Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

Gość graboska
JA ROBIE WESELE NA WSI NA 120 OSOB I WYJDZIE MI OK 23 TYSIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień choroby dziewczyny co myślicie o fontannie czekoladowej?? ja taką małą w domu mam, na 1kg, i sie zastanawiam,moze by to była frajda dla dzieci, mrówa powodzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzika9876
Jeśli masz już coś takiego w domu, to czemu nie wykorzystać. Dzieciakom z pewnością się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Ja bym się zastanowiła jeszcze nad tą fontanna. Frajda może i będzie ale zastanów się gdzie jeszcze będzie ta czekolada... Dzieciaki całe umorusane, brudne klejące ręce, brudne obrusy a także brudna Twoja sukienka którą dzieciaki z pewnością będą łapać brudnymi od czekolady łapkami :) Byłam kiedyś na Sylwestra w lokalu gdzie była fontanna i naprawdę ta czekolada była wszędzie - mimo że byli sami dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fontanna fajna sprawa
ja bylam na weselu gdzie rowniez byla fontanna i bylo bardzo fajnie, smacznie. Male dzieci nie latały samopas probowaly z rodzicami, myly potem grzecznie raczki, byly przede wszystkim pilnowane. Nie przesadzajcie. Dzieci lubia sie brudzic, ale na weselu rodzice maja na nie oko jesli juz je biora. Mowie o takich kilkulatkach, bo sadze, ze starsze nie sa na tyle nie madre by nawet jesli ise ubrudza packac potem wszystko. Dzieciaki nie sa takie glupie. A jesli dorosli wypackali wszystko czekolada to sorry co to za ludzie byli? ja polecam fontanne jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja mialam wesele na ponad 100 osób, za talerzyk 100 zł całe koszta za wesele to ponad 30 tyś. I nieprawdą jest, ze zespół kosztuje każdy az 3000 zł. To jest moim zdaniem wygórowana cena. My mieliśmy zespół za 1800 zł i nie był to jakiś wioskowy grajek, tylko 3 młodych zdolnych chłopaków, dodatkowo przygotowali nam fajne gadzety do zabawy: kapelusze, czapki policyjne, wojskowe, kapelusze, gitarki takie zabawki, sombrera.... Po weselu conajmniej 3 koleżanki które już planuja wesela prosiło o kontakt takze kwestia dobrego poszukania i nie trzeba wcale dja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie poza tym była fontanna czekoladowa na weselu, super sprawa oraz stół wiejski tylko ze zamawiany oddzielnie, sala tylko udekorowała ale przyznam szczerze ze pięknie to zostało zrobione. Poza tym mogliśmy brać tego barmana ale jakoś tak nie bardzo nam to przypadało do gustu, brał chyba za pokaz i drinki 800 zł, trochę to taki bajer, a nie braliśmy też z tego względu, ze u nas sama sala w sobie byla zaskoczeniem dla gości, bo to niedawno otwarta sala multimedialna, światełka, podświetlana podłoga, schody także samo to robilo za wszelkie inne gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
dziękujemy, kredytów nie potrzebujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bym miała brać kredyt na wesele to wolała bym nie robić wesela, proste, bo TO NAJWIEKSZA GŁUPOTA ŚWIATA ŻEBY SIE ZAPOZYCZAĆ NA WESELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwa lata temu rodzice i teściowie wydali po 20 tyś na 120 0sób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie chcieliśmy wesela tylko malutkie przyjecie , ale że jako pierwsi młodzieży w rodzinie pobieraliśmy się to rodzice stwierdzili że oni chcą ugościć wszystkich u których byli goszczeni :) za pieniążki z " cepca" pojechaliśmy na krótkie wakacje , potem za granicę do pracy , kasa się przydała na przetrwanie na początek zanim nie znależlismy pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) macie może jakieś pomysły na orginalne prezenty dla rodziców ? :) u nas podziękowania będą po torcie, bez muzycznej dedykacji więc chciałabym by było to coś fajnego i orginalnego. Myślałam o drzewku bonsai i/lub koszach w których znalazł by się dobry alkohol, ciekawa książka/płyta, słodycze... co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dostaliśmy od dzieci pięknie napisane na papierze czerpanym podziekowania ( jedno dostaliśmy my drugie rodzice ziecia) oprawiliśmy w ramki i wiszą sobie na pamiątkę mąż tak się wzruszył że nie mógł doczytać do końca :) poza tym dostaliśmy figurki aniołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monya do wściekła mrówa
