siebie pod wzgledem fizycznym i juz sie nie odwaze tak meczyc tym bardziej ze nikt mi nie gwarantuje ze bd lepiej a jak bd gorzej i co wtedy? ehh tak sie nakrecamy ze pozbedziemy sie kompleksow ze nie zauwazamy ze to niesie ze soba wiele zlych rzeczy ja juz nigdy wiecej. Chyba operacje plastyczne sa zarezerowaane dla ludzi z mega wadami albo dla slawnych ludzi bo tam chociaz sie staraja. W sumie maja kase juz przed operacja to po co sie starac jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to tez dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M Sz z wawy to zwykly partacz, oszpecił mnie i udawał ze jest dobrze, zycze mu żeby usmażył się w piekle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bylo tak samo, tez robili ze mnie wariatka ze jest dobrze. Tylko ciekawe czemu inni ludzie maja w oczach wtf jak sie na mnie patrzą. Kurde czemu akurat nam się to trafiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lekarze od operacji plastycznych są bezkarni. Idź do adwokata -niech ci poradzi,może uda ci się odzyskać przynajmniej zwrot kasy za operacje-nie wykonano umowy. Mój lekarz też nie zoperował mojego nosa zgodnie z umową,mało tego-odnoszę wrażenie ,że sobie poćwiczył na moim nosie za moje pieniądze i też robi ze mnie głupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastawieni na zysk a nie jakoś swojej pracy i dobro pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuje jeśli ktoś nie jest zadowolony z efektów operacji :( trzeba było wcześniej wypróbować zmienić noc przy pomocy kwasu hialuronowego - w wielu przypadkach to wystarcza. ja chodze do medestetic http://www.medestetic.pl/pl/korekcja-nosa.html na korekcje nosa kwasem i efekty są super. Nie wyobrażam sobie żebym miała iść pod nóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorzy i właściciele prywatnych klinik-dajcie już spokój z tymi reklamami Czy dla kasy jesteście już w stanie wszystko zrobić ? Mnie już zniszczyliśc nos i życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak tylko kwas tez może sie nie równo rozchodzic i wyjść wielka dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie egzystuje a nie żyje, skończyłabym z tym, ale boję się od ratowania albo zrobienia z siebie kaleki. Trzymam sie myśli ze bd kiedyś lepiej i ze mam rodzinę której nie mogę zostawić. Staram się uśmiechać i udawać ze nic takiego się niestało ze to mnie nie boli. Nie mam nawet komu się wyzalic. Wcześniej przynajmniej mogłam spać, wiec zaraz po pracy kładlam sie i spałam. Teraz zdarza się że śpie 2 godziny nie mogę jeść. Niedziele przeżyłam na jednym toscie. Najgorszy jest ból fizyczny mam nadzieje ze kiedyś się do niego przyzwyczaje, myśli mogę zagłuszyć muzyka albo filmem. Muszę mieć ciagle cos na głowie bo inaczej wariuje. I tak dzień w dzień już mam dość a tego ciągłego myślenia i uzależnia. Czasami mam lepsze dni i sie uśmiecham żartuje, ale ciągle mam w głowie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo po operacji u Szczyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po nieudanej operacji nosa u pana G. Przezywam koszmar,obcial mi pol nosa i wygladam okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 34566
witam ja mialam robiony nos 3 msc temu u grudzunskiego jestem zalamana nos mam wiekszy niz mialam nie wiem co robic 12 tys zaplacilam bo kazal soplacic 10+2tys nos mam tragiczny nie rozumiem jak z duzego nosa mozna zrobic jeszcze wiekszy i krzywy masakra lekarz zaluje ze poszlam do niego ,wogole nie interesuje sie pacjentem ,odwala fuszerke nie polecam go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam ten ból, cóż trzeba się wziąść w garść albo próbować to poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na panią chrapuste, być może jest dobrym chirurgiem ale operacje plastyczne lubi spieprzyć, do tego jest gołoslowna i można sie zdziwić po operacji, jej przekrety w nfz mówią same za siebie, nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczyt spie.... mi w nosie wszystko co było możliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17777
