Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

Gość Garene
Wcale nie jestem pijany ;d. Jeszcze. Moze zmienie nick na pijany garen ;d. A nie wiem co sie dzieje z netem, chooyowy jest ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pewne wątpliwości czy aby na pewno pisze z prawdziwym Tobą !?:D 😭 jakie to dziwne :( , a co jeśli mogę się z Tobą tylko dogadać tylko na kafe i w dodatku na Twoim nicku? 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garene
Jak bede mial neta to Ci napisze z czarngo nicka. A co oznacza druga czesc posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzę przecież ;) , ale nie zauważyłeś, że automatycznie zmieniasz styl pisania? :classic_cool: a może to moye przewidzenia :classic_cool: nic. tylko głośno myślałam :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garene
Pisze z komorki wiec nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobraaaa, może :classic_cool: muszę następnym razem przeanalizować Twoje posty z czarnego nick'a pod tymże względem :classic_cool: jak idzie zalewanie smutków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah w koncu mam neta :D🖐️. Dobrze, mamy 0,7l na 2 i wlasnie sie konczy :classic_cool:. I tak jak pisalem, na komirce nie moge znalezc nawiasow kwadratowych i przez to nie moge robic emotek [cool. I pisze krocej, bo na komorce jest ciezko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ey, dzisiaj mialem taki zyeebany sen ze szoke :classic_cool:. Nawet Ty w nim bylas :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :classic_cool: A wiec w skrocie :classic_cool:. Snilo mi sie, ze przyszlismy uzbrojeni na UMCS i zrobilismy rozpierduche :D🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nazywasz to zyebanym snem? 😭 :classic_cool: dzisiejszej nocy chętnie powtórzę to na moyey poli :classic_cool: tylko co robiliśmy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to co :classic_cool: ? Rozwalalismy wykladowcow und studentow ktorzy mi nie odpowiadali :D🖐️ PS: kolega ledwo co wrocil, a ja nadal sie trzymam :classic_cool:. Nie mam towarzyszy do picia z mocna glowa 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powtórzę to w śnie dzisiejszej nocy :classic_cool: mogę zostać Twoją towarzyszką :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, jestem otwarty na towarzyszki z dlugimi nogami und dlugimi, ciemnymi wlosami :classic_cool::D Koorwa, ale jest zimno :o. Jakies pomysly, aby sie rozgrzac, bo whisky to za malo :classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale przy -22 to nie wystarczy 😭:classic_cool: Dobrze, ze po alkoholu nie przychodza mi do glowy glupoty typu wejscie na kamerke internetowa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w roli striptizera rozgrzałbyś się równie mocno :classic_cool: i przy okazji nie tylko Ty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze zaczne zarabiac w ten sposob na showupie :D🖐️ Myslalem, ze skutki upojenia mam juz za soba, ale chyba nadchodzi druga fala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, ja tez ide spac :classic_cool: Dobranoc und kolorowych, Mariola 👄:classic_cool:🖐️ PS: jutro nadrobimy zaleglosci z ostatnich dni :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×