Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toss_and_Turn

TURBO ODCHUDZANIE - REAKTYWACJA DIETY Z SUKCESEM 2012

Polecane posty

Gość Toss_and_Turn
A jeszcze a propos zup i picia, to ja kiedyś piłam bardzo mało, całe dziecinstwo, stąd myślę mam problemy z przemianą materii. Dopiero od kilku lat piję dużo. Kiedyś to ok 2-3 szklanek dziennie ;/ Za to nie lubię zup i jem je najwyżej kilka razy do roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmopla
Hej dziewczyny! Ja dziś sobie pobiegałam i w ciągu 1,5 godziny spaliłam 855 kcal :D Oprócz tego bardzo zdrowo się dziś odżywiam :) Na śniadanie chlebek z olejem lnianym zamiast masła, z czosnkiem, plastrem mozzarelli pomidorem i sałatą i posypane przyprawą z bazylii i suszonych pomidorów. O Boże mówię wam pycha! Potem po biegu activia do picia mała i na obiad rybka ze szpinakiem, łyżką kaszy i fasolką szparagową ogólnie nie narzekam dziś na jedzenie :) Toss wypróbuj moj krem z groszku to zmienisz zdanie o zupach :) Idę się napić ziólek papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
krem to nie zupa :PPP Gratulacje Cosma,to Ty dzis prawie tyle spaliłaś co zjadłaś!!! Ekstra! A ja uderzam na miasto dziś hehe A uda mnie na maksa bolą po ćwiczeniach... Do jutra laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
No to wróciłam z imprezy... Bilans... hmm. może to przemilczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja miałam wczoraj w pracy imprezę, ale twardo się trzymałam na szczęście, az trudno mi w to uwierzyć, no i nawet mi się udało te 2 litry wody w siebie wepchnąć... aż dzisiaj z ciekawości na wagę stanęłam i widzę 1,1 kg mniej.... może to i woda sama, ale zawsze cieszy i brzuch jakiś płaski mi się zrobił, to mnie mobilizuje do dalszego działania :) Dziewczyny podziwiam Was... ćwiczycie i biegacie, a ja zero ruchu... właściwie jakbym miała wybierać, to wolałabym chyba o samej wodzie żyć niż ruszyć tyłek i wziąść się za siebie... no jedynie w pracy się trochę nalatem, tez jakiś sport ;) a i od kilku dni używam pasa masującego SlimLogic na brzuch i pośladki... może nie odchudzi, ale bardziej liczę na ujedrnienie skóry. Pozdrawiam i miłej soboty zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) hehe Toss no bywa i tak :) ja wczoraj niestety jedno piwko wcięłam bo przyszli znajomi tak więc uzupełniłam zapasy witamin z gr. B :) MidnightTemptress Gratulacje!!!! :) super! Ja się zważę jutro, a tak w ogóle to w poniedziałek uaktualniamy tabelkę? Na razie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Eh Cosma, czemu ja nie poprzestaję na jednym piwku, tylko spijam 3 i do tego kilka kamikaze? :P Ale za to bez jedzenia, dużo chodzenia i tańczenia :PP Midnight, to Ty masz szansę schudnąć, ja umeisz nie jeść. Łatwiej dorzucić trochę ruchu do dobrej diety, niż nauczyć się nie jeść :PP Ja się wybieram na siłownię. Co prawda wróciłam po 3, ale się wyspałam i teraz czuj się ready! Miłego dnia dziewczyny, co do tabelki - OK, niech Ci Cosma będzie, ale nie wiem, czy coś drgnęło :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja też nie jestem pewna czy coś drgnęło, bo nie czuję tego zbytnio, ale jakaś systematyczność musi być :) bądź co bądź to jednak trochę mobilizuje i weryfikuje nasze wysiłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię ekologiczny rosołek :P Pycha!!!! Z czosnkiem niedźwiedzim, zwykłymi 2 ząbkami czosnku, gałązką