Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ćma ćme goni

Od Jutra 02.01.2012 startuje !odchudzanie!

Polecane posty

witam was z ranka !!:) na wagę nawet nie staję.. zrobię to w piątek żeby mieć motywacje na weekend ale u mnie zimno brrr właśnie piję herbatę z cytryną i miodem życzę miłego dnia kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Tak próbowałam ten pilling,owszem skora jest gładsza ,zresztą jak po każdym pillingu.A na udach dalej góry i doliny i jeszcze to sprzatanie łazienki po tej kawie to masakra,ale może dzisiaj zrobie,bo i tak nie mam nic do stracenia,najwyżej trochę kawy zmarnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D Ja od dziś zaostrzam diete , sama jeszcze niewiem na czym to bedzie polegać ,ale zaostrzam :P:P:P Na mojej wadze 69kg nie podjadam ,a poszło w góre bez sensu to odchudzanie :( trace nadzieje ze się uda:( A poza tym zimno brrr,nic mi sie nie chce ,zastanawiam sie czy to nie depresja :P:P:P Pozdrawiam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Na Śląsku też ziiimno. Rano termometr w samochodzie wskazał -17!!! Peeling z kawy super wygładza, ale trzeba to robić regularnie. A u mnie z tym kiepsko. Wolę zrobić na szybko gotowy peeling, bo później tak jak kama mówi- masakra ze sprzątaniem łazienki. Ćma nie poddawaj się. U mnie też waga ani drgnie mimo, że ćwiczę i nie podjadam. Ale lepiej się czuję, spodnie mam luźne w pasie i pupie, więc warto. A na depresję polecam kąpiel, masaż i wszystkie inne przyjemności poza jedzeniem!!! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki LadyS- za podniesienie na duchu :) oki to ja też dalej będe walczyć z wagą , faktycznie niby spodnie są większe ,co by swiadczyło ze schudłam no ale jak ? skoro waga ani ani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) zimno dalej :D czekam na wiosnę :D Mam do Was pytanko jak się ma okres to waga stoi ? Czy jest normalnie czy jak to jest :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:P Jestem dzielnie bo kawka juz dawno wypita i pora wyruszac w trase :p Na wadze 58.90 nie wiem wiec czy z powodu mojego zblizajacego sie okresu , wczorajszych cwiczen czy moze obzarstwa ogolnego ??? Paseczkikropeczki -no to u Ciebie tez neizle zimno , trzymaj sie wiec Gwiazdo;p Setny Brzusku - u mnie58.90 na liczniku ale jestem przed okresem wiec wszytsko zwalam na nego :p U mnie zamiast herbatki padlo na kawke ale teraz jesce troszke mojej herbatki cerwoej tez bedzie a potem tyłek w roki i jechac ;/ Kama12- i tak podziwiam Cie za to e cos Ci sie chce ja mam tony kosmetykow a nie mam sily ani checi stosowac jej.. musze to zmenicl. bo czasami ma m taki ped a potem wszystko szlag trafia:(Za to jutro ide do tego fryzjera i to chirurga jeszcze :) Jestem szatynka ale teraz mam takie mahoniowe jakby tyle ze wyblakle a chcialabym jakis odcien rudego:) Cmo - nie poddawaj sie :p u mnie tez nic nie leci wiec waze sie moze jakos oklo nieieli bo dziiaj mam trening , w czwartek chyba tez i jedynie niedziele mm wolna wiec woda z miesni mi zejdzie okolo pon aaaa w sumie glupie to strasznie .Masz racje Cmo Głupie to ODCHUDZANIE:p Lady S , Juzko Klusko - u mnie teaz na wadze nic mniej , nawet bym powiedziala wiecej ;/;/; i do tego tylko minus 17 stopni .NIEZLA MASAKRA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Nie ma co zaostrzać diety,bo metablizm spadnie i lipa będzie z twojego odchudzania.Wiecej ćwicz,najlepiej godzne dziennie,ale tak porzdnie,żeby pot się lał z ciebie. Ja właśnie tak chyba muszę zacząć robić,bo moja waga bardzo wolno spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczynki! Jestem z Wami, u mnie dzis na wadze znowu wiecej...63,7 kg, a przeciez nic nie podjadalam....Ja tez jak Kama zaostrzac dietki nie bede bo to bez sensu...potem zjem cos wiecej i co waga znowu pojdzie do gory? Tez stawiam na cwiczenia, musze tez na basen sie ruszyc. Kama- basenik jest super na cellulite, polecam jak masz gdzie. Zdeterminowana- z kosci na osci to jeszcze nie...moj brzuch i nogi maja jeszcze wiele do zyczenia, a tak jest ok. Dziewczyny mi mowia, ze nie musze sie juz odchudzac, no ale wiecie w ubraniu to sie troszke inaczej wyglada, mozna ukryc pewne rzeczy...Teraz to mi bardziej chodzi popracowaniu nad miesniami, zeby te uda nie byly takie