Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przed rozwodem 32...

jak wygląda zycie kobiety po rozwodzie?

Polecane posty

Gość gość
Zycie wyglada samotnie. Ja mam 45 lat i jestem po rozwodzie od roku. Maz odszedł. Radzę sobie . Nie słuchaj zniecierpliwionego on bowiem nie wierzy w ludzi .Buduj siebie sama i nie popełniaj dawnych błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj, ona już dawno jest po rozwodzie, ale zescie się obudzili :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwód a zwłaszcza z orzeczeniem o winie, to absolutnie nie jest przyjemna sprawa. Tez coś wiem o tym, bardzo się bałam czy sobie poradze no i bałam się tez samotności. Poki co nie mam nikogo ale spotykam się z kims i wszystko zaczyna się układac , tak naprawde rozwód dał mi impuls do zupełnie, innego nowego lepszego życia. W ogole się zastnawialam się bawic o rozwod z orzeczeniem o winie ale mój były nie chciał wcale rozwodu chociaż zanidbywal rodzine i jest alkoholikiem. Dużo pomogły mi porady prawne tej kancelarii adwokackiej z Chorzowa http://www.kancelaria-mrozek.pl/pl-PL/zakres-swiadczonych-uslug.html . bardzo profesjonalnie zachowali się też w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem masażystą w zawodzie od kilku lat. Mam tytuł technika oraz wiele godzin dodatkowych różnych kursów dokształcających. Wykonuje masaże Ayurvedyjskie, Lomi Lomi, sportowe oraz lecznicze. Poza tym również wykonuje masaże Tantryczne dla Pań. Jest to masaż erotyczny pochodzenia indyjskiego. Zmysłowy i bardzo pobudzający masaż całego ciała. Trwa 1,5h koszt takiego masażu to 250zł pracuje stacjonarnie na terenie Częstochowy. Możliwość również przyjazdu do klientki. Przy masażu Tantrycznym jednak mam pewne wymaganie klientka musi mieć skończone 22 lata , obecność mężów, kochanków kiedyś pozwalałem na to niestety okazuje się że większość takich sytuacji kończy się nie przyjemnie bo albo zaraz by chciał uczestniczyć albo coś dalej w trójkę tak więc przykro mi obecność osób 3 wykluczona. Masaże a w szczególności ten pomimo że jest to forma zabawa wymaga trzymania się jednak pewnych reguł inaczej po prostu traci sens. roban30@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedzi sama caly czas na necie zaden jej nie chce a ona caly czas mysli ze znajdzie tego naiwnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem jakiś czas po rozwodzie i jeśli mam być szczera, to życie dosłownie obróciło się o 180 stopni. Mimo, że jest mi ciężko, mam dwójkę dzieci, to jest po prostu dużo lepiej! W grę wchodziła nawet przemoc ze strony byłego męża, czy o takie życie mi właśnie chodziło? A czy wy kobitki tak chciałyście żyć? Mąż zdradza, używa przemocy, cokolwiek! Nie tak wygląda związek. Dobrze, że się w porę ogarnęłam i teraz jestem w końcu szczęśliwa, spełniam się i po prostu żyję. Już nie ma tego stresu, nieprzespanych nocy i ciągłego zamartwiania się. Nawet widzę po dzieciach. Poprzednie życie było jedną wielką tragedią, teraz się cieszę, że tak sprawa się zakończyła. Więc dziewczyny do boju, weźcie życie w swoje ręce! Mnie z tej całej opresji wyciągnęła pani mecenas Kościelska, dopiero ta kobieta mi uświadomiła, że tak nie powinno być i mam szansę to zmienić. Polecam adwokat Martę Kościelską z kancelarii na Kramarskiej w Poznaniu, ona naprawdę mi pomogła, więc kobiety nawet jeśli macie wątpliwości, to korzystajcie z fachowej pomocy i do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masaż ona robi? No i czy mogą być obecne osoby trzecie? I ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka33
U mnie nie obyło się bez pomocy psychologa. Nie dałam rady, musiałam przegadać to z kimś obiektywnym. Mieszkam we Wrocławiu i wylądowałam w poradni http://psycholog-ms.pl/poradnia/ i nie żałuję. Samej byłoby mi ciężko i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje życie to koszmar. Gdybym wiedziała, że tak będzie to bym się nie rozwiodła. Przez wszystkie lata czułam się głupsza i mniej ważna niż mąż. Myslałam, że to jego wina. Że gdyby nie jego ciągła krytyka to bym była szczesliwsza. Okazało się, że taka własnie jestem. Cały czas on miał rację. To nie była złosliwosć, kiedy mówił, że bez niego sobie nie poradzę i że nikt inny mnie nie zechce. Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty Magda możesz dać kobiecie??? Będziesz jej pluła do ucha: JEZDEŚ PIENKNA, JEZDEŚ MONDRA, JEZDEŚ ZGRABNA, JEZDEŚ TEGO WARTA...? I weźmiesz za to pitolenie pieniądze, i zostawisz tą biedną kobiecinę głupszą niż była! A ja polecam (także tobie Magda ;) moją czarodziejską różdżkę. Co prawda od niej niestety też nie zmądrzejesz, ale poczujesz się naprawdę SZCZĘŚLIWA :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Może jej bardziej potrzebny rozum niż szczęście? Zastanawiam się ile ludzi nabiera się na te czarownice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po rozwodzie dwa lata. okazuje sie, ze znalezc faceta bedac kolo 40tki nie jest prosto. na jednorazowe bzykanie moze i tak ale nie o to mi chodzilo.rozwiodłam sie z mezem w sumie na wyrost, nie powalczylam o niego bo duma mi nie powalała, a teraz załuje. On jest w zwiazku z fajna kobieta a ja jestem sama. Fecet zawsze kobiete znajdzie a z nami, kobietami w pewnym wieku juz tak prosto nie jest. Zostaja mi faceci przed 60tka, ktorzy wcale mnie nie interesuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony włazisz z tematu na temat. napisz coś o sobie, jestem ciekawa, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×