Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółeczka_P

HPV w GARDLE POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Moja historia to posty od 12.08, zwlaszcza przedostatni z poprzedniej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
ja tam uprawiałem sex z kobietą nawet jak miała kk i nic sie nie stało ! lekarze też nam sexu nie zabraniali , ci lepsi w mej ocenie ! jak pisałem pierwsza kk zauwazylismy w okolicach wrzesnia poczatku , potem wysyp straszny (gdzie sexu nie było bo na forach straszyli ) potem powrót do sexu bo lekarz nie zabranił jak to stwierdził co sie mialo rozniesć sie rozniosło , a jak pan sie nie zaraził albo juz organizm zwalczył wirusa to juz sie nie zaraze ... w grudniu leser co2 w szpitalu w Bytomiu w okolicach przedswiatecznych , w sylwestra juz sex , a 15 stycznia podczas kontroli - SUKCES i to trwa do dziś ! testy ? bzdura , Madej na swej stronie opisuje dlaczego , www.kolposkopia.com - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
w kwesti , ze jestem swiram ? ! cóz napisze tak tylko jakaś idiotka , czy też głupek , ktoś kto wszedzie musi cos napisać a wiedze ma znikomą bo leniwy jest i nie chce mu sie zgłebiac wiedzy swej ! To co pisze ma poparcie w swiecie medycznym , ale nie wsród lekarzy , profesorów , doktorów ktorzy siedzą w kieszeniach firm GSK czy MSD ! Jezeli ja jestem swirem to i swirem jest doktor Madej ? sami wejdzcie na jego strone i ocencie ! Majewska posmiewiskiem ? :) cóz tak sie niszczy ludzi ktorzy mówią prawde niewygodna na koncernów ! Na szczescie nie tylko Majweska o tym pisze i mówi ! Poczytać Jaskowskiego , ale troche dystansu do niego . a jak ktos uwaza , ze tak ogrmona specjalistka jak Majewska i osoba wykształcona mowi nie prawde , ale jest idiotka to nie mam słowa dla okreslenia takiej osoby ! wejdzcie sobie na facebook -u na portale szczepionkowe . tam jest mnóstwo art naukowych wklejonych pzrez osoby naprawde sie znajace na rzeczy i mozna sobie to poczytać i miec wlasne zdanie np podaje strony na facebooku 1 - szczepic czy nie , rozsądnie o szczepieniach , bez propagandy 2- szczepienia (PL) 3- Szczepić czy nie? Offtopowo szczepieniowa ;) sa to grupy zamkniete , ale poprosicie o dostep bez probloemu was dodadzą ! w zwiazku z szczepionka wlasnie na HPV jest tam tez dyskusja na ten temat ! linki , do specjalistów , ale tych prawdziwych itd. sami sie zainteresujcie i doszkolcie , a nie słuchajcie jakiegoś z******** co nazywa mnie swirem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
i tak mógł bym tu wklejac wiele , i zawsze sie znajdzie idiota , co napisze ze Majewska i inni to oszołomy ! sami ocenscie jak z głebicie temat czy tak jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak przy wez leki
Wiesz, ze nie mozesz bez nich funkcjonować. Znów trzeba będzie karetkę wzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhpv
Dajcie już spokój z tymi szczepionki.. kazdy ma prawo do swojego zdania. Czy możecie napisać jak wygląda brodawczak w buzi? Jak kłykcina na sromie? :/ Mam na podniebieniu takie dwa, malutkie 1-2 mm. wyczuwalne językiem, wizualnie kłykcin raczej nie przypominają, nie są kalafiorowate. To takie pojedyncze wypustki/brodawki, odstające nieznacznie na szerokiej podstawie, w kolorze podniebienia. Mam mieć wycięte i zbadane ale boję się :/ Test HPV wyszedł ujemny ale jesli nie brodawczak to co to? Bo ROŚNIE! Bardzo powoli ale rośnie. Jak długo trwa wycinanie tego? Jakie jest znieczulenie? Miejscowe, ogólne? Boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad miałaś wymaz na test pobierany - z okolic tej zmiany? Bo jesli nie, moze byc niewiarygodny. Hpv występuje miejscowo. A drugie pytanie - ile grup wirusa hpv obejmował ten test? Czy grupy powodujące klykciny rowniez? Przewaznie sa tylko na te najbardziej onkogenne. Wynik badania wycinka z brodawki chyba dopiero odpowie na Twoje pytanie. Niestety, musisz uzbroić sie w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
