Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalla

Kupujecie drogie kosmetyki?

Polecane posty

Gość Syyylwia
Ja kiedyś kupowałam tylko te droższe uważając, że na pewno będą lepiej działały. Wszystko się zepsuło, kiedy kupiłam krem za 70zł i moja cera była gorsza, niż przed jego użyciem... Koleżanka poleciła mi wypróbować kosmetyków firmy Delia, są znacznie tańsze i naprawdę rewelacyjne! Niedawno postanowiłam wypróbować też ich farb do włosów - Cameleo Omega. Sama nie mogłam uwierzyć, że tak tania farba może dać takie efekty. Mówię Wam, dziewczyny, czasem naprawdę nie warto przepłacać! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KH pod oczy poradzi sobie z opuchnięciami i siniakami pod oczami spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahha, ''kosmetyk z aktywnym tlenem, z aktywną witaminą A'' ach te hasełka marketinowe. ściema nad ściemą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy. jeśli faktycznie nie mam wyjścia to okej. np. gdy nie moge zaleźć koloru podkłady w drogeriach, bo z moją cerą czesto mam ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zamówię coś przez internet, bo jednak tam można znaleźć każdy kosmetyk, każdego producenta co w przypadku drogerii stacjonarnych bywa utrudnione. Na przykład żel Semilac zamawiałam parę dni temu ze strony www.nocanka.pl , doszedł szybko, wszystko się zgadza, idealnie układa się na paznokciach i tak samo kolor jest taki jak powinien, nie ma tu przekłamania jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażliwą skóre, ale z tendencjami to przetłuszczania się, więc musze inwestować w porządne kosmetyki, ale staram się nie przepłacać. Sporo tanich dermokosmetyków, w tym kremy, zele do mycia twarzy itp. można zamówić online np. tutaj https://aptekamirowska.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wrazliwej cery szczerze polecam cienie do powiek z http://alilla.com :) sa hipoalergiczne i naprawde fajnie sie trzymaja :) mam ta paletke mineralna i jestem nia zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kosmetyki? W różnych cenach skupiam się na jakości.używam wyłącznie kosmetyków naturalnych.Avene, Nuxe, Pat&Rub, ale również Sylveco i z Rossmana Altery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest prowadzona drogeria na stronie www.nocanka.pl . Zaopatrzenie mają rozbudowane, nie trzeba się ograniczać do kilku marek czy produktów. Dużo lakierów zwłaszcza mam tutaj kupowanych, ale też ostatnio się zdecydowałam na maskę do włosów pierwszy raz w życiu i działa super. Włosy są dużo mocniejsze, więcej błysku mają na co dzień i nawet w deszczowy dzień fryzura nieźle się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kosmetyków drogich nie kupuję z kilku powodów : po pierwsze szkoda mi wydać 300 zł. na krem, po drugie : nie stać mnie na to, po trzecie : niekoniecznie drogie kosmetyki są lepsze od tych za 50 - 100 zł. Odniosę się może najpierw do trzeciego powodu nieużywania bardzo drogich kosmetyków, bo ktoś może mi zarzucić, że skoro jej nie stać , to co może wiedzieć o drogich kosmetykach. Otóż , parę lat temu było mnie stać na drogie kosmetyki i skwapliwie z tego korzystałam i mam porównanie. Teraz używam kosmetyków takich firm jak Garnier, Nivea, czy Ziaja, czasem sięgam po Vichy, ale coraz rzadziej, bo nie mają już tej jakości co kiedyś. Ja nie używam zbyt dużo kosmetyków kolorowych, mam ładną, zdrową cerę, więc zaraz jak wstanę i umyję twarz, przecieram ją tonikiem, jak tonik się wchłonie - nakładam krem na dzień. Jeżeli potem gdzieś wychodzę (do pracy, czy na zakupy) nakładam krem BB , maluję niebieskie kreski na dolnych powiekach, bo mam głeboko osadzone oczy i nie umiem malować cieniami górnych powiek (a nie chcę wyglądać jak klaun), tuszuję rzęsy, nakładam odrobinę różu i to wszystko. Mam też zawsze pomalowane paznokcie. Co prawda są to tipsy, ale mam