Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalla

Kupujecie drogie kosmetyki?

Polecane posty

Gość gugusiakiwa
Do arpad17 , bardzo duży wybór perfum mają w odlewkiperfum.pl , a także w iperfumy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaBem
Kupuję drogie kosmetyki bo warto inwestować w siebie. Najważniejsza jest jakość, a więc nie kupię np. fluidu za 5 zł w chińskim markecie. KUPUJĘ te z wyższej póki na stronie http://www.kosmetyki360.pl/ i jestem zadowolona. Wszystkie kosmetyki w jednym miejscu, a więc żyć - nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kredka4
Ja kupuję tylko skuteczne kosmetyki np do włosów czy perfumy. Sprawę bardzo ułatwia mi ten portal http://www.kosmetyki360.pl/ bo mają cały spis sklepów i kosmetyków, które faktycznie działają, a nie jest tam aż tak drogo. Trzeba tylko dobrze szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że nawet te drogie kosmetyki można kupić w przystępnej cenie w sklepach online. Wystarczy spojrzeć na ceny http://kosmetykomania.pl/ gdzie są kosmetyki renomowanych producentów o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, ja bardziej niż na cenie skupiam się po prostu na jakości, jest dla mnie o wiele ważniejsza. Aktualnie jestem zafascynowana kosmetykami od http://acerin.info.pl , mają fajną konsystencję i świetnie regenerują moje stopy plus usuwają nieprzyjemne odciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka76
Na pewno warto inwestować w Arbonne. Są drogie, ale warto je kupować, bo naprawdę działają. Stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. To dużo lepsze kosmetyki niż np. Diora. Można też zostać konsultantką i korzystać ze zniżek. W tym miejscu http://www.rekowska.com można dowiedzieć się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dawna robię zakupy w sklepach internetowych. Jeśli chodzi o kosmetyki to polecam adres www.nocanka.pl Można tam dostać produkty zarówno w detalicznych jak i hurtowych cenach co w moim przypadku jest bardzo ważne. Transakcje przebiegają szybko i obecnie można korzystać z atrakcyjnego kodu rabatowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na ARBONNE Miałam okazje przetestować kosmetyki Arbonee i w trakcie kuracji dostałam uczulenia. Skończyło się wizytą w szpitalu, bo spuchłam jak balon. Od tamtego czasu mam jeszcze podskórne bąble, które nie chcą się zmniejszyć. Dodam, że ta sytuacja miała miejsce latem ubiegłego roku. Po całym zajściu poszłam do dermatologa i jak pani usłyszała, że stosowałam Arbone to załamała ręce i powiedziała, ze nie jestem pierwsza, jaka się do nich zgłosiła i dodała, ze uczula wszystkich swoich znajomych i pacjentow, zeby nie stosowali tego szkodliwnego szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Arbonne!!! Kosmetyki Arbonne zawieraja szkodliwe składniki. O tej firmie pisała blogerka Toksyczna kosmetyczka we wpisie: "Arbonne? Stanowcze nie!" Poczytajcie szczególnie komentarze konsultantów pod tym wpisem. Zobaczycie jak plują jadem za prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na co-środowe wykłady z Arbonne. Wepchniemy Ci płatne próbki za 300 zł i nauczymy, jak naciągać ludzi. Chętnych proszę o pozostawienie komentarza. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym odpisać ci że tak! Pewnie! Owszem! Ale najdroższy krem który kupiłam skończył mi się rok temu, kosztował 100zł i nie stać mnie na następny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie kosmetyki bronią się jakością, zazwyczaj, wiec kupuję, ale tylko kremy do twarzy bo to się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się, że krem do twarzy powinien trochę kosztować, bo takie mają dobry skład, a na starość to się zwróci. Jeszcze czasem kupuję jakąś lepszą maskę do włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupowałam drogie kremy, bo miałam straszny trądzik, ale z wiekiem mi zniknął i teraz kupuje głównie Ziaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z droższych kremów to kupuję takie specjalistyczne, np. Karin Herzog kiedyś. Bardzo pomogły mi na przebarwienia. Słyszałam też że są dobre na zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam je kiedyś mamie na urodziny, bo mają super właściwości. Skóra jest po nich dotleniona i dużo gładsza. Mama miała akurat problem z siniakami pod oczami i ten krem: https://www.karinherzog.pl/twarz/korekta-i-pielegnacja/18,eye-cream-15-ml-krem-przeciwzmarszczkowy-pod-oczy ode mnie dostała. Znacie to uczucie jak po kilku tygodniach stosowania kremu różnica jest największa? No właśnie to mnie przekonało, żeby używać tych kosmetyków. Po miesiącu jest jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki do makijażu kupuje Loreala, kremy do twarzy Tołpa. Nie najtańsze i nie drogie ale dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy do twarzy muszę, mam trądzik różowaty...i perfumy. Oczywiście staram się znaleźć jak najlepszą cenę, ale i tak jest to drogo jak dla mnie. Jednak nie potrafię z tego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do perfum! One muszą być dla mnie trwałe więc są drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupowałaś te kosmetyki Karen Herzog? Słyszałam że są genialne! Zwłaszcza te z witaminą A i aktywnym tlenem. To podobno jedyna taka firma na rynku. Daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuje kosmetykow drozszych niz 100zl. Taka srednia polka. Bo nie da sie zrobic makijazu najtanszym rimelem. To wiadomo. Lubie podklad revlon i kosmetyki kolorowe nyx, bardzo fajny jest MAC czy Collistar Uwielbiam kosmetyki Inglot. Nie wydam.na kosmetyk wiecej niz 100 ale tex za 20 czy 30 nie da siw nic dobrego kupic. Szampony lubie john frieda i krem na noc z toply. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.30 : Kupiłam je w necie, na ich stronie (karinherzog.pl). Rzeczywiście nie widziałam kosmetyków o podobnym i tak mocnym działaniu. W sieciówkach można znaleźć takie, które reklamują się aktywnym tlenem, ale koleżanki, które ich używają nie chwalą sobie. Nie żeby były jakieś do kitu, ale po prostu żadnych efektów nie ma, więc w sumie kasa w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mają coś pod oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest naprawdę naturalne ekologiczne kosmetyki znaleźć. Ja mam zaufanie na pewno do sklepu enaturalne ( www.e-naturalne.pl ). U nich już parę zakupów zrobiłam i rzeczywiście ich kremy nie obciążają mi skóry, a mam problemy z trądzikiem różowatym. Im mniej konserwantów i tego typu składu w kosmetykach tym skóra może łatwiej oddychać, odpoczywać i się regenerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem pod oczy KH jest jednym z lepszych na rynku. Poszukaj u nich na stronie. Kup sobie tylko pędzelek do smarowania, bo będziesz mieć odbarwione (utlenione) palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natra22
Ja raczej stawiam na dobrej jakości kosmetyki, które tak jak ten krem https://pl.oriflame.com/products/product?code=23735 mogę stosować rano i wieczorem. Krem z Oriflame świetnie nawilża skórę, ciągu dnia chroni skórę przed promieniowaniem UV a Nocą regeneruje i przywraca promienny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Czy ten krem pod oczy Karin Herzog będzie dobry na opuchnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Według mnie cena wcale nie przesądza o tym, czy kosmetyk będzie dobry i będzie akurat służył naszej skórze. Ja na przykład mam cerę naczynkową i mogę używać jedynie kosmetyki do cery naczynkowej , wypróbowałam ich całą masę i te https://sklep.farmona.pl/perfect-beauty-cera-naczynkowa-71 okazały się idealne, a wcale ich cena nie jest wysoka w porównaniu do innych dostępnych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×