testy nie sa wiarygodne ! i zalecane są dla osób powyzej lat 30 ! typów wirusa wywołujace kk jest chyba ponad 50 , wszystkich jest około 200 kużajka to też hpv , jeden test wykrywa chyba 16 typów drugi ten najdrozszy 36 typów , wiec ? teat co najwyzej jak juz to pokazał ze tych na co jest zrobiony nie ma ! :) dlatego według mnie i Madeja tez testy to szkoda kasiory . ale farmaceutyka robi swoje i zarabia . ze stony Madeja Przy okazji reklamy testu mRNA HPV wyszły na jaw „nie znane” dotąd fakty dotyczące stosowanych dotychczas testów DNA HPV. Okazuje się, że testy DNA HPV maja mają mniejszą specyficzność i ograniczone zastosowanie u kobiet w wieku poniżej 30 lat i w celach prognostycznych powinny być wykonywane tylko powyżej tego wieku. Dlaczego takiej informacji nie było do tej pory i nadal nie ma w materiałach informacyjnych testów DNA HPV, które oferowane są osobom w każdym wieku ? Dochodzi do paradoksalnych sytuacji, w których ta sama firma oferując testy DNA HPV określa je jako „jedynie słuszne”, a przy okazji reklamy testu mRNA HPV dowodzi, że tak naprawdę są one /testy DNA HPV/ niewiele warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhpv
Czytałam to już tysiąc razy.. Mam 32 lata i jeśli na szyjce znajdują się typy wykrywalne w teście to w jamie ustnej najprawdopodobniej znajdują się te same typy bo inne raczej nie.. Test wykonywałam dwa razy i dwa razy pobierany był wymaz z tej zmiany i dwa razy ujemny. Dziwne (?) Tak czy inaczej zmiana idzie do wycięcia i zbadania.... nie ukrywam że się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
sa jednak typy genitalne nieonkogenne , i przeważnie jest tak , ze ma sie kilka typów na raz ! mało kiedy wystepuje jeden konkretny typ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak prz
ja juz w innym temacie starym opisywałem pewne rzeczy , ja tam sie z moja kobieta kochałem jak miała kk no i wczesniej oczywiscie tez mówie tu o tym jak miala wirusa w fazie ukrytej i uprawialismy sex oralny , ale kk pojawiły sie tylko w okolicach pochwy , wargach sromowych , w srodku w pochwie i tyle ! nasze gardła czyste , dno pochwy czyste , szyjka macicy czysta ! nikt mi nie umiał wytłumaczyc dlaczego ? bo przecież penis dotyka dna pochwy i ona szyjka jak i dno jest dosć mocno napierane przez penisa Penis bowiem jest wiekszy jak w szerokosci i długosci od pochwy ! wiec skoro niby na sciankach pochwy pojawienie sie kk i wirusa jest skutkiem tarcia penisa o scianki pochwy , do dlaczego nie ma wirusa i kk na dnie pochwy jak i szyjce , a są np w obrebie pochwy gdzie penis w ogole nie dotykał tych miejsc :) to jak sie ma w tym temacie przenoszenie wirusa ? a mojej partnerce raczej całego penisa bez lekkiego bólu wsadzic nie mogę ! wiec na pewno ocierał sie o dno pochwy jak i o szyjke ? tak ze temat jest nie wiele poznany przez specjalistów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gardle hmmm nue taki diabel straszny. znieczulenie bylo ogolne wycieli laserem do badania i spokoj 2 lata hurrraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość12