rozmarynu, lubczykiem, koperkiem i odrobiną kminku bez kostek rosołowych i innych świństw. Mówię wam pycha! Nie będzie kaloryczny, bo tylko na jednym skrzydełku ale wartościowy i mogę nim nakarmić rodzinę. To jest ważne, bo na większości diet na których byłam to musiałam osobno gotować dla siebie a osobno dla nich. Jedynie łamię się trochę czy wypić sam wywar czy dołożyć sobie trochę ryżu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Cosma Twój rosołek brzmi mega apetycznie. Nienawidzę kostek ble. Z rosołu lubię mięso, seler i marchew. I wolę je jeść na talerzu bez zupy hehehehe. Mniam, mniam wołowinka! Laski ja dziś się mega zmęczyłam. Na tyle, że jak byłam teraz w Tesco, to słaniałam się na nogach. Dawno się tak nie dopompowałam. Dlatego przed chwilą na kolację zjadłam 2 kromki orkiszowego chleba, twarożek i 100 gram łososia z koperkiem. Co do treningu to nie chce mi się opisywać, ale zaczęłam od wioślarza, potem katowałam plecy. Jestem w coraz lepszej formie. Jak to kogoś ciekawi mogę mu opisać ćwiczenia siłowe na plecy. Ćwiczyłam też biceps, no i brzuchy. Była taka świetna muza w siłowni, że zrobiłam 5 serii na skośnej, czyli 125. No i na końcu marsz pod górkę na bieżni. No a na jutro nie mam planów. A jak u Was? Życzę Wam miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Przed chwilką wstałam dopiero, bo do 2 w nocy pracowałam... miałam śniadanie jeść, ale nie jestem głodna, więc poczekam do obiadku... dziś ryba i pomidorki :) żołądek mi się zmniejszył czuję, no i w końcu nauczyłam sie dużo pić... wczoraj 3,5 litra wypiłam, a żeby lepiej szło to wycisnęłam do wody sok z cytryny :) jeny na 14.00 znowu do pracy,ale mi się nie chcę ;( wczoraj sobie jaja ze mnie robili cały dzień w robocie z powodu mojej diety, myslałam, że ich zabiję... ;) Miłej Niedzieli... Trzymajcie się dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Midnight gratulacje! Super sie trzymasz! No i tyle wypiłaś płynu fiu fiu, oby tak dalej! Ja dziś też się wyspałam, na śniadanie zjadłam mleko, płatki i uwaga - borówkę amerykańską! Jeszcze mi na jutro została. Na obiad kotlet, potem mini kromeczkę z łyżką masła orzechowego, zaś teraz twarożek. No i niebawem wybywam do Świata Saun :DDD A jak u Was? Cosma, biegałaś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Widzę że się trzymacie świetnie, gratulacje! Midnight zainspirowałaś mnie do picia :D :P hehe jak to brzmi 3,5 l tak z dnia na dzień, to może i ja spróbuję. Toss widzę upolowałaś borówki :D gratulacje. Biegałam wczoraj. Były zawody u nas :) :) :) ogólnie spaliłam 740 kcal i utwierdziłam się w przekonaniu, że muszę mieć chudsze dupsko to będzie mi się lżej biegało i szybciej przede wszystkim, bo myślałam wczoraj że flaki wypruję. Potem byliśmy na basenie z rodzinką więc ogólnie aktywnie wczoraj było. Zaniedbałam trochę ćwiczenia siłowe, muszę je znów wdrożyć. A gdzie pozostałe dziewczyny? ju hu!!!! Wracajcie :D mamy poniedziałek więc pozwolę sobie wkleić tabelkę :) Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 1marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71.5kg............ kg............ kg...... .... ...... kg Cosmopola....160cm.......59,1kg..........58,1kg...............52kg.................6,1kg Muszę się bardziej przyłożyć do diety i w tym tygodniu obiecuję nie podjadam, bo zleciało mi tylko 1kg :( Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Hej :) Ja wczoraj tylko sauna z aktywności, ale dobre i to. Rano zapomniałąm się zważyć, przypomniałam sobie dopiero, jak już szłam do pracy. Obiecuję zważyć się jutro rano i wpisac do tabeleczki. Cosma zleciało Ci 'tylko' jeden kilo? To chyba się ciesz, 1 na tydzień to nie jest źle, jak utrzymasz to tempo. A przeciez się nie głodziłaś! Ja dziś zjadłam 1 kromkę orkiszowego chleba i twarożek lekki. Odezwę się wieczorem! Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się na to piszę :)
