Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

B-> przede wszystkim cały layout +wyszukiwarka ogłoszeń, + te wiadomości, nazwa strony i weź się pozbądź tego 'szukam Cię' :D z resztą nie znam się :classic_cool: 🖐️ o ile znowu nie robisz mnie w chooya :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz żeby się przyjęło na pewno krótszy, łatwiejszy do zapamiętania i kojarzący się z portalem wyszukiwarka powinna raczej być 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zadowolony :classic_cool: Ey, na Ciebie mroz tez dziala usypiajaco :classic_cool: ? Bo ja prawie zasnalem na fotelu u fryzjera :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wręcz przeciwnie, jestem cała w sosie :classic_cool: mam wyjątkowo dobre dni ostatnio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jeden :classic_cool: ale też nieprzyzwoity i dałam sobie spokój, przy okazji odkryłam, ze wcale nie były tak nudne jak mi się wydawało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może, ale nie pierwsza :classic_cool: mam w niej spore zaległości 🖐️ nie mogę, bo może go kiedyś wykorzystam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mój kote jest no 1 :classic_cool: czasami nawet żałuję, że nie urodził się w ludzkiej postaci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zmieniasz temat :classic_cool: Oczywiscie ! Gothica 1 przechodzilem ze 20 razy na wszystkie mozliwe sposoby :classic_cool:. 2 z dodatkiem Noc Kruka tylko raz, bo gra byla za dluga :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie, to nawiązuje do imienia mojego małego :classic_cool: jak zgadniesz za pierwszym razem imię dostajesz co chcesz :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×