Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pszczółeczka_P

HPV w GARDLE POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
W zeszłym tygodniu podczas wizyty u internisty lekarz oglądając moje gardło zasugerował, że mogę mieć brodawczaka.Poprosił aby w tym zakresie udał się dodatkowo do laryngologa. Tego samego dnia larygolog potwierdził wstępną diagnozę i dzisiaj mam operację wycięcia brodawczaków. Nie pasuje w ogóle do "grupy" (jeśli jest to dobre określenie) osób, które mają większe prawdopodobieństowo zarażenia się tym paskudztwem. Wręcz przeciwnie jestem modelowym przeciwieństwem tzn. nie palę papierów, alkohol okazjonalnie - w tym momencie podjąłem decyzję, że będę ograniczał do zera, od kilku lat mam żonę (jestem przekonany o jej wierności), nie miałem skoków w "bok", nie miałem przed ślubem niewiadomo jak dużej liczby partnerek i zawsze mocno zwracałem uwagę na seks w zabezpieczeniu, zdrowo się odżywiam, ćwiczę. Do tej pory byłem bardzo zadowolony ze swojego życia, w zwłaszcza teraz, gdy naprawdę wszystko prywatnie i służbowa bardzo mocno się poukładało. Od kilku dni nie mogę spać. Wiem, że wycięcie brodawczaka to początek drogi, wiem również, że niesteety ale on odrasta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina898
Skoro zasugerował, że możesz mieć brodawczaka w gardle to tym bardziej powinnaś wykonać sobie badania na wirus hpv w jamie ustnej w Medistore. Szybka diagnostyka jest tutaj ważna, ponieważ może on prowadzić do poważnych chorób w tym raka jamy ustnej, gardła. Poczytaj sobie więcej na ten temat tu https://www.medistore.com.pl/genetyka/diagnostyka-infekcje-wirusy . Im szybciej wykonasz odpowiednie testy, tym szybciej będzie można wprowadzić leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuki29
Niestety też cierpię od jakiegoś czasu na ból gardła... ciągnie się za mną już wiele miesięcy, dosłownie nie pamiętam jak to jest go nie mieć! Nie pomyślałabym, że to zarażenie HPV, wyczytałam na paru stronach http://wenerolog24.pl/objawy/przewlekly-bol-gardla.html , że to najczęściej jest rzeżąćzka bądź chalmydioza... Boże, w ogóle mnie to nie pociesza. Jakie badania powinnam wykonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smes

Hej, odnawiam temat. Jakies pól roku temu, wewnatrz ust, na wędzidełku górnej warfi zrobiło mi się coś, co przypomina brodawczaka płaskonabłonkowego, wtedy to zignorowałam, ale ciągle o tym myślałam. Wczoraj zaczęłam oglądać język od spodu no i mam parę grudek oraz po obu stronach języka (tez od spodu) mam takie dziwne, małe "farfocle", nie wiem jak to dokładniej opisac. Czyli najlepiej isc do laryngologa? Czy moze dermatolog? Czytał też, ze takimi zmianami zajmujr się dentysta chirurgm W niektorych gabinetach wycinają i wysylaja do zbadania. Tą zmianę na wędzidelku wargi jeszcze mozna tak potraktować, ale z językiem to już inna sprawa. Pewnie laserowo można to usunąc... Chyba wybiorę się na początek do laryngologa. Mam 37 lat, kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani za kilka dni mam mieć usuwanego brodawczaka łuku podniebiennego. Znalazł mi go laryngolog. Może ktoś napisze jak wygląda sam zabieg bo podobno mam mieć go wykonanego przy znieczuleniu miejscowym. Będę usuwał w szpitalu na oddziale laryngologii. Proszę o udzielenie info w tej sprawie. Serdecznie dziękuję  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghuy

Ssałaś pałę to teraz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza

Rzesae ,zaglądasz tu jeszcze ,mail który (hpv0....)podałaś odrzuca wiadomości .Podasz aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

llukas i jak zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HPV w gardle.

Mój chłopak miał HPV w gardle i miał to chirurgicznie wycinane 8 miesięcy temu teraz ma nawrót znowu będzie miało operację.Czy ja mogłam się zarazic od niego tym wirusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dina

Czy wiadomo jaki typ wirusa?istnieje ryzyko zarazenia rowniez u ciebie.Sprawdz jame ustna w lusterku pod swiatlem czy sa brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawki
Dnia 31.10.2019 o 19:32, Gość HPV w gardle. napisał:

Mój chłopak miał HPV w gardle i miał to chirurgicznie wycinane 8 miesięcy temu teraz ma nawrót znowu będzie miało operację.Czy ja mogłam się zarazic od niego tym wirusem ?

I jak wygladala operacja?pod narkoza ?ja mam brodawke jedna obok migdalka oraz w lini policzka.od ponad roku na poczatku trzy male kropeczki a ostatnio jezykiem wyczulam jest ich wiecej i sie powiekszyly jestem pewna ze to brodwczak.czasem kluje mnie w uchu oraz przy intensywnej rozmowie piecze w gardle jestem zalamana.Najgorszy strach przed rakiem bylam u lekarza to dal mi leki na grzybice ktore nie pomagaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brodawki
Dnia 31.10.2019 o 19:32, Gość HPV w gardle. napisał:

Mój chłopak miał HPV w gardle i miał to chirurgicznie wycinane 8 miesięcy temu teraz ma nawrót znowu będzie miało operację.Czy ja mogłam się zarazic od niego tym wirusem ?

I jak wygladala operacja?pod narkoza ?ja mam brodawke jedna obok migdalka oraz w lini policzka.od ponad roku na poczatku trzy male kropeczki a ostatnio jezykiem wyczulam jest ich wiecej i sie powiekszyly jestem pewna ze to brodwczak.czasem kluje mnie w uchu oraz przy intensywnej rozmowie piecze w gardle jestem zalamana.Najgorszy strach przed rakiem bylam u lekarza to dal mi leki na grzybice ktore nie pomagaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghg

https://youtu.be/LupnYyw2rvY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×