ja jestem na diecie 7-my dzien. jest to dieta do 1000 kcal ale ze biore tabletki i pije herbate nie mam apetytu wiec zjadam o wiele mniej. do tego oczywiscie cwiczenia :) mam do zrzucenia duzo (min 10kg) czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! :) 7 dzień na diecie? To zupełnie tak jak my :))) Jak się czujesz na diecie? 10 kilo to dużo ale my to wszystkie mamy prawie tyle samo do zrzucenia :P Toss no ja wiem że to taka zdrowa utrata wagi, ale w porównaniu do efektów na kopenhaskiej... :D ale jednak wolę chudnąć zdrowo i zachować dobry wygląd mojej skóry i faktycznie gdyby utrzymać to tempo to już pod koniec miesiąca byłoby bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
czuję się super, chociaż na początku było ciężko...jestem łasuchem, uwielbiam słodycze, a mam 3-letniego synka który zawsze mnie czymś częstuje :) a mąż zawsze ma dla mnie "coś dobrego" ale jakoś daje redę. wspomagam się tabletkami Aplefit i pije herbatę Activ burn :) do tego ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie do Was od dziś dołączę. Zjadłam ostanie normalne pieczywo dziś. Plany mam ambitne ale i zdolna jestem do determinacji. Naprawdę mi zależy. Zawsze borykałam się z nadwagą ale teraz pora coś z tym zrobić. Najważniejszy ruch, spacery i bieganie, na szczęście mam psa- on będzie moim powiernikiem w bieganiu, bo mąż to nie bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam dołączyć się do tabelki i trochę Wam o sobie powiedzieć. Leniwiec jestem straszny ale do ruchu się zobliguję. Z dieta muszę bardzo ostrożnie bo niedługo bedziemy się starać o maleństwo w związku z tym nie mogę zaniedbać całkiem organizm. Choć zdrowa dieta nie pwoinna mi zaszkodzić. Jedynę z czego nie będę umiała zrezygnować to kawa- biała i z cukrem, porażka :( Nick.......wzrost.....waga startowa.....waga obecna.....cel 1marca...do zrzucenia Toss_and _Turn..164....71.5kg............71.5kg............67kg...... .... ......4.5kg Cosmopola....160cm......59,1kg............50,1kg......... ...52kg..................7,1kg magdulka11111 160cm....66,2kg............66,2kg.............51kg.......... ........15,2kg MidnightTemptress...174cm.....68.4kg......68.4kg......62k g.....6,4 kg Kasiek_198603....166cm ....67kg.....63.5......56 kg........7,5 kg Hania_85_5 .....178cm.....99kg......99kg...........89kg....10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Ooo.... widzę, że trochę nas przybyło :) fajnie, razem razniej :) Cosmopola Gratulacje, oby tak dalej :) U mnie też dobre wieści 1,9 kg mniej .... na wadze 66,5 kg :) Trzeba tabelkę odświeżyć chyba, bo trochę bałagan nam się zrobił... