Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

królikov

szczęśliwego nowego roku i

Polecane posty

W takim razie mozesz byc pewna, ze jestem w 100% taki jak tutaj. Rozmawiajac ze mna poczujesz sie jak na kafe :D🖐️. Nie mam powodu, aby tworzyc tutaj zupelnie inny wizerunek swojej osoby :classic_cool:🖐️ PS: jak to pierwsza 😠 ? A w Polsce to co ? cool]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie rozumiem Twoje podejscie, w koncu znasz mnie tylko z kafe, a tutaj mozna spodziewac sie wszystkiego :classic_cool: Bedziemy mieli przy sobie pomaranczowe czapki z daszkiem und okulary przeciwsloneczne, a gdy bedziemy chcieli uzyc :classic_cool:'a to nalozymy te gadzety i zrobimy odpowiednia mine :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będziesz nieśmiały, to mnie będzie to bardziej zachęcało do coraz onieśmielającego zachowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bedac w budynku rektoratu, gdzie m.in znajduje sie wydzial socjologii, widzlalem brunetke w 90% podobna do Ciebie :D🖐️. Gdyby nie bylo tam tylu ludzi to "przypadkiem" rzucilbym jakies kafeteryjne haslo i obserwowalbym jej reakcje :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bedac w budynku rektoratu, gdzie m.in znajduje sie wydzial socjologii, widzlalem brunetke w 90% podobna do Ciebie :D🖐️. Gdyby nie bylo tam tylu ludzi to "przypadkiem" rzucilbym jakies kafeteryjne haslo i obserwowalbym jej reakcje :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie 😴 ? W takim razie ekonomie ? Obserwowalem ja z odleglosci 30m, wiec nie widzialem zbyt dokladnie twarzy :classic_cool: PS: w tym samym budynku jest tez wydzial ekonomii :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież pisałam kiedyś, ze to ściema wymyślona przez jakiegoś orendża :classic_cool: ja tylko to kontynuowałam :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak mialbym odwiedzic Cie w Irlandii, skoro prawie nic o Tobie nie wiem :classic_cool: ? Nie wiem co studiujesz, nie wiem czy imie ktore napisalas mi w mailu jest prawdziwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×