Gościu - napisz gdzie miałeś usuwane zmiany hpv w gardle? W sensie w jakim szpitalu? I co to było? Pojedynczy brodawczak? Od 2 lat nie odrasta? To już pewnie nic się nie pojawi :) Gratuluję :) U mnie to raczej kilka twardych grudek tu i tam... które brodawczaka średnio przypominają :( Boję się że to sie będzie rozsiewać nie wiadomo jak i wracać. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meme12
gość 2014.09.19 ten link dziala http://img839.imageshack.us/img839/9863/djfc. jpg co to moze byc? Gościu od tego wpisu - bywasz tu jeszcze? Mam teraz identyczne :/ Wiesz co to było? Czy to było związane z hpv? Minęło Ci jakoś czy było leczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmiana byla na krtani. z ktorej czesci pl jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sie czego bac. gdzie masz zmiany? do lekarza zmykaj oceni. Naprawde ja mam takiego lekarza ze do rany przyloz... po kilku niedojdach w koncu ktos odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meme12
Jestem z okolic Poznania. Zmiany mam już wypalone laserem, chociaż nie wszystkie. Mam jeszcze pod językiem kilka takich kropeczek jak te w podanym wyżej linku (ale widzę że już nie działa :( ) Jak tutaj wstawić jakieś zdjęcie? Jak możesz podać namiar na kogoś sprawdzonego będę bardzo wdzieczna! :) Czy twoja zmiana na krtani była usunięta i już nie odrosła? Ile to już czasu? Mam nadzieję że ja swoich też pozbyłam się raz na zawsze... tylko niepokoi mnie jeszcze to co pod językiem :/ Szczerze wątpię by był to brodawczak, to raczej kilka malutkich biało różowych wypustek, ledwo widocznych dlatego póki co lekarz ich nie ruszał. Sam je ledwo widział. Możliwe że to kłykciny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co to klykciny. nie bylo z czyms takim do czynienia. spokoj dwa lata owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam 36 lat 7 lat temu mialem hpv od tamtej pory mam powiekszony lewy wezel na szyji za zuchwa.Raz jest wiekszy raz miejszy.ale od jakiegos czacu mam lekka chrypke .Poszedlem do laryngologa i stwierdzil,ze to brodawczak i skierowal mnie na szpital.Jutro mam wizyte u anestezjologa z wynikami ide,morfologia ekg .Wszystko mam w normie.Ale czeka mnie zabieg nie wiem co dalej bo jutro mam wizyte a dwa dni pozniej na oddzial.Nie ukrywam,ze sie troche boje.Jestem dobrej mysli .Chodz na sama mysl mam ciarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćme
Misio jak się objawial twój hpv 7 lat temu? Miałeś wtedy usówanego brodawczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej! Wiadomość dla osób z Poznania i okolic! W szpitalu przy ul.Polnej robią ZA DARMO badania na dna wirusa hpv (dwa wymazy - jama ustna i szyjka macicy /napletek)!!! Jest to jakiś program pilotażowy. Dostaniecie do wypełnienia ankietę do badań. Dzwońcie i pytajcie co i jak. Mnie skierował ginekolog, który tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialem tylko 2 tygodnie goraczke lekko powiekszona watrobe i sledzione po odstawieniu antybiotykow w szpitalu wszystko wrucilo do normy pozostal mi tylko kuleczka z lewej strony to znaczy wezel chlonny mowilem o tym jak bylem na kontroli w szpitalnej przychodni to powiedzieli mi,ze ze ten wezel moge miec juz do konca zycia a moze sie wchlonie z czasem.wyniki mam dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd wiesz że to był wtedy hpv? Goścu - info o bezpłatnych badaniach jest z 2014 roku. Teraz to juz nie aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne! Wlasnie z nich skorzystaliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio79
W szpitalu mialem robione testy na obecnosc hpv i akurat byl aktywny i wyszly dodatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×