Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak orientacyjnie pytam:)

22 tysiące za wesele

Polecane posty

a sprawdzony ten kucharz?? za taką cene to nie spodziewała bym sie duzo, chyba że pojakichś znajomościach,na obrączkach lepiej nie oszczędzać, bo to na całe życie,ale mimo wszystko życze ładnej pogody i wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
ja nie oszczędzam na obrączkach poprostu chcemy cięki i będziemy mieć 2 w cenie 1. co do takie tam to nie sądze żeby było dużo. ja nie będe szaleć bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
A ja nadal w tyle :( Poza tym co już jakiś czas temu miałam załatwione (sala, zespół, kościół, fotograf) nic się dalej nie ruszyło :( Nadal przeglądam sukienki i na żadną się jeszcze nie zdecydowałam, nie mam pojęcia jaki chciałabym bukiet i jaką fryzurę. Butów jeszcze kupić nie mogę bo najpierw muszę mieć sukienkę, żeby do niej dobrać. Obrączek też na razie nie chcę kupować bo latem palce mogą puchnąć i jak teraz kupię to później będą za ciasne. Powoli rozglądam się za wódką. Boję się, że za dużo rzeczy zostawię sobie na ostatnią chwilę ale jakoś teraz na nic nie mogę się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrześnowa panna - na moje oko to masz jescze czas więc spokojnie :) Co so sukien to polecam przejechać się po salonach i przymierzać, bo to co nam siępodoba na zdjęciach nie zawsze wygląda korzystnie dla nas :) ja np zdecydowałam się na suknie o której wczesniej wogóle nie myślałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jest najczeście. Duzo moich znajomych które nawet by nie spojrzały na takie suknie po rozmowach z panią z salonu zdecydowały się choć przymierzyć i co już nie chciały ich zdjąc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonka855
kwota bardzo korzystna za wesele na taką liczbę osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah te wydatki, wydatki..
Ja starałam się wszystko robić bardzo oszczędnie. Ale ciężko jest:) właśnie te "takie tam wydatki" zbierają się do kupy i niezła sumka się tworzy o czym zapomniałam i nie wliczyłam w koszta: pudełka na ciasta dla gości, kwiaty dla rodziców, pokrowce na krzesła, zawieszki na butelki ( tak się zastanawiam teraz czy nie kupić zawieszek tylko na pierwsze butelki, które będą stały na stołach na wejściu, i ozdobić też te butelki, które dostaną goście na do widzenia żeby mieli pamiątkę, że to weselna), dalej... zapomniałam, że i bukiecik jakiś dla świadkowej powinien być (wliczałam tylko swój i butonierkę), zapomniałam o stroiku na samochód. I się zbiera.. a no i zapomniałam, że będę musiała też wykonać próbną fryzurę, a liczyłam tylko koszta ostatecznej, dla kościoła policzyłam, że na te co łaska dam 600zł, a przecież trzeba też zapłacić organiścinie, kościelnemu, za zapowiedzi i często też za wydanie też zaświadczeń. Szczerze to myślałam, że wszystko zamknie się w tym co łaska za mszę. A czytam forum i dowiedziałam się o dodatkowych kosztach, aha i za dywan 150zł też musimy zapłacić.. dodatkowo liczba gości się zwiększa... no i wcześniej myślałam, że nie będę robiła noclegów, ale jednak nie wypada zostawić tak gości i noclegi rezerwuję dla 20 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że już zaoszczędziliście bardzo dużo. Przy tylu osobach taka kwota jest kwotą naprawdę niską ;) Gratuluję że Wam się udało tak okroić kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
wódka 3 tysiące? dobre... w zyciu tyle bym nie wydałą i to na sam alkochol... ja to nie wiem czego ludzie nie zrobią... po co tylke wódki??? zeby goscie sie najebali zaprzeproszeniem czy co bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
my nie planujemy typowego wesela z 5 danami wjezdzajacymi na sół i z wódą która sie leje litrami. tylko garden party z grillem. więc będzie grill, zupa, jakis tam schab ze sliwkami, zapiekany ryż, 6 przystawek (tzn kwałki kurczaka z dipem, deski serów itp) 3 ciasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzika9876
U nas będzie tradycyjne dwudniowe wesele na 150 osób. wyniesie jakieś 30-35 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Ok. 3 tys. sala 3 tys. Kucharka,kelnerki i pomoc 2,5 tys. Pakiet fotograf i kamerzysta ok. 2500 zespół weselny Ok o. 1000 dekorator sali 6000 alkohol Jakies 1500 obrączki ok. 9000 tys. produkty spożywcze +nasze stroje, formalności i drobniejsze wydatki wyjdzie cos koło tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Nie wiem dokładnie. Jakas koszmaruie droga zagraniczna. Pomysł tescia nie do wyperswadowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Napewno, ale na tą sprawę nie mialam absolutnie żadnego wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) wielkie odliczanie trwa, ślub za 17 dni !!! :D powspierajcie jak możecie w ślubnej paniece :P Jutro kolejna przymiarka ale już z bielizną, butami i biżuterią, zobaczymy czy szafa gra :) Ja na alkohol wydałam ok 2000 dla 40 osób z czego nie cało połowa to wódka. Reszta to wina ( dużo osób pijących only white wine ) i whisky ( to samo ;) ) Koniec końców chyba zamkniemy się w 17500. Wszystko teraz zalezy od cen transporu i kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa panna 2012
wściekła - będziemy wspierać aż do Twojego wielkiego dnia! Koniecznie zdaj później relacje jak się wszystko udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Mloda 2012
Zazdroszczę chciałabym mieć już to za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzika9876
Ja jestem całą tą imprezą przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) ja też bym chciała już mieć to za sobą bo stresu co nie miara :P Przymiarka spoko, choć miałam pierwsze starcie z babeczkami - w końcu ile można powtarzać że nie chce trenu, ani koła ? ale za tydzień odbiór :) Jutro chyba zadzwonie do kościoła w sprawie kasy... właśnie, płaciliście księdzu czy w kancelari ? Bo ja z księdzem widze się dopiero za tydzień i nie wiem czy to nie zapóźno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×