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wiatm nowe twarze :) widzę że wszystkie mamy zamiłowanie do słodyczy, stąd nasza obecność na tym forum zapewne :) hehe Midnight gratuluję 2 kg w tydzień to świetny wynik!!! Jeśli ktoś ma czas to penie można usystematyzować tabelkę, ja akurat nie mogę mam urwanie głowy :( Miałam dziś potworny dzień w pracy przez co żołądek mam ściśnięty i nić nie mogę w siebie wcisnąć. Boję się żeby to się nie skończyło wieczornym podjadaniem. Mówię wam takich dni życzyłabym sobie jak najmniej a najlepiej zero. mjluska89 jak zrezygnujesz ze słodyczy to ta kawa c cukrem Ci chyba nie wyżądzi takiej szkody :) ja piję kawę czarną z łyżeczką cukru i trudno :) Hania bardzo dobrze robisz że decydujesz się na zdrową dietę!!! Mamy zamiar lepiej wygląć, a to wymaga dobrej diety. Ja osobiście nie mam ochoty wyglądać jak suchy wiór :D Potem napiszę jeszcze teraz muszę zmykać Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Jo laseczki, ale ekstra, że mamy tyle nowych twarzy! Teraz damy radę, chyba teraz każdej będzie głupio pisać tu, że zjadła pół pizzy i ciasto czekoladowe i cały dzień miała tyłek na krześle? Hehe Ja dziś niewiele zjadłam, na obiadek tortillę ziarnistą z tuńczykiem, oliwkami i fetą. A teraz zjem mięso :D Dziś do siłowni nie idę, bo mam pisanie na jutro, za to jutro tradycyjny wtorkowy wycisk! Rano się zważę. Strach co tam zobaczę i dopiszę się do tabelki. W tabelce siła! Dla tych dziewczyn co nie wiedzą - Cosma i ja już tu raz schudłyśmy z tą magiczną tabelką w 2009! Za to w tym roku wszystkie razem dojdziemy do ideału!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam z biegania, pół godzinki truchtu i pół marszu. Czuję się taka energiczna. Zjem sałatkę a potem może jeszcze seria brzuszków. jest nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
witam kobietki :) ja dziś zjadłam pół dużego jogurtu naturalnego 0% i jabłko... trochę za mało ale nic więcej nie dałam rady. trochę poćwiczyłam i wyskoczyłam połazić po sklepach...zrobiłam poważny zakup....a mianowicie wagę. na dzień dzisiejszy pokazała 86,2kg eh... przede mną długa droga do 70kg. ale dam radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
hania widzę, że mamy ten sam cel :) ja jestem niższa mam 165cm i brzuszek po ciąży. znacie może jakieś dobre ćwiczenie na zgubienie brzuszka i boczków? brzuszki już robię ale chcę urozmaicić moje ćwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toss_and_Turn
Aerobiczna 6 Weidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjluska89
to w sumie robię takie ćwiczenia :) to teraz czekam z niecierpliwością na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki! Tak pokrótce: zjadłam serek wiejski, mieszankę studencką 180 kcal, grejfruta, pomarańczę i kanapkę z czosnkiem pomidorem, szpinakiem i mozzarellą i bazylią do tego kilka kaw i znów zapomniałam wypić 3,5 l wody :))) jutro to zrobię :) Dobranoc dziewczyny! Ja też muszę znów zacząć i może tym razem skończyć 6 waidera :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mjluska89 nie możesz nie jeść bo na dobre Ci to nie wyjdzie. Ja też tak próbowałam kiedyś ale szybko traci się energię, humor i w dodatku lecą włosy i pzanokcie. Jedzmy zdrowo! ja wczoraj zjadlam grahamkę z jogurtem, potem jabłko, na obiad zupę ( bez zabielaczy na warzywkach), 2 kromki chrupkiego pieczywa a na kolecję serek twarogowy z pomidorkiem. Same dobre rzeczy. Dziś na obiad kupiłam pieknego brokuła którego ugotuje z kaszą. Moje wczorajsze brzuszki już nie wyszły bo póki ogranęłam mieszkanie poodkurzałam i ugotowałam niestety osobny obiad da mężą to padłam na twarz :) dziś nie biegam więc będą brzuszki. pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×