Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalla

Kupujecie drogie kosmetyki?

Polecane posty

Gość Oliwia00

Kosmetyki muszą być dopasowane do odpowiedniej skóry i trzeba koniecznie znaleźć dobre dla siebie. Mam w sumie niewiele kosmetyków, ale raczej naturalne i delikatne. Do nawilżania ciała sprawdza mi się krem witaminowy Hildegard Braukmann. Nie jest za tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystkie kosmetyki naturalne ❤️ Też uważam, że powinny być dobrze dostosowane do odpowiedniej skóry, ale również dużo kobiet zapomina o tym, że o cienką i delikatną skórę pod oczami należy szczególnie dbać. Krem pod oczy powinien być dopasowany do wieku oraz do potrzeb skóry pod oczami. Wiadomo, że skóra młodsza nie potrzebuje kremu z dodatkowymi składnikami odżywczymi i ujędrniającymi, jak na przykład skóra czterdziestolatka. A więc polecam przede wszystkim patrzeć na przedział wiekowy, któremu dedykowany jest dany produkt. Ja bardzo lubię kremiki od Organique https://www.organique.pl/twarz/kremy-pod-oczy/krem-pod-oczy-terapia-odmladzajaca.html są świetne, a cena też nie jest wygórowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wszystkie kosmetyki naturalne ❤️ Też uważam, że powinny być dobrze dostosowane do odpowiedniej skóry, ale również dużo kobiet zapomina o tym, że o cienką i delikatną skórę pod oczami należy szczególnie dbać. Krem pod oczy powinien być dopasowany do wieku oraz do potrzeb skóry pod oczami. Wiadomo, że skóra młodsza nie potrzebuje kremu z dodatkowymi składnikami odżywczymi i ujędrniającymi, jak na przykład skóra czterdziestolatka. A więc polecam przede wszystkim patrzeć na przedział wiekowy, któremu dedykowany jest dany produkt. Ja bardzo lubię kremiki od Organique https://www.organique.pl/twarz/kremy-pod-oczy/krem-pod-oczy-terapia-odmladzajaca.html są świetne, a cena też nie jest wygórowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Cena kosmetyków nie jest najważniejsza a ich skład. Ja jakoś czas temu odkryłam markę Masveri, która w ofercie ma kosmetyki do codziennej pielęgnacji dla mężczyzn. Mają olejek do twarzy i brody, pomady do brody, szampony i inne. Kupiłam chłopakowi  w Rossmann na próbę i teraz używa tylko tych kosmetyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aro

Czasami kupuję ale często szkoda mi kasy. Wolę poczytać składy i postawić na coś w bardziej okazyjnej cenie co jest porównywalne do marek premium. Aktualnie moim ulubieńcem jest Masveri. Jakość na prawdę sztos! A cena przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka

Ja jestem uzależniona od kosmetyków, im więcej tym lepiej. Zamawiam prawie, że hurtowo z ezebry, bo mają w dobrej jakości i cenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saraaa

Od kilku lat stosuje kosmetyki z kwasem hialuronowym i myślę, że nie ma nic lepszego. Ostatnio odkryłam jeszcze to serum ochronne noyau.pl/produkt/ochronne-serum-antyoksydacyjne-antipollution-antioxidant-serum/, też ma w składzie hialuronian sodu i dodatkowo jeszcze algi, witaminy C i A, więc bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałam drogie kosmetyki, jednak potem nauczyłam sie wczytywać w składy kosmetyków i przestałam takie kosmetyki kupować. Tak naprawdę drogie kosmetyki nie mają duzo lepszego składu niz kosmetyki tani i działa tutaj jedna wielka machina marketingowa. Polecam nauczyć się czytać składy. Jedynie na początku skład z tyłu opakowania jest czarną magią, potem bardzo łatwo załapać o co w tym chodzi....

Najlepsze kosmetyki to tak naprawdę te robione samodzielnie w domu i wcale nie jest to takie trudne. Polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://danlab.pl/

W sklepie można skompletować sobie laboratorium do takiej domowej produkcji kosmetyków. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka

Nie warto! miałam wiele drogich marek, ale zadna jeszcze nie dorownala produktom efektima- tanim, latwo dostepnym, z dobrym skladem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu7

Stawiam na jakość a nie cenę. Jest wiele dobrych marek, które są świetne jakościowo i przystępne cenowo, np. Masveri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×