przeciez wszyscy chwala szczyta ze ladne nosy robi?to jaki chirurg jest dobry w kprekcie nosa? moj chirurg twierdzi ze wszystko jest dobrze,a garb mi rosnie a on mowi ze chrzastka sie jakas uformowala i moze z czasem zginie jakies 2 lat porazka, pieniadze stracone wyzucone w bloto. odzyskac nie mozna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto chwali Szczyta ? Chyba on sam w wywiadzie dla telewizji :P Poczytaj beaty w polsce, tam masa osób wrzuca zdjęcia nosów spartolonych przez tego celebryte telewizyjnego, który jest dobry chyba tylko w wystepowaniu przed kamerą a z mojego nosa zrobił niezłe pobojowisko. Poczytaj opinie różnych osób, mają masakre na twarzy po operacji u Szczyta nie jestem jedyna więc spokojnie moge się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram nigdy nie chodźcie to tylko telewizyjnych celebytów. Oni uwazaja sir za lepszych bo zrobili parę operacji w tv tam jest wszystko ladnie pięknie ale wydaje mi się ze po prostu jak komuś spier... to tego nie puszczają. Przeplacicie tylko dużo pieniędzy. Na pewno nie sugeruje się też znanym lekarzem ja popełniłam ten błąd. Tak właśnie jest kiedy ludziom zależy tylko na pieniądzach co z tego ze nie mam żadnych umiejętności jak wyjdzie to wyjdzie nie wyjdzie tez dobrze. Lekarz jeżeli widzi za efekt bd zbyt mały albo że poprostu bd do d**y nie powinien robić operacji. Obojętnie co wam zrobi i tak usłyszycie ze jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość124555
masakra z tymi chirurgami plastyczntnymi kupe kasy zycza sobie za nosa a gowno potrafia.wiem ze nos jest najciezszym zabiegiem korekcyjnym ale powinni dopasowac go do twarzy.ja jestem 4 msc po operacji i jestem zalamana chcialam pozbyc sie kompleksu a ten nos ciagle duzy powiem nawet wiekszy.nigdy nie zwracali uwagi na moj nos a teraz powia ze cos jest nie tak w mojej twarzy. a kasy nie zwroca. kto robi ladne nosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosek8945
Widziałam że ktoś poleca Stępniewskiego. Uważajcie. Ten lekarz mnie operował jak byłam malutka, zamykał mi podniebienie rozszczepowe. Gdy miałam 16 lat, moi rodzice udali się na drugi koniec Polski, aby mnie obejrzał i zrobił korektę nosa. Po pierwsze zdziwił się, że leczenie ortodontyczne się nie zakończyło, ale nie przeszkodziło mu to zabierać się za mój nos. To jest pierwszy błąd - miałam wadę zgryzu (operacyjną!), po której korekcie zmienia się wygląd nosa i to należało zrobić w pierwszej kolejności, żeby móc przewidzieć jakikolwiek efekt. Po drugie - nos po zagojeniu się zaczął przypominać literę S, jak słowo daję. Nie miałam ładnego nosa nigdy, ale po tej operacji nie dość, że nie zmieniła się jego symetria, to jeszcze wykrzywił się grzbiet. Tragedia. Spiłował mi kość grzbietu tylko z jednej strony, przez co z dwóch różnych profili nos wygląda inaczej w górnej częsci (z jednej strony jest garb). Po trzecie - symetria płatków się magicznie nie pojawiła po operacji, więc zaproponował korektę w znieczuleniu miejscowym. Mam po tym zabiegu traumę na całe życie. Bolało tak, że myślałam że się zes*am, od tamtej pory mam bardzo mocne opory psychiczne przed zabiegami (a czekało mnie ich później jeszcze sporo). Oczywiście z wyglądu nic się nie poprawiło. W tym roku, prawie dekadę po tym dziele Stępniewskiego, miałam kolejną operację nosa. Gość mi nie poprawił tej górnej asymetrii, mimo że się na to umawialiśmy, symetria dołu nie została poprawiona, zlikwidował tylko to "s". Jestem na maksa wku*wiona. Robiłam ogólnie operację u mojego doktora i sama obecność tego od nosa kosztowała +7 tysięcy, chociaż mój też robi nosy i mi się podobało jego portfolio ale "nie czuł się pewnie" i prosił o obecność. Teraz mi wpycha kwas hialuronowy. A ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek będę miała normalny nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a może macie jakieś doświadczenia z dr Arturem Broma? Chciałam iść do niego, aby poprawił nos po innym lekarzu. Czubek nosa mam kartoflany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od Broma jest Łątkowski z Polanicy lub Lubomir Lembas z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To polecam wybrać się do tego specjalisty http://www.drnawrocki.com.pl. Jest bardzo doświadczonym lekarzem i doskonale poradzi sobie z każdą "fuszerką". Warto mu zaufać. Wiem, co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fuszerkę" to on robi nie naprawia, również wiem co mówię bo w porównaniu do Ciebie miałam u niego operację, a nie tylko go śmiesznie reklamuje ☺ czyżby nie było klientów skoro posuwamy się aż do takich kroków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×