Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość bezikmmalinowy
a winko słodkie czy wytrawne ? ja mam słabą głowe ostatnio wychlipałam 2 lampki nalewki babuni wiśniowej i kręciło mi sie w bańce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a no mam dość optymistyczny charakter, choć czasem jak załapie doła to jestem nie do wytrzymania w takich chwilach to najlepiej złapać mnie za łeb wrzucić do wc zamknąć klapencje i spóścić, jedyne wyjście dla najbliższych żeby pozbyć sie mojego psioczenia, ale rzadko tak mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
winka wytrawnego nie przełkne , prędzej pizze popije siemiem lnianym:) ale niedługo zaczynam pić ziółka to dojdzie mi z 250 ml płynów :P słyszałam jednak że winko do obiadku jest zdrowe , w lecie piję więcej bardzo lubie kompoty z truskawek , porzeczek , papierówek , truskawki z bitą śmietanką bym wszamała z chęcią, ale to dopiero w czerwcu będą teraz nie jem owoców nic mi nie podchodzi no może kiwi ale jak jest bardzo słodziuchne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za wytrawnym nie przepadam bardziej wole pol slodkie ale to zalezy jakie winko i do jakiego obiadu i jak do obiado to wypije lamke moze dwie nie wiecej i tez mi szumi w glowie , mi zreszta duzo nie trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja bardzo lubie owoce stram sie raz dziennie jakis owoc najczesciej jablka no i warzywka ja zdko kiedy do obiadu robie ziemniaki wiec zastepuje je warzywami roznymi ale i z warzyw raz dziennie cos musi byc a najczesciej to robie salate lodowa z pomidorkiem serm feta lub mozzarela kiwi badz z orzechami i robie do niej sos z oliwy z oliwek ale to juz bardziej na kolacje cos lekiego z warzywami :) kochana nie uschniesz grunt to zmienic stare przyzwyczajenia a przyzwyczajic sie do czegos lepszego :) a co do kawy to dietetycy mowia ze jedna kawa dziennie nie szkodzi a pomaga i jest zdrowa ja tez pije kawe i herbate ale jak mam pragnienie to pije wode zamiast czarnej herbaty albo pije miete , melise badz herbaty owocowe i to staram sie ograniczac cukier; ) bezik idzie wiosna wiec wiecej motywacji i zapalu a zanim sie ogladniesz zapomnisz o pepsi i nie bedziesz mogla sobie wyobrzic jak mozna ja pic , ja tez tak mialm pilam duzo napojw gazowanych a jak przestawilam sie na wode to nawet teraz jakos mnie nie ciagnie specjalnie do nich czasmi sie napije nie powiem ale woda mi lepiej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
millefolli herba, melissae folium, lupuli strobulus, agni casti fructus, solidaginis herba, menthae piperitae folium kobietki pijące ziólka sroki też taki skład ziółek macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
z tą pepsi to same problemy mam bo źle sie po niej czuje a i tak pije :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
mi też by sie przydało codziennie jeść owoce , w sumie teraz to jem samą wedline mięsa i słodycze , ale mam słabą wolę jak widze kuraka wędzonego to łza się w oku kręci , jestem strasznie łakoma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
małpko to kiwi mieszasz z serkiem i orzechami ? dobrze zrozumiałam ? dobra taka sałatka ? ja najbardziej lubie mizerie :) no cóż moja dietka jest uboga w witaminki, chyba czas to zmienić , oj ciężko będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
jem wszystko co niezdrowe ale dużo a jestem chuda jak kij od szczoty, może jak zmienie dietke to przytyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>co za przyjemnośc posiadac dzieci..?otóż żadna...>WIECIE CO!az krew mnie zalewa!jak pisza takie rzeczy na KAFE...:(...szkoda,słów... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dla mnie to by była wielka przyjemność , dzieciątko to skarb , tak bardzo pragnę mieć dzieci i mam nadzieje że wkrótce zostanę mamusią i wszystkie dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ta salatke mozesz robic z czym chcesz i co masz nie ma okreslonych skladnikow czasmi robie ja tylko z kukurydza orzechami i dodaje sos z oliwy z oliwek a czasmi jest ze dodam jeszcze ser i kiw zalezy napewno dziewczynki wszystkiem nam jeszcze bedzie dane byc mamusiami i miec dzieciatka i pomimo tego wszystkiego nadal w to wierze :) silka ci ktorzy tak mowia sa nie godni dzieci ale coz zdazajaa sie i tacy ktorzy nie dostrzegaj maciezynskiego piekna ;/ ide juz spac dobranoc dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
