Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kania86 super, że z mężusiem już wszystko wyjaśnione teraz tylko już musi być dobrze :) A ja siedzę i oczy mi się kleją to zmęczenie mnie dobija bo nic mi się nie chce, nic a nic czuję się jakbym z pół nocy nie spała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja się strasznie zniechęciłam tym wczorajszym testem:( nie mam siły już robić drugiego:( Widzisz Kochana potrzebowaliście takiej rozmowy, już teraz będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka w miare dobrze :) powiem ci ze jak dotykam moje piersi to sutki sa takie wrazliwe i obolale, mam zawroty glowy ale nie licze ze to ciaza bo pamietam ze juz kiedys tak mialam i nic... test wyszedl negatywny wiec wole sie nie nastawiac . Moj partner zauwazyl ze czesciej mam ochote na slodkie, wczesniej rzadko jadlam np. czekolade . A teraz co chwile bym jadla slodkie . hmmm dowiemy sie niedlugo napewno dac znac :)))) ale sie denerwuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jutro @ dostanę to chyba się... :( cały dzień w autokarze... chyba pampersa sobie na dupsko założę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja już po wizycie, nic się nie dowiedziałam w zasadzie. Poszłam tylko na normalne badanie i dowiedziałam sie, że wszystko przebiega u mnie książkowo i do roku czasu nie powinno być stresu. Dopiero potem wnikliwe badania... Trochę sie chociaż uspokoiłam... Poza tym nie dostałam żadnych tabletek itp. Mamy próbować naturą jeszcze, co dwa dni. A tak ogólnie to humoru nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 tak, tak ;) to daj znac czy dwie kreseczki sa ;) ja dopiero za dwa tygodnie zrobie chyba ze nie wytrzymam to wczesniej. Chciałam was jeszcze dziewczyny zapytac czy powinno sie brac kwas foliowy jak sie stara o dziecko czy dopiero kiedy wiadomo czy jest sie w ciaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane:* Ja też byłam dzisiaj u ginekologa:)Tak mi się trafiło,że koleżanka była zapisana do takiego dobrego i nie dostała wolnego w pracy więc ja poleciałam:)Fajny facet...zbadał mnie i powiedział wiele ciekawych rzeczy:)Teraz będę do niego chodziła:) Weszłam a on od razu-rozbieraj się koleżanko:D Tak w żartach.Chyba z godzinę u Niego siedziałam.Zrobił mi usg dopochwowe i normalne.Powiedział,że owulacja będzie jutro i mam swojego w obroty brać.Ogólnie wszystko ze mną ok,wszystko prawidłowych rozmiarów.Tylko mam maleńką nadżerkę,dał mi globulki.I przy nich mogę się normalnie starać o dziecko.Zrobił cytologię.Powiedział,że te 13 miesięcy starań,to jeszcze nic.Mówił,że normalne zdrowe pary nawet dłużej się starają.I że psychika może wszystko blokuje.Co miesiąc mam do Niego chodzić.No i jak coś to po wakacjach zaczniemy leczenia-chociaż dodał,że jego zdaniem nie będzie potrzebne:D No i na koniec dodam,że za za wszystko zapłaciłam tylko 100 zł:)W szoku byłam,bo On jest naprawdę świetnym specjalistą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czytałam też że podobno olej z wiesiołka pomaga zajsc w ciaże, słyszałyście cos o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę olej z wiesiołka drugi miesiąc:) W tamtym cyklu się nie udało,bo za mało sexiku było.Może w tym cyklu coś wyjdzie:) Olej pomaga w poprawię śluzu płodnego,do tego zielona herbatka i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko no świetne wiadomości przynosisz:). A który to u Ciebie dc? super , cieszę się bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire92 myślę, że szansa na pewno jest bo u mnie też było dwa dni przed owulką a dziś jest 10 tydz. już :) więc nic straconego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest szansa jak kochałam sie dwa dni przed owulacja ? a ja sie kochalam 2 dni przed owulacja nastepnego dnia znowu :D i w dzien owulacji znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki.Robiłam test i NEGATYWNY...:(...no,w cuda nie wierzę jednak jakas tam iskierka nadziei była takze od rana mam doła strasznego nic mi sie nie chce(jedynie ryczeć...)Uciekam,nie bede Wam smecić.Życze Wam wszystkim miłego,radosnego weekendziku:) odezwe się w przyszłym tyg.bowyjeżdzamy do znajomych i szykuje sie mega impreza to zaszaleje(chyba ze @ przyjdzie...to zdychac bedę...ale nic nie czuję)jedynie sutki przestały boleć ale to nie objaw na @ chyba hehheheh;)predzej to już chyba menopauza sie zbliża:0,a,głupoty juz pisze uciekam wyzyc sie w ogródku na chwastach...:(.POWODZONKA WAM i czekam na same dobre wiesci w poniedziałek!pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
hej kobietki :) silka przyjdzie czas i na nas zobaczysz :D ja też dziś ide poimprezować , cały czas myśle czy dostane @ , a kij z tym i tak nic nie zmienie , przydadzą sie drineczki oj przydadzą tak dla rozrywki dla zdrowotnośći :) buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam ze zajść można trzy dni przed i max dwa dni po owulacji. No ja mam cykle -30 dniowe i sobie obliczyłam że jak będzie 28 dniowy to mam owulacje 12 czyli kochałam sie 10 a jak by był cykl 30 dniowy to mam owulacje 14 czyli kochałam się 12 ;) Troche zamotałam chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam ze zajść można trzy dni przed i max dwa dni po owulacji. No ja mam cykle 28-30 dniowe i sobie obliczyłam że jak będzie 28 dniowy to mam owulacje 12 czyli kochałam sie 10 a jak by był cykl 30 dniowy to mam owulacje 14 czyli kochałam się 12 Troche zamotałam chyba ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez pije olej z wiesiolka,faktycznie poprawia sluz. Najlepiej to kochac sie dzien przed owul.w dzien owul i dzien po. U mnie w tym m-cu bylo dzien przed owul.widocznie za malo sexyu bylo-nic z tego nie wyszlo. ale nie zniechecam sie i bede próbowała nadal. od poniedzialku znowu wiesiolek i mierzenie tempki.potem testy owul. Najgorsze dla mnie jest to czekanie do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno nie można się kochać codziennie bo to osłabia plemniki, najlepiej co drugi dzień bo wtedy plemniki zdążą dojrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×