galarety...wiec nie bede sie przejmowac waga, bede robic swoje, wiecej cwiczyc i tyle! Jakie wyjscie...moze cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Marhefka,wiem ,ze basen jest świetny,bo rok temu też sie odchudzałam,a potem oczywiście sie obżerałam i dlatego znowu przytyłam,ale już dorosłam do zmiany trybu życia,a nie zdrowego odżywiania sie podczas odchudzania,bo to nic nie da.Odchudzać sie przez dwa miechy,a potem za rok waga jest taka sama jak przed odchudzaniem albo i większa. Ale o tym basenie chciałam wspomnieć,mam gdzie i właśnie rok temu chodziłam na basen codziennie,praktycznie bez żadnej diety,po basenie wieczorem byłam taka głodna,że jadłam pączki,a i tak schudłam.Tylko był jeden minus tego basenu.Przez to chodzenie na basen ,nabawiłam sie grzybicy pochwy.Walczyłam z tym rok ,żeby to wylecczyć,narazie pół roku i nic,ale to w każdej chwili może wrócić,więc torchę boję sie tych angielskich basenów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama- No rozumiem...ja tutaj chodze na basenik i jak dotej pory nigdy nic mnie nie dopadlo.wiem, ze jak sie raz zlapie i ma sie jakies sklonnosci to potem moze to wrocic niestety. Ale basenik na prawde duzo daje, juz po 2 sesjach widze roznice. Moje nogi sa bardziej smuklejsze, zbite, nie taka galaretka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje nogi to też galareta z cellulitem również mam basen niedaleko siebie ale nie mam się z kim wybrać a samemu tak łyso trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setny brzuszek-samemu najlepiej, bo jak na kims zaczniesz polegac to pozniej jak ta osoba przetsaje chodzic to ty tez przestajesz...A poza tym jak sie jest samemu to sie plywa, a nie gada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się ujędrniać :D bo w sumie przy diecie jak waga spada szybko to skóra się robi witka ;/ ni ma lekko :D a czy któraś z Was słyszała o chrupkach błonnikowych ? gdzie takie coś można nabyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się ujędrniać :D bo w sumie przy diecie jak waga spada szybko to skóra się robi witka ;/ ni ma lekko :D a czy któraś z Was słyszała o chrupkach błonnikowych ? gdzie takie coś można nabyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba się ujędrniać :D bo w sumie przy diecie jak waga spada szybko to skóra się robi witka ;/ ni ma lekko :D a czy któraś z Was słyszała o chrupkach błonnikowych ? gdzie takie coś można nabyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setny brzuszek-samemu najlepiej, bo jak na kims zaczniesz polegac to pozniej jak ta osoba przestaje chodzic to ty tez przestajesz...A poza tym jak sie jest samemu to sie plywa, a nie gada;) Marsz na basen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczynam dietke. Tak sobie postanowilam ze od 1 lutego no wiec zaczynam. Musze 6 kg zgubic. Chcialabym w miesiac - ale pewnie nie dam rady. Mam dwojke dzieci wiec cwiczenia to tylko wtedy kiedy mi dadza...hehe Pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczynam dietke. Tak sobie postanowilam ze od 1 lutego no wiec zaczynam. Musze 6 kg zgubic. Chcialabym w miesiac - ale pewnie nie dam rady. Mam dwojke dzieci wiec cwiczenia to tylko wtedy kiedy mi dadza...hehe Pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczynam dietke. Tak sobie postanowilam ze od 1 lutego no wiec zaczynam. Musze 6 kg zgubic. Chcialabym w miesiac - ale pewnie nie dam rady. Mam dwojke dzieci wiec cwiczenia to tylko wtedy kiedy mi dadza...hehe Pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszalam nic o takich chrupkach... No niestety skora robi sie wiotka, wiec cwiczonka w tym wypadku najlepsze i basenik oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczynam dietke. Tak sobie postanowilam ze od 1 lutego no wiec zaczynam. Musze 6 kg zgubic. Chcialabym w miesiac - ale pewnie nie dam rady. Mam dwojke dzieci wiec cwiczenia to tylko wtedy kiedy mi dadza...hehe Pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Ja od dzisiaj zaczynam dietke. Tak sobie postanowilam ze od 1 lutego no wiec zaczynam. Musze 6 kg zgubic. Chcialabym w miesiac - ale pewnie nie dam rady. Mam dwojke dzieci wiec cwiczenia to tylko wtedy kiedy mi dadza...hehe Pozdrawiam wszystkie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale wyslalo mi pare razy... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gabiss! Cos sie pokielbasilo, mi tez poszlo pare razy... Gabiss a ile wazysz jaki masz wzrost? Co planujesz, jakas konkretna dietka, jaki plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce jesc mniej niz jadlam. Duzo owowcow, warzyw. Zero ziemniakow, makaronow, ze o slodkim nie wspomne. Ja juz zgubilam 24kg. Wazylam po porodzie 80kg. Zaparlam sie i zgubilam - sporo zgubilam. Ale pewnego dnia zachorowalam na grypke, no a jak juz zachorowalam to przestalam byc na diecie tylko sie objadalam. Doslownie - pizze, slodycze - mnostwo slodyczy itd. I tak szczerze to przez 5 miesiecy objadania sie przytylam tak 2.5 kg. Waga trzyma mi sie od paru miesiecy w okolicach 56kg. Dzisiaj sie wazylam i bylo 56kg. Mam 163cm. Wiec do 50 kg chce zbic. Zaparalam sie tym razem tak jak kiedys i mam nadzieje wytrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje, ze tyle schudlas!!! Ja tez po porodzie wazylam cos kolo tego, potem zlecialo bez odchudzania do 75kg i wtedy wkroczylam z dietka;) Zlecialam do 63 kg, ale pojechalam na wakacje, potem do rodziny, zaczelam jesc wszystko i tak mi powoli przybylo do 70kg. Teraz musze doprowadzic dietke do konca!!! tym razem chce tez wiecej cwiczyc, no bo jedzonko to nie wszystko...Przeciez wiadomo, ze czasem bedziemy sobie pozwalac na cos slodkiego, a wtedy jedyny sposob to spalic te kalorie. Dasz rade, 6kg to nie tak duzo, choc te ostatnie kilogramy sa najgorsze. U mnie waga stoi, skacze w gore od dluzszego czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama12
Witam Gabiss,napewno sie uda,wystarczy deteminacja i troche chęci. Ja już po ćwiczeniach godzinnych,od dzisiaj ćwiczę godzine dziennie,pewnie oprócz weekendów.Bo wtedy w domu są wszyscy.Ostatnio jak ćwiczyłam,to mój kochany leżał na kanapie i zajadał sie chipsami i sie śmiał pod nosem,a mój starszy syn nie pozwalał mi odejść od telewizora nawet na chwile,aby napić się wody i mówił,że oszukuje. Idę na pilling,potem serum,może jak tak porobię miesiąc,i pójdę na basen raz w tygodniu.To pozbędę sie tego cellulitu ,chociaż trochę.W sumnie w to nie wierze,bo odkąd pamietam mam go,chyba od 13 roku życia jak i zresztą rozstępy,na udach i pośladkach ,a po ciązach doszły na brzychu,bo gdy byłam w ciązy nikt mi nie mówił,że trzeba samarować jakimś kremem,mamy nie mam,a wogole to byłam za granicą sama jak palec. Dobra koniec zwierzeń,ide pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama- ty mi nic nie mow...wczoraj staralam sie cwiczyc, corcia wchodzila na mnie i siedziala okrakiem albo uczepila sie mojej nogi, wiec jak lezalam i podnosilam to mialam dodatkowe obciazenie;) Moj maz najpierw nasladowal moje ruchy i sie smial...a potem zadawal mnostwo pytan jak sie wysilalam na pilates, albo jak robilam brzuszki to postanowil dac mi buziaka...eh...szkoda gadac. Ale nie poddalam sie i cwiczylam godzinke. Moze dzis pojdzie moja mala wczesniej spac, bo nie moge cwiczyc w takich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pracy i dalej zimko! Pzrez te diete jestem bardzo wyziebiona, bo na dworze cholernie zimno,a do jesdzenia prrawie nic cieplego,ciagle mi zimno!:( a ćme goni -nie zalamuj sie prosze!,ja na dieci T U R B O ,aslabo wagy idzie do tylu:( lady_S -jetdze czesto na Slask,mam tam tesciowa:),ktora zreszta bardzo lubie dlatego tak chetnie jezdze-Mieszka w piekarach Slaskich,a siostra mojego meza w Bytomiu. juzka kluska -wtady waga stoi a nawe d0 2 kilo rosnie,wiec sie nie przejmuje,jak ju skonczysz @ to wszystko wroci do nirmy ,a moze bedziesz miala nawet lekki spadek wagi:) kama12 -tz,ze masz jojo,musisz juz zmienic sposob jedzeniowy do konca zycia;) latwo powiedziec,przeciez u wiekszosci z nas tez tak jest:(:(:(,przynajnmiej u mnie.I tez sobie obiecuje,a prawda okaze sie inna,wiec wiem o czym mowisz! A basen dobra rzecz,ale fattycznie mozna sie nabawic grzybicy;):) w Berlinie z tego wlasnie powodu ostatnio zamkneki 3 baseny.-ja chodze co wtorek i teraz doszledl ten marsz i kijkami;) Moze znacie jakies domowe sposoby ,zeby odmlodzic dlonie. ja mam bardzo znieszczene dlonie,tyle kremo,odzywek,ale to nic nie daje -jak sa pomrszczeone tak sa:(:(:( Moze cos doradzicie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×