Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przystojny Wodzirej

TO CO SIE STAŁO Z POLKAMI NA PRZESTRZENI 10 LAT JEST STRASZNE

Polecane posty

Gość Przystojny Wodzirej

Te media sprały nieźle berety kobietom. Teraz każda kobieta jest bardzo łatwa. Widze to dobitnie , 10 lat temu żeby sobie zaliczyć panienke trzeba było naprawdę się starać a dziś ? Dziś są tak łatwe panny, że aż same mnie podrywają i chcą iść do mnie do mieszkania. Teraz panienki myślą , że one zaliczają :D buhahahha Prawda jest taka, że zawsze to faceci zaliczali panny a te ktore myślą , że zaliczają po prostu są łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że racja
to my zaliczamy, a kogo obchodzi co one sobie myslą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może dotyczy Polek w wieku gimnazjalnym bo wśród tych, z którymi ja się stykam, nie zaobserwowałem żadnych zmian :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny Wodzirej
pewnie ze racja ale widzisz naleśniku :D Chodzi mi o to, że kiedyś jak zaliczyłeś panienke to chociaż mogleś być dumny , że ci sie udało. a dziś ? to tak jak splunać. Media feministyczne TVN Style tak sprały beret kobietom, że to darmowe prostytutki :O zenada w chooj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poi0987
a zaliczaja zaliczaja ale prawdziwych meszczyzn a nie cioty z kafeteri;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny Wodzirej
no i jeszcze jedno, żeby tutaj leszcze z twarzami troglodyty nie wylewali swoich żalów. Pisze to w odniesieniu do swojej osoby. Jeśli jesteś z ryja nieprzyjemny to możesz moje opowieści traktować jako bajki :D Paszczurów nawet łatwe cichodajki nie chcą. One się pchaja tylko na przystojnych dobrze zbudowanych facetów - nie mam na myśli skoksowanych bo takim to paly ledwo staja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasdfsdf
dupa123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny Wodzirej
dodam jeszcze leszcze, że mam dużego kut.asa więc to jest 50% sukcesu. Po 1 wygląd ! Po 2 gadka ! Po 3 Kut.as

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta_123
a co jeśli kobiety też mają potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, skoro kobiety mają tylko takie potrzeby jak wymieniłeś, to ja pytam kogo Ty zaliczasz? bo jeśli kobieta nie ma potrzeb seksualnych to raczej się na kutasa nie pcha, geniuszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrodyta_123
nie tylko facetom doskwiera brak seksu, nie wiem dlaczego taki stereotyp jest..może fakt, kobietę powinno się zdobywać i źle o niej świadczy, kiedy to na pierwszej randce idzie z chłopakiem do łóżka, zaś z drugiej strony czy nie może ona mieć również ochoty na spontaniczny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem prawikiem :) Jedna z sytuacji jaka pamietam związana z moim ku.tasem byla taka :) Weszla panna na parkiet doszla do mnie zaczelismy tanczyc a po minucie jej dlon zeszla na moje krocze. Pomasowala go delikatnie a chwile pozniej pojechaliśmy do mnie :) Wiem , że ciężko wam w to uwierzyć , tutaj chyba zaglądają wlasnie same prawiczki z przykrymi twarzami i grube słuchaczki radia MaRyja :classic_cool: Jeśli chodzi o potrzeby kobiet, są one co raz większe i będą większe , ponieważ ludzie którzy chcą zmienić nas w ruchające się kroliki nad tym intensywnie pracowali. Od najmlodszych lat w bajkach i filmach przemycają podprogowo sex. Programują już dzieci by te w przyszlosci zamienić w bezmyslne kopulujące zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalna perspewktywA
WODZIREJ, A ILE TY MASZ DZIADKU LAT I CZYM SIE ZAJMUJESZ W ZYCIU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciebie jak widać już nieźle do kopulowania zaprogramowali :P jesteś obiektem testowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalna perspewktywA
A jezeli chodzi o informacje podprogowa to mit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gruncie rzeczy mało zaliczyłem panienek bo ku.tasa nie znalazłem na śmietniku :classic_cool: Tylko naprawdę ladne kicie mogły liczyć na nieziemski sex w moim wydaniu więcej lasek odpuliłem niż zaliczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalna perspewktywA
wg mnie to bardzo isttotne mozesz byc zwyklym ?zdziskiem spod bramy, ktoremu trudniej bylo zaliczac panienki kiedys ciagle jestes Zdziskiem, obracasz sie w kiepskim towarzystwie na poodstawie twojego srodowiska oceniasz wszystkie kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globalna perspewktywA
Zwana inaczej sugestią podprogową lub przekazem podprogowym - teoretycznie polega np. na włączaniu do filmu pojedynczych klatek z reklamą lub wgrywania ukrytego przesłania do piosenek. Koronnym dowodem na skuteczność jej działania miał być eksperyment przeprowadzony w 1957 r. przez Jamesa Vicary'ego w USA. Podmienił on pojedyncze klatki filmu wyświetlanego w kinie dla zmotoryzowanych w Fort Dix na reklamy - napisy "pij colę" i "jedz popcorn" - i twierdził, że w ten sposób skłonił widzów do kupowania tych produktów. Liczne eksperymenty dowiodły potem, że badania te były sfabrykowane, co zresztą przyznał sam Vicary Zdaniem części badaczy przekaz podprogowy to jedynie mit - argumentują, że nie można ulec propagandzie, jeśli nie widzi się elementu propagandy. Jednak eksperymenty wykazały, że bodźce podprogowe wpływają na procesy poznawcze, choć wpływ ten utrzymuje się zaledwie przez ułamki sekundy. Rejestrowane mogą być proste informacje, takie jak stan emocjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×