Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość nie jest mało
ja byłam na weselu gdzie wszystko wyniosło 20 tys. bylo 80 osób. sala , jedzenie i wszystko było w jak najlepszym porządku. zależy jak co kto zorganizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Zagląda tu ktoś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w ulubionych ale też już temat zamiera, mamy za sobą pierwsze rozwiezione zaproszenia, na rodzinie zaproszenia zrobiły furore, hehe, wielkie zdziwko było że nikt nie widział takich zaproszeń w butelce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
My będziemy rozwozić zaproszenia w czerwcu. Na razie nie mam pojęcia jak zaproszenia będą wyglądały. Tym się ma zająć narzeczony, który ma zdolności i sam będzie robił. Ja się zdaję na jego gust. Najbardziej mnie martwi ciągły brak sukienki. Po przymiarkach wie, że chce mieć fason litery A - najlepiej do mnie pasuje. Niestety nadal nic ciekawego nie wypatrzyłam. Teraz dochodzi jeszcze problem wyboru piosenki na pierwszy taniec. Trzeba się już zdecydować, żeby mieć czas na podszlifowanie tańca. Na razie mam 3 typy: 1) Eleni - Tylko w Twoich dłoniach 2) Glenn Mederios - Nothing's gonna change my love for you 3) Jason Mraz - Lucky Narzeczonemu wszystkie się średnio podobają ale sam tez nie potrafi dać lepszych przykładów. Nie mamy niestety takiej "naszej" piosenki z którą coś nam się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie robimy
wesela tylko przyjecie na 34 osoby. koszty niewielkie -salka 4000zl -suknia 800 i to nowa z salonu -garnitur 600 -fotograf i kamerzysta to moja siostra jest (duza oszczednosc) -muzyka bedzie leciala z plyty -bizuteria 60zl - welon zamowilam przez net za 35 -obraczki 1500 -nauki przedmalzenskie 200zl -bukiet i butonierka 180 -dla ksiedza 100 albo 150 -dla orgaisty 50 albo 100 -fryzjer 60zl -tipsy 120 -buty60 ale jeszcze nie mam -zaproszenia + te karteczki kto gdzie siedzi 150zl:) nie mam jeszcze alkoholu, ciast i noi bukietu:) na przestrojeniu kosciola mi nie zalezy ale dogadamy sie z para ktora wczesniej bierze slub i moze sie zlozymy slub mamy 26 maja to juz bardzo blisko napewno nie byloby nas stac na prawdziwe wesele, wiec robimy w miare skromnie. Ale mysle ze bedzie milo i sympatycznie. Najwazniejsze aby sie kochac i szanowac:):) prawda??:) Dziewczyny wszystkim Wam zycze aby ten dzien byl piekny i wspanialy a dalsze zycie uslane platkami roz;) wrzesiowa panna mloda wszystkie sukienki sliczne, wiec napewno wybierzsz cos bardzo ladnego. ja mam z falbankami na dole, nie wszyscy lubia walbany ale ja lubie od dziecka wiec sie na taka zdecydowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie robimy
poza tym spac nie moge i czytam sobie jak inne pary planuja. A ogolnie to zaczynam sie stresowac tym wszytskim. juz chwilka tylko zostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubniczka a podeślij link na Twoje zaproszenia, bo sama ciekawa jestem jak wyglądają. Moje już rozdane prawie wszystkie. PS . ja tez palnuje sie zmieścic w takiej kweocie, zobaczymy jak wyjdzie w praniu,a le faktem jest ze odszed nam wydatek na kamerzyste i fotografa bo jest w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweka marchewka
malutko ja mam 100 nie wiele wiecej i za sam talerzyk płacę 180 zl/osobe i dupy to to nie urywa, razem około 50 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda_artystka
Co do zaproszeń to ja sobie kupiłam takie zwykłe białe , wydrukowałam środek a z zewnątrz przykleiłam sztuczne dekoracje kwiatowe, wyszło pięknie i oryginalnie i wcale niedrogo Inspiracje ściągnęłam z netu a kwiaty kupiłam na all Do tego ze sztucznych storczyków zrobiłam dekorację auta , wyszło idealnie Jakbyście szukały sztucznych kwiatków to same główki albo gałązki kupicie na all http://allegro.pl/roza-galazka-biala-sztuczne-kwiaty-i2604917262.html mają duży wybór Mnie najbardziej storczyki odpowiadały ale i róże maja piękne i lilie i co tam chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po weselu
"Całe przygotowania i samo wesele ( w sumie przyjęcie, ale całonocne), łącznie ze strojami będzie kosztowało 22 tysiące. Czy jest to kwota w miarę ok? czy dałoby się gdzieś coś jeszcze oszczędzić? Dodam, że wesele będzie na 75 osób. Płacę 160 zł od talerzyka." Widzę, że ktoś podbił mój temat z początku roku. Niestety nie udało się w 22 tysiącach zmieścić. Poszło 28, a gości było 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ubiorem wyszło 25 tys. wieć wydaje mi się że do 100 osób wesele właśnie od 20-30 tysięcy się mieści w zależności na jaką skalę impreza, czy remiza czy restauracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagałam koleżance zorganizować ślub i szukałyśmy oszczędności gdzie się da, np: zaproszenia za 1,60 za szt. - http://www.dodatkiweselne.pl/wzor-pd-29-1a-id-575.html suknie wypożyczyła za ok. 600 zł - http://www.salonloretta.pl/wypozyczalnia.html wódka w promocji - http://www.pantadeuszwodka.pl/promocje.html znajomy dj grał na zmianę z przygotowaną przez nas playlistą itd. łącznie dla 67 os. wyszło niecałe 18 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×