drzewko bonsai - świetny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitae
A mu damy pewnie za dj 2000 zł:o mimo, że była rozmowa o 1750zł. Ale napisał, że cena może wzrosnąć o 10% plus chce od nas kosztów przejazdu. Więc skoro zakłada, że cena może wzrosnąć to na 100% wzrośnie. Co da nam w sumie kwotę 2000 zł. Ale podpisaliśmy umowę, bo dj najlepszą ma ofertę jest zajebistym wodzirejem. I byłam na weselach z nim nie zwiedzie, ale ta cena... No nic. W ramach obniżenia kosztów nie zamawialiśmy u fotografa fotoksiążki. Ładnie się prezentuje, ale 600zł piechotą nie chodzi. Kupię porządny album, na wklejane zdjęcia, wywołam kilkadziesiąt w większym formacie i sama skomponuje album. Jedne koszta wzrastają, ale inne maleją. Będę wypożyczała suknie. Znalazłam salon gdzie za wypożyczenie chcą 700zł niezależnie od fasonu i kolekcji także coś znajdę na pewno dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, z jednej strony jestem zadowolona, przyszło mi sporo rzeczy takie jak kotyliony, zawieszki, i ubranka na wódke czy wino, z 2strony wystawiła mnie krawcowa, nie mówiąc nic mi o tym, dowiedziałam sie wczoraj od innej Pani całkiem przypadkiem, ehh trudno, albo znajdę inną suknie albo znajdę inną krawcową, mam jeszcze czas, ci co nowi sie przyłaczyli WITAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Żyjemy :) Ja dzisiaj podpisałam umowę z kamerzystą. Taki mały postęp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ślubniczka :) Wesele było super ! opłacał sie wysiłek włożony w przygotowania :) dekoracje i usadzenie gości było strzałem w 10 - tkę, orkiestra grała świetnie, wszyscy chwalili jedzenie a i goście dopisali i bwaili się super :) Drzewka dla rodziców też zdały egzamin - byli zachwyceni :)Nie obyło się bez paru wpadek, ale braliśmy je na luzie :) Mnie do teraz bolą nogi i przyzwyczajam się do nowego nazwiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyszły mi zaproszenia, szklane buteleczki, są przepiekne, mam już kotyliony, ubranka na butelki, dla Państwa Młodych, dla gosci (podwiazki i muszki) mam też ozdobienie samochodu, mam też połowę pudełek na ciasta dla gosci, teraz suknia, choc zrezygnowałam z mojej wymarzonej, bo wyszedł za duzy koszt, ale bedzie suknia juz z bolerkiem do 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świadkowa na etacie
tak czytam i czytam i ... my po wstępnych obliczeniach jestemy świadomi że wesele nas będzie kosztowało około 60 tys... tylko ze na 250 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie znajoma
jezu 22 tysiące :o ja sie boje czy w 60 sie zmieszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tutaj jest wątek o oszczędzaniu a nie wesele za 60tys, a wg to bez sensu, ale to zależy jak kto chce, dziś postanowiłam co do sukni, będzie kosztowała 1500zł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
Mam taki sam budżet przeznaczony na suknie :) Zobaczymy czy się uda zmieścić. Na razie już lekko przekroczyłam plan, gdyż zdecydowałam się jednak na kamerzystę, którego wstępnie miało nie być. Jak na tym co jeszcze muszę kupić uda się zaoszczędzić to może zmieszczę się w 25 tys. Na razie niestety bliższa jest opcja 26-27 tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.....mała
Witam! Też planuję wesele ale dopiero w 2013 roku w czerwcu. Na razie chcę zarezerwować salę a potem powoli resztę. Zbieram rózne informacje. Chce też mieć jakąs ciekawa nietypową atrakcję. Moze anioły na szczudłach przed kościołem nie wiem. Będzie ok 50 osób budźet to pewnie ok 20 tys. Jak myslicie co za taką sumę mogę zrobić. Polecam też fajny art... http://www.karkonoskiewesele.pl/Jak_zaoszczedzic_organizujac_wlasne_wesele_,n29.html Sukienka bardzo podoba mi się taka prosta wąska z takim welonem czy falbanami po bokach i z tyłu od pasa w dól. widział ktoś może taką gdzieś ? Nie chcę zamawiać u krawcowej bo boję się nieoczekiwabego efektu:) będe wdzięczna za linki ze zdjęciem sklepu lub innej strony gdzie zobaczę taką sukienkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×