bardzo dobrą manicurzystkę, paznokcie mam tak zrobione, że wyglądają jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kosmetyki z trochę wyższej półki ale też nie takie za kilkaset złotych to Christian Laurent będzie dobrym wyborem według mnie. Ja jestem z ich rzeczy bardzo zadowolona, dobrze reagują ze skórą, nie podrażniają. Nawet złoty krem na powieki i pod oczy który kupowałam u nich oszczędził mi spojówki, nic mi się złego ze wzrokiem nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że świetnie się sprawdzają https://e-purelife.pl/ zarówno pod względem cen, jak i jakości. To są kosmetyki natutalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.10.23 KUUUVRWO spamerska y*****a!!! TO nie jest żaden laurent, to jest zwykłe, przaśnie eveline pod inną nazwą i 5 razy droższe!!! :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Według mnie jest sporo marek, które mają kosmetyki w naprawdę dobrych cenach, a jednak świetnej jakości. Ostatnio sporo się mówi o kosmetykach koreańskich, marka SKIN79 ma takie w swojej ofercie, ceny naprawdę są przyjazne na każdą kieszeń, a jakie dają efekty, to już same musicie się przekonać, a naprawdę będziecie pozytywnie zaskoczone. Nie wiem dokładnie, gdzie można je znaleźć w sklepach stacjonarnych, ale spory wybór jest w tej https://puderek.com.pl/62_skin79 drogerii internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_D
Przekonałam się na własnej skórze, że kosmetyk wcale nie musi być drogi, aby był dobry. Na rynku jest mnóstwo dobrych produktów, które można kupić za parę groszy. To na przykład kosmetyki marki Catrice. Wybór jest ogromny, a ceny na każdą kieszeń. Kosmetyki te znajdziecie między innymi w drogerii internetowej Puderek: https://puderek.com.pl . Naprawdę warto rzucić na nie okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladychanel
Ja nie kupuję drogich kosmetyków, przeczytałam wiele opracowań o kosmetykach, porównania itd. i co się okazało ? Że często, gęsto kosmetyki z tzw. "średniej półki" nie są nic, a nic gorsze od tych z górnej półki. A jak czytam, że producent obiecuje, że stosując jego krem kobieta odmłodnieje o 15 lat, to śmiać mi się chce. O tym też czytałam i drogie panie, uwierzcie, ale tylko operacja plastyczna może was odmłodzić, krem może tylko rozświetlić cerę, przez co wyda się promienna i wypoczęta. Moja cera raczej jest bezproblemowa, więc stosuję kremy firmy Ziaja - bardzo dobra jakość za niską cenę, zamiast pudru - krem BB, tusz do rzęs - Bell, oglądałam kiedyś program, było porównanie kilku tuszów do rzęs : bardzo drogich , średnich i tańszych, porównano obietnice producenta z efektem końcowym i okazało się, że najlepiej "wypadł" tusz za ok.10 zł., nie pamiętam w tej chwili, co to była za firma, ale nieważne. Szampony i odżywki do włosów kupuję w sklepie fryzjerskim. Obecnie używam szamponu "Kalos", za litrową butelkę zapłaciłam 10 zł, podczas gdy za szampon np. Nivea o poj. 400 ml. trzeba zapłacić ok.15 zł. Paznokcie maluję sobie sama, nie mam żadnych tipsów, szkoda paznokci ! Perfumy kupuję na odlewki perfum.pl, bo mogę kupić dowolną pojemność, a z tego względu, że każdego dnia lubię pachnieć inaczej, nie przywiązuję się do żadnego zapachu,więc kupuję kilka flakoników różnych perfum w małych pojemnościach. Ostatnio też czytałam artykuł o zamiennikach , nie wiem jak to ująć, ale generalnie chodziło o to, jak można kupić sobie tańsze kremy, które działają tak samo jak te drogie, np.zamiast kupować drogi krem pod oczy , można zastosować żel ze świetlikiem i rumiankiem , który rozjaśnia cienie pod oczami, oraz odżywia skórę pod oczami, albo zamiast wydawać na drogie kremy do stóp, warto kupić maść Dernilan, która znakomicie odżywia suche pięty. Mam wypisane wiele innych zamienników, więc sobie zastosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję te które są dobre, ale