Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

blask sławy, moje 5 minut :classic_cool: a tak na poważnie to dla Cię przeznaczone jest 10 takich lampeczek :classic_cool: jestem ciekawa jaki jesteś kiedy jesteś pod wpływem, dlatego mam zamiar Cię kiedyś upić :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedac pod wplywem mam jeszcze wieksze tendencje do rozsmieszania innych niz na trzezwo :classic_cool:🖐️. Poza tym, niewazne ile wypije, bo i tak kontroluje to co mowie i pamietam wszystko co mowilem/zrobilem :classic_cool:🖐️ Nigdy nie urwal mi sie film :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mutacje mam juz dawno za soba :classic_cool:🖐️. W sumie to nic dziwnego, bo np. gole sie juz od poczatku 2 klasy gim. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh tak, jestem święcie przekonana, że nie jesteś dojrzały tylko psychicznie :classic_cool: 🖐️ żeby Ci nie przeszkadzać w nauce, zmywam się na jakiś czas :classic_cool: później Cię przeczytam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepytam* 😠 aha i czas do przesłania 'czegoś' mija, bo wczoraj chyba nie wspomniałam że to Twoje ost 24h? :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wzialem pod uwage tego, ze w lustrzanym odbiciu napis na kartce bedzie trudny do odczytania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestionujesz moje umiejętności czytania? 😭 to nic, przynajmniej będę miała pewność, ze nie jesteś zblazowaną 15letnią gimbusarą :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o:o:o A Ty pewnie jestes facetem podszywajacym sie pod kobiete, co mozna zauwazyc po wtopach typu "wolałbym" :D🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴 podobno yestem transem :( :O a Ty pewnie jesteś staruszką na rencie o pedofilskich upodobaniach i do tego lesbijką której marzeniem jest uwieść młodą kobietę 😠 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×