Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalla

Kupujecie drogie kosmetyki?

Polecane posty

Gość chce bmw x5!!!
podklad kupuje chanelle bo poprostu jest najlepszy dla mnie, jest drogi- dla ine nawet bardzo, ale i tak bede go kupowala, cienie i pudek kupuje z oriflame bo moim zdaniem jest najlepszy- sa tanie, ok30 zl za sztuke wiec mi nie zal, tusz- zawsze max factor 2000kcal, kosztuje do 30 zl i jest najlepszy na swiecie. szapmony i balsamy to koszt 10-15 zl za sztuke. raz kupilam szampon za 100 i niczym sie nei roznil od ego za dyche. krem do twarzy- roznie, jak mam kase to kupuje za około 100 zl, a jak nie mam kasy to kupuje takie za 35 zl i tez jest ok. ale faktem jest ze krem za 100 z apteki jest lepszy niz ten za 35 z drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nenne
Jeśli chcecie dostać pudełko ekskluzywnych kosmetyków (Klein Prada Dior Blvgari Guerlain), spróbujcie systemu ShinyBox :) for free. trzeba tylko podzielić się linkiem z pewną liczbą osób :) http://shinybox.pl/?ref=4dd7933 spróbujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebosz walosz
ja tam wole darmowe kosmetyki własnej roboty wystarczy jakie zioła np zywokost leczy trandzik ceulitis na zmarszczki sucha skura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinasandra
nie chcecie przepłacać za kosmetyki? mogę coś podpowiedzieć, przy odrobinie wysiłku mogą być zupełnie za darmo, więcej info: ekolcz1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca swiata
"chce bmw x5!!! podklad kupuje chanelle bo poprostu jest najlepszy dla mnie" kurde, takich cudow to ja bym sie bala uzywac :) chanel zreszta tez, wiec w sumie nie ma roznicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda mi kasy na drogie kosmetyki. Za kosmetyki do twarzy i ciała (kremy i balsamy) płacę max 20 zł. Trochę więcej kosztują te do makijażu-do 60 zł, ale te przeważnie kupuję na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca swiata
a do tematu, to roznie. tak, jestem w stanie zaplacic wiecej za dobry kosmetyk, ale nie wiecej niz te kilkadziesiat zlotych. nigdy w zyciu nie zaplacilabym za krem z drogerii czy perfumerii 400 zl :D trzeba byc mega naiwniakiem ze takie kremy sa lepsze niz te z rossmanna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca swiata
a jesli chodzi o kolorowke, to tez staram sie nie przesadzac. nie mowie, ze nie zaplacilabym ponad 100 za podklad, ale jeszcze nie znalazlam takiego, za ktory chcialabym tyle dac :P wiec uzywam tanszych, ktore sa dla mnie bezpieczne :) za cienie to nie widze sensu placic za duzo, bo z doswiadczenia wiem, ze te z wibo czy z bazarku potrafia byc lepsze niz te high-end, najwazniejsza jest dobra baza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca swiata
o perfumy jeszcze. najdrozsze jakie kupilam kosztowaly 70 zl :) nie kupuje drogich, bo jakos chyba jestem bezgusciem, ale z tych drogich to malo co mi sie podoba zazwyczaj :D poza tym zapachy mi sie szybko nudza. znam takie wody, ktore kosztuja 17 zl a trzymaja sie calutenki dzien albo i dluzej jak nie wezme prysznica, wiec wcale nie o cene chodzi. zele pod prysznic, mydelka, balsamy, oliwki tez niedrogie, zazwyczaj ponizej 20 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
drogie wcale nie oznacza dobre :) Ja kupuję dobre, znam się na biochemii trochę i na składach, więc mogę sobie spokojnie porównać jakość kremu za 200 zł i za 40 zł, i naprawdę w wielu przypadkach skład tego za 40 zł jest lepszy niż tego za 200 zł. Ja tam przypuszczam że jakby jakaś milady ekskluzywna zaglądnęła do mojej łazienki to by ręce załamała, bo większość kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i włosów to apteczne, ziołowe, albo takie które robię sama. I głównie polskie :) Co do kolorówki - jestem skłonna wydać więcej tylko na dobry podkład i tusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupilam
Też zapomniałam o perfumach, ale ja mam stałe 2-3 zapachy i tylko te kupuję i za nie daję dużo kasy. Sezonowych i z przypadku i z bazarku nie kupuję, jakoś mi zapachy nie podchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konca swiata
