Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madame Bovary

moj maz sie dzisaj zdziwi...

Polecane posty

Od dzis przestaje sprzatac, gotowac i prac mojemu mezowi. Moze sie w koncu nauczy kurwa porzadku. WYbaczcie, ale jestem tak nabuzowana, ze szok. Wrpcil z pracy, zrobil sobie sniadanie, zostawil chlew w kuchni. Na moje "posprzataj to" odpowiedzial "popros". O nie kuzwa tak nie bedziemy sie bawic. Powiedzial mi, ze zanim wyjde do pracy mam mu zrobic obiad. Nie poprosil, obiadu nie bedzie. Koniec. Albo zaczyna szanowac moja prace w domu albo niech szuka sobie innej sprzataczki. Z przyjemnoscia podpisze papiery rozwodowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknpoiknmoin
od poczatku trzeba wychowywac meza :o a nie sie obudzila przed rozwodem prawie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra kobieta z Ciebie
popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
ja tak z momi bratem robie. jego chlew zanosze do jego pokoju na lozko. wkurwia sie ale nic, niech sie uczy. a on ma 20 lat :O koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra kobieta z Ciebie
na wychowanie nigdy nie jest za późno. Napisz jak mężuś zareagował. I bądź twarda w swoim postanowieniu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kottok
i tak trzymaj, bo inaczej nawet sie nie spodziejesz a bedziesz jego sluzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez prosze droga wolna :D trzymac na sile nie bede. Zalic sie jak zdradzi tez nie. Sorry nie jestem zakompleksiona babka, ktora bez faceta sobie nie poradzi. Dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr eko
jestem ciekaw kto kupił pralkę lodówkę i zmywarke do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie brawo, zwariowaliście
głupie dziecinne przepychanki niby dorosłych ludzi, a Wy chwalicie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr eko
kupił to mąż i tak samo komputer z którego piszesz swoje bzdety i jak i płaci za internet w którym się żalisz :) wiec won do kuchni gotowac obiad bo pora juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345u473490
MR EKO usluguje swojemu mezowi za to ze placi 30 zl za internet hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr eko
gorzej kazda to robi :) raczej problemu z rozkładaniem nóg niemacie :) duzo ciekawych tematów zakładacie :) żone mam i jest szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killeruś810818
Jak możesz niewdzięczna!!! Toż mu się słusznie wszystko należy!!! To Twój zasrany obowiązek za to że łaskawie raczył wybrać Cię z tego motłochu i poświęcić Tobie życie byś mogła mu usługiwać!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola z podola
madra z niej kobieta? madra nie wyszlaby za dzieciaka i buraka w jednym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec. Ja sobie siedze przed komputerem a moj maz gotuje. Tak, gotuje. Generalnie obiecal poprawe, ale powiedzialam mu ze obiecanki sobie moze wsadzic, ja musze to zobaczyc. Stara sie chlopina, ale nie zamierzam mu odpuszczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sympatyczna kafe_laska
to moj brat taki balaganiarz, potrafi sie wykapac, zjesc, wyspac, i za przeproszeniem wysrac tyle umie, gdzie pojdzie tam balagan, on pracuje ale w domu nie zostawi 5 groszy, ja nie pracuje ale sprzatam robie co umie i co moge... Nie lubie takich ludzi co tacy balaganiarze ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×