Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

kurrrrna dziewczyny, zaczyna ogarniać mnie panika, ślub już za 26 dni !!! :D Dziś byłam na przymiarce suknie i zamówiłam sobie jeszcze marynarko - bolerko mojego pomysłu. znowu pare stów więcej, ale co tam :) Za to chyba przoszczedze na butach bo strasznie podobają mi się te http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/00006001062482/szpilki.prod?r=5&c=3&filter_size=all&st=PRODUCT&filter_cat=damskie/damskie-buty-damskie Chyba że mi odwali i w końcu kupie te które wypatrzyłam już dawno: http://www.e-rylko.com/produkt/w9200a_b35/1460/cat/44/c/0/r/0/k/0/pp/4 Jak myślicie dziewczyny, które lepsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 2013
Mnie jakoś te z deichmana nie przekonują do stylizacji ślubnej. Te z Ryłko są dużo lepsze, ale też dużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Ryłko są najlepsze, przynajmiej będziesz miała pewność że są wygodnę bo ryłko bardzo dobrze profiluje buty. Sama osobiście też będę kupowała w tej firmie:) Musisz sobie powtarzać jupiii to już za 26 dni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, te z Ryłko mają coś w sobie :) Te z daichamana o tyle mnie ujeły że wczesniej nie chciałam butów typowo ślubnych i mają świetny obcas :P w sobote poprzymierzam, ale coś mi mówi że Ryłko wygrają a najwyżej zaszaleje zz balerinkami ( chce przebrać buty po oczepinach :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZonaOdSierpnia
Ja miałam buty z deichmanna i chyba wygodniejszych nie nosiłam. Na codzień nie chodzę w obcasach a na ślubie miałam 10cm i uwierzcie mi, że całą noc przetańczyłam :) Jestem z nich strasznie zadowolona :) A te z Ryłko są bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniwa panna 2012
Ja za butami jeszcze się nie rozglądam. Najpierw muszę zdecydować się na jakąś sukienkę i dopiero później dobrać buty tak żeby pasowały. Na pewno chcę mieć na wysokim obcasie ok. 10 cm, a to dlatego, że mój narzeczony jest dużo ode mnie wyższy. Zmiana butów na balerinki nie wchodzi więc w grę bo będę sobie później suknie deptała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Wy dziewczyny jeszcze macie szmat czasu :P Zona od sierpnia ja właśnie też nosze obcasy tylko na wyjścia i zawsze mam balerinki w torebce więc się boje troche :P dzisiaj jade ubrać do końca przyszłego i małego. najgorzej to będzie z butami dla niego bo nosi rozmiar 46/47 i wszedzie nam mówią że takich dużych nie ma :/ no cóż, poszukamy dzisiaj, jak nie znajdziemy to nie wiem co zrobie... pójdzię w trampkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniwa panna 2012
Mój ma 46 więc wiem co to a problem :) Udanych poszukiwań życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaproszenia ja będę mieć z allegro, poszukaj zaproszenia w butelce, a jak ozdoby zrobie to napewno je tutaj wkleję, narazie musze wszystko sobie z głowie poukładać co i jak, jeszcze nie wiem ile ławek jest w kościele,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) gratuluje udanych zakupów ! :) Nam dzięki bogu udało się kupić buty dla chłopa !!! :D kupiliśmy jeszcze koszule więc tak właściwie szanowny ubrany.Teraz ja szukam jakiejś fajnej stylizacji. Myśle nad ciemnym bukietem i czarnymi kolczykami i płaszczykiem z czarnymi guzikami ( zima więc płasz musi być ) zwłaszcza że szanowny też na biało czarno będzie... ogromny mam dylemat z tym, mam nadzieje że coś wymysle w ciągu tychh 3 tyg do ślubu :P jutro, dogaduje sale do końca i planuje zakup ubrań dla małego i tak codziennie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu ucichło... :( Pewnie nie wpadłyście jeszcze w szał przygotować dziewczyny :P Może jeszcze ktoś to czyta więc się pochwale że zakupiam buty, kolczyki i płaszczyk :) Trza nam jeszcze tylko kościół do końca ogarnać, dograć transport i dekoracje na sali :) Ogólnie koszty rosną, ale nie wygląda to żle póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
ja robie wesele na 80 osób z całym ślubem zmiescimy się w ok 13 tysiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mrówo ty już tuż tuż przed ślubem, ja szperam i kupuje czekam na dostawę zawirszek na wódke w kształcie podwiazek i muszek i kotyliony gla gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
robimy wesele w ogrodzie (przy domu rodziców) nie wiem jakim cudem znalezlismy kucharza (60zł od osoby, z zastawą, kelnerami i wszystkim), na suknie nie planuje wydac więcej jak 500 zł, obrączki max 1000zł (za dwie), na zaproszeniach tylko zaszaleliśmy (jedno ok 7zł), opłaty kościelne jakieś 1000zł, garnitur, buty itp też jakiś 1000zł, a reszta to jakieś prxystrojenie, kwiaty, fryzjer i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
a ja będe mieć zaproszenia w pudełeczku też chciałam inne niż wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×