"Ja kupuję dobre, znam się na biochemii trochę i na składach, więc mogę sobie spokojnie porównać jakość kremu za 200 zł i za 40 zł, i naprawdę w wielu przypadkach skład tego za 40 zł jest lepszy niż tego za 200 zł. " no wlasnie :) tez troszke skladami sie interesuje, i wlasnie widze jak nieswiadome kobiety daja sie nabijac w butelke. te z normalna skora to niewazne, ale tak mi czasem szkoda, ze te biedne dziewczyny, pakuja takie swinstwa na twarz, dostaja po tym pryszczy, i znowu zawierzaja producentom ze jakis drogi krem im pomoze i dalej katuja swoja skore i nie wiedza co zrobic by bylo dobrze :( szkoda mi takich dziewczyn, bo to nie ich wina, sa po prostu nieswiadome. lubie dlatego czasem pisac na kafe w tematach o kosmetykach, bo czasem to komus moze pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek
staram się kupowac na allegro kosmetyki, rossmann - kremy z nivea 10/12 zł.Kupuję markowe podkłady , cienie , tusze itp. Wydaję niewiele zwłaszcza ,że kosmetyki kolorowe wystarczaja mi naprawdę na długo. Za to kocham perfumy , wydaje na nie trochę kasy ale tez szukam okazji w perfum. internetowych :)A do douglasa sie przejdę ..." zapoznac " z zapachem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musialoby mnie niezle pierdolnac zebym miala wydawac gruba kase na cos takiego jak kosmetyki :P wiec, nie, nie kupuje drogich kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne rady
jesli bylby ktos zainteresowany ja chetnie polece dobre sprawdzone kosmetyki na bazie aloesu i nie tylko kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocne rady
moj mail pomocnerady@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię produkty Flos lek , sa to apteczne tanie i hypoalericzne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Nie wiem, czy idzie taniej znaleźć markowe kosmetyki niż na stronie www.lovenue.pl . Jak dla mnie są bezkonkurencyjni. Mają limitowane produkty, ale przez to można trafić na prawdziwe hity cenowe. Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to naprawde cudowny pomysl takie przyjecie az mi dech zapiera na mysl o tym 333 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusia13456
http://wswieciekosmetykow.bloog.pl/ startuje z nowym blogiem kosmetycznym :) szczere opinie , nie skopiowane z internetu , realne zdjęcia produktów! Komentujcie, dzielcie się swoimi opiniami, i stwórzmy razem najlepszy blog kosmetyczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę nic złego w kupowaniu dobrych kosmetyków. Tylko sprawa wygląda tak, że dobre kosmetyki nie muszą być drogie. Ja kupuję sporo do pielęgnacji włosów oraz dłoni, szczególnie w http://sklep.profarm.com.pl/ - to są naturalne kosmetyki, które mogą pomóc zwłaszcza wtedy, jak na przykład wypadają włosy. Ceny są przystępne, więc każdego będzie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmanik
Zależy. Generalnie staram się szukać rozwiązań optymalnych, tj. dobra jakość za normalną cenę. Zobaczcie to - http://lorealprofessionnel.pl/ Zazwyczaj dobre marki w sieci da się kupić za znacznie mniejszą kasę, tak więc pozostaje jedynie dobór odpowiedniego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna232
Znalazłem taki sklep internetowy na stronie www.drogerix.pl Teraz za każdym razem robię tam zakupy. Najczęściej kupuję perfumy – są naprawdę super! Nigdzie indziej takich nie znalazłem, więc wyróżniam się na tle innych. No i cena jest bardzo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre i skuteczne kosmetyki nie muszą być drogie, ja od jakiegoś czasu przekonana jestem do naturalnych kosmetyków i takie staram się kupować, ciekawe produkty ma np. http://scananida.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo! bardzo sie przekonalam do kosmetyków Acerin http://acerin.info.pl/ .. dzialają perfekcyjnie na moją skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja generalnie nie lubię przereklamowanych kosmetów, które nie mają nic wspólnego z naturalnymi. Lubię za to takie: http://www.infoplus24.pl/ można znaleźć kilka fajnych rzeczy, które naprawdę poprawiają wygląd. Drogie nie są, ale za to skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej zaopatruję się w kosmetyki w sklepie, którego ofertę możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.nocanka.pl Ma bardzo urozmaicony asortyment najlepszych na rynku marek i często można trafić na bardzo atrakcyjne pod względem cenowym promocje. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×