dobranoc :) tak bym chciała przytulić maleństwo, opiekować się nim, patrzeć jak rośnie stawia pierwsze kroczki , wypowiada pierwsze słowa .... :) cieszyć się z jego osiągnięć , pomagać gdy coś jest nie tak .... kurcze życie jest niesprawiedliwe że kobiety które nie chcą dzieci mają je ,a te które pragną dzidzi z całego serca muszą pierw przeżyć wiele rozczarowań , smutku , bólu , przejść przez bolesne badania .... zastanawia mnie czemu tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu sie dzieje :) Co wchodzę to mam kilka stron do poczytania :) tak żałuję, że nie mogę z Wami popisać na luzie:( właśnie skończyłam pisać jakieś pierdoły do szkoły;/ jutro nauka po pracy;/ sobota 8-20 w szkole superancko....:( bezik ślicznie to napisałaś :) Ja nie mogę się oderwać od myśli takiego małego dzieciątka :) cały czas myślę sobie jak to będzie przytulić takie maleństwo (o ile będzie kiedykolwiek :( - aż mnie ściska jak pomyśle...) Ostatnio to zaczęły mnie drażnić nowiny o ciążach w rodzinie, które się posypały baaardzo. Zazdroszczę im strasznie choć się do tego głośno nie przyznam:( Wiecie co, fajne jesteście :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Małpka,tak jak piszesz:)!ach...no i wogóle to ja tez podobnie jak Ty=nie wypowiadałam sie,dałam spokój ze starankami(tak na mus)cięzko było mi bez forum,bo mino wszystko myslałam o WAS.Bezik,Ulegałka,NIKA89 tylkoo OPTYMIZM PROSZĘ!A,pomarańczowym (won)że trak brzydko napiszę;) Krzewuszka,jak sie czujesz?i reszta kobitek?ja,wracam powoli do Was po perypetiach z netem(przeprowadzką..)takze sorki,ze WAS zaniedbałam,alel jak tylko mogłam,to czytałam!:) Beziku kochany=Ty tej pepsi to lepiej juz nie pij...bo,znów kibelek bedzie...!(TEZ TAK MIAŁAM,W CIAŻY...)teraz głównie wode niegazowaną,,,(w razie co..) i dietke starałam sie utrzymywać,np,jak Małpka mw:)lecz niestety...jestem łakomczuchem !ale jak w ciązy bedziemy!A,TO JUŻ NIEDŁUGO!TAKŻE:)WSZYSTKO PRZED NAMI,CO PIEKNE!ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM DZIEWCZYNKI!obijetnie,czy młodziutkie,czy,jak ja (starutkie;) Z CAŁEGO SERDUSZKA!OWOCNYCH STARANEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze słówko kochane,bo rano wczesnie wstac do pracki....a,męzuś czekana buziaka;)jakos nie mam ochoty na sex ostatnio....czuje się gruba!(jak zawsze przed@!)ale....teraz sutki bola przy dotykaniu...i..odrzuca mnie:(... mimo,moich nieregularnych@,już mija mw.10 dni spóznienia...:! kupiłam test=2 w opakowaniu(w razie czego)CLEARBLUE...I,TAK ZASTANAWIAM SIE..I MAM NERWA,CZY ROBIC JUTRO...:( ech,a miałam sie nie nakrecac przez jakies 3 mc!a,tu po 2 i SCHIZA..:)nie zasne...:):(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
silika rób teścior , nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
teacherka , mnie też drażni jak kobietki z rodziny zachodzą w ciąże, teraz to teściowa mówi że może my bezdzietni jesteśmy, przykro mi to boli , ale cóż .... moja kuzyneczka na dniach rodzi , ciocie wujki babcia marudzą naciskają, były święta i znowu : kiedy wy kiedy ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku,nie śpisz...?ja mam dołka małego....boje sie robic test(stara a głupia....);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
kurcze jakby nie wy to bym osiwiała , z wami można pogadać wyżalić się , poradzić i zapytać o rade , wymieniać doświadczeniami ... pośmiać posmucić :) fajniutko jest i mam nadzieje że zawsze tak będzie :) słodkich snów skarbeńki :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
nie bój się , jestem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
zrób dla świętego spokoju kwiatuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja też zawsze mówie że nie będe sie nakręcać a mam tak że po każdym bzykanku doszukuje się na siłe objawów , denerwuje sie , obliczam... to normalne bo bardzo pragniemy dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u,nas podobnie...:(Ale,juz nawet przestali sie pytać...spisali (mnie)na straty widocznie...BOLI!I,juz nie wiem czy chciała bym by pytali czy nie...(po poronieniu 2 lata nie chciałam!)ale,teraz...?czuje sie taka=wybrakowana....?ciezko opisac,jednak korci mnie ten test,ale!jakis czas temu tez spózniał mi sie przwie 2 tyg!i,nic!A,to przez te chormony cholerne!niedoczynnosc tarczycy....DLACZEGO,JA....JAK TAK PRAGNIEMY DZIECKA!?MAMY WARUNKI ...NIESPRAWIEDLIWE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×