nie mam zamiaru wydawać masy pieniędzy na kosmetyki. Ostatnie moje odkrycie to sklep Piękno Natury. Od dawna lubię kosmetyki naturalne, a teraz coraz bardziej się na nie przestawiam, bo nie chcę pakować w swoją skórę zbędnej, niezdrowej chemii. Wolę preparaty eco, bio itd. Mój ostatni nr jeden to polska marka Sylveco i ich piling enzymatyczny http://www.pieknonatury.com/product-pol-2531-Sylveco-Peeling-Enzymatyczny.html Lubię też markę Biolaven. Teraz powoli czaję się tez na Hagi bo wiele dobrego o nich słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio z kosmetyków do pielęgnacji odkryłam kilka fajnych firm. Vianek, Sylveco, green Pharmacy, do włosów Alterra z Rossmana. Niedrogie i naturalne, naprawdę fajne firmy. Do makijażu np. Firma Kobo ma dobrej jakości kosmetyki ze średniej półki cenowej. Podkład kupuję AA za około 40zł bo to jedyny podkład który mi nie wysusza skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miriam32
Kosmetyki naturalne są pewnie droższe od tych najtańszych "drogeryjnych" ale z kolei dużo tańsze od marek premium, któryim nas zasypują w reklamach. Jeśli ktoś faktcyznei dba o siebie i kosmetyk to dla niego coś więcej niż marka, to naturalne kosmetyki to najlepszy wybór. Ja zaopatruję się tu: https://skladprosty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaglądam czasami na bloga toksyczna kosmetyczka bo tam znalazłam kilka kosmetyków naturalnych, które uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś zdarzało mi się kupować drogie - nie było warto. wolę wydać pieniądze na zabiegi które naprawde przynoszą korzyść (a krem na pewno mnie nie odmłodzi ;) ), wizytę u dermatologa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrzcie na to od strony produkcji. czy Waszym zdaniem da się wyprodukować na prawdę dobry jakościowo produkt za grosze? Nie wydaje mi się, przecież dobre jakościowo półprodukty też kosztują. Kupuję różne kosmetyki i owszem nie zawsze to co jest drogie jest super, ale bardzo często jest bardziej wydajne, "czyste" pod względem składu i jak się później okazuje podczas stosowanie wcale nie wychodzi tak strasznie drogo a macie pewność co do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzavol
"Drogie" kosmetyki to pojecie wzgledne dla niektorych to co drogie dla innych jest tanie. W kwestii kosmetykow mnie od zawsze interesowala jakosc i tu polecam sobie zajrzec na strone https://www.finefactory.pl/ jesli jestescie zainteresowani dobrymi jakosciowo kosmetykami i akcesoriami kosmetycznymi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
ja bardziej niż na cenę zwracam uwagę na skład danego produktu. Lubię produkty naturalne, są dużo bardziej skuteczne i bezpieczne. Lubię markę Eldan Cosmetics i ich kuracje http://www.eldancosmetics.pl/kuracje . Obecnie jestem w trakcie stosowania kuracji Eldan Głębokie Nawilżenie, super dla osób zmagających się z problemami bardzo suchej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pewnym momencie jak zaczęłam mieć duże problemy z cerą zaczęłam szukać nowych innych kosmetyków i tak trafiłam na stronę https://e-naturalne.pl/. Odkąd tutaj kupuję odtąd skóra wygląda dobrze. Najlepszy efekt widzę zwłaszcza po stosowaniu maseczki algowej z węglem. Maseczka ma też ważny plus że jej zrobienie zajmuje dosłownie 6 minut...nawet najbardziej zabiegana i zapracowana matka Polka może sobie na te 6 minut tylko dla siebie pozwolić :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zobacz e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/92, bo łączą w kremach wiele składników aktywnych. Rzadko można spotkać 2 składniki aktywne, a tu masz nawet 3-4 jednocześnie. Na lato dobre toniki żelowe. Stosuję od około dwóch lat. Odświeżenie czuję praktycznie cały dzień, nie mam potu na czole, a tak ciągle chodziłam i się wycierałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×