Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

oj nie przesadzaj :classic_cool: myślałam , że odróżniasz co piszę na poważnie a co nie 😭 imię zalicza się do pierwszej grupy :classic_cool: a kierunek który studiuję jest poważniejszy niż socjologia :O 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciąż się zastanawiam 😭 chociaż kusząca propozycja, mam chyba zbyt leniwą doopę 😭 jutro podejmę decyzję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja sie zmywam, bo jutro mam egzamin, a juz nawet nie mam sily aby siedziec na lozku :o. Wczorajszy sprint na mrozie przyplacilem bolem glowy, ktory trwa nadal i nieprzespana noca :o Dobranoc 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie fair, Ty zwracasz sie do mnie po imieniu, a ja nie moge 😭:classic_cool: Wracam do ksiazek, caluje w Twoje slodkie usta i dziekuje za "powodzenia" 👄:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz używać mojego zastępczego imienia :classic_cool: 😴 do książek? :classic_cool: teraz wiem jaki efekt 1wsza ❤️ ma na Twoje wyniki w nauce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, gdy ogladalem 1wsza ❤️ to mialem zajeebiste wyniki w nauce i matury napisalem dobrze :classic_cool: Przestalem ogladac i co :classic_cool: ? Doopa blada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah :D ej ale prawda, że zayebisty serial :classic_cool: ? ja niestety mogę go z obecnym planem zajęć oglądać raz na tydzień 😭 ale bratełe mi streszcza każdy odcinek :D może to przepis na sukces? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zayeebisty, ogladalem go w niesamowitym napieciu :classic_cool:. Ciagle zwroty akcji i wprost nieopisane emocje ! :classic_cool: Z tego co pamietam to na ipla.tv sa wszystkie odcinki w archiwum, wiec mozesz nadrabiac zaleglosci :classic_cool:. I tak, zgadzam sie, to na pewno jest przepis na sukces :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, dlatego nie wiem czyją drogę sukcesu wybrać Marysi czy Kingi? :D a może Grażyny? :D nie mam czasu oglądać 1 ❤️ 😭 wolę seriale typu californication, ale skoro polecasz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia to glupia und nieporadna blondi, ktora ciagle uzala sie nad soba :classic_cool:. Ale musi byc bardzo inteligentna, skoro studiuje medycyne i w ogole sie nie uczy ! :D🖐️ Kinga? Wkoorwiajacy charakterek, a do tego byla w zwiazku chyba ze wszystkimi facetami w 1wszej milosci :D🖐️ Jak dla mnie to nie sa drogi sukcesu :classic_cool: Grazyny nie pamietam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażyna to kobieta sukcesu, która wsadziła męża do więzienia i związała się z młodszym, bardzo wkoorwiajacym Błażejkiem :classic_cool: to może Emilka? :D albo zostanę Arturem? :D a Ty z kim się identyfikujesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur tez mnie niesamowicie wkoorwia :classic_cool:. Robia z niego jakiegos Don Juana :D🖐️ Identyfikuje sie z ojcem Emilki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :classic_cool: Nie, ale mam w planach przygotowanie wlasnej cytrynowki :classic_cool:. Ba, nawet myslalem o zrobieniu Absynta !:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynoowki chętnie spróbuję, :classic_cool: a absynta też miałam zamiar produkować :D i to w ilościach hurtowych :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna zajmujaca sie produkcja alkoholu na skale masowa :classic_cool: ? Oczekuje fotki z karteczka :classic_cool:🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to stary pomysł z kolegami z agh'u :D jeśli produkcja ruszy to wyśle Ci nawet billboard :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×