Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

'' Dziewczyny ale się uśmiałam Weszłam na jeden topic o sexie przed ślubem i dowiedziałam się,że nie mogę zajść w ciążę bo jestem grzesznicą '' tez to czytalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Miax nie obraź się,ale to jest dopiero Wasz 1 cykl...jeszcze nawet nie masz terminu @ '' tak masz racje , tylko ze my juz kiedys tez sie staralismy i staralismy i dupa :( a pamietam jak 2 lata temu myslalam ze jestem w ciazy bo ciagle wymioty mialam i ogolnie krecilo mi sie w glowie, i dupa to nie ciaza :( okazalo sie ze to przez moja diete ktora wczesniej stosowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre:P
Miax3 a moze tak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam w Twoim wieku i starałam się przez 6 m. i udalo sie ? masz dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax3 a moze tak badania? juz dawno zrobione i wszystko niby ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPP
Miax3aa czemu przerwalas starania? a co do staran kazdy organzm jest inny wyluzuj, a jesli sa jakies problemy zdrowotne o których nie wiesz to ci zaden luz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPP
a jakie mials badania ze jest ? droznosc jajowodów? monitornig cyklu? partner robi badania nasienia? hormony ? jak to bedzie ok to wtedy mozesz sie starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przerwalam staran,nigdzie tego nie napisalam ze przerwalam . Kochalismy sie ciagle i normalnie tak jak zawsze tylko nie przywiazywalam do tego wiekszej uwagi, poprostu powiedzielismy co biedzie to bedzie, jak sie uda to super jak nie to trudno , nie poddamy sie. Treaz gdy mialam dni plodne kochalismy sie prawie codzienniem po kilka razy i nawet nogi do gory trzymalam :D moze tym razem sie uda :) okaze sie wniedziele . dam Wam znac oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPP
reaz gdy mialam dni plodne kochalismy sie prawie codzienniem po kilka razy i nawet nogi do no po kilka razy to ci nie radze bo nic z tego nie wyjdzie !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka masz prawo robic test przed miesiaczka.Ja teraz tez robilam test i wyszla druga kreska ale blada jak powtorzylam to wyszla bardziej blada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam wiem ze kilka razy dziennie to zle :P bo nasienie mężczyzny z każdym kolejnym wytryskiem ma mniej plemników. Dlatego nie powinno kochać się zbyt często. ale przyjaciolka tak wlasnie zaszla w ciaze odrazu i pomyslalam ' zaryzykuje ' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPP
Miax3 a jakie badania robilas? masz wogle owulacje? wiesz to ze ze przyjaciolka tak miala nie znaczy ze ty tez bedziesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje mialam 1 kwietnia i w ten dzien tez sie kochalismy . tak wiem ze to ze kolezanka tak miala to nie znaczy ze ja tez, ale sprobowac zawsze mozna :PP badania FSH i w moich wynikach jest norma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka, ten test o niczym jeszcze nie świadczy :) a jak się czujesz? że idzie @? Moja babcia miała do 4 miesiąca okres normalnie :) masakra jak to mi opowiedziała...wiecie jaki szok przeżyła :) U mnie sie poprzesuwało wszystko, dzisiaj 8dc i zrobiłam tak sobie test owu i wyszła już druga kreska, trochę bledsza....Ostatnio robiłam w 11dc i nic sie nie pokazało (dopiero koło 13) także namieszane na maxa. Jutro idę do gina, powiem mu o swoich obawach, porobię badania itp. troche się stresuję :( Ciężkie dni mnie czekają, dużo pracy, w weekend studia :( ciężki zjazd ;/ Pozdrawiam Was kochane:) jutro dam znać jak tam po wizycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka mi też od 8 dc wychodziła słaba kreska:)Nie martw się:) Dopiero dzisiaj w 17 dc test wyszedł pozytywnie,czyli owulacja u mnie jutro lub w sobotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki🖐️ widze ze duzo nowych dziewczynek dolaczylo do nas mam straty musze was poczytac bo przyznam sie ze nie mialam za bardzo czasu moja kuzynka do mnie przyjechal wiec ogolnie to z nia spedzalam czas . wiec wiyam nowe staraczki ;) A ja wam powiem ze juz nigdy nie zrobie testu przed @ :( mozna sie niezle rozczarowac .... dzis musze zadzwonic do gina i zapytac o moje wyniki badan;/ dobrze krzewuszka ze przejelas kontrole nad tabelka :) mam nadzieje ze twojej mamie znajda sposb zeby jej pomoc jestem z toba i trzymam kciuki ola a moze @ nie przyjdzie a test zrobils za wczesnie sama wiesz ze dziewczyny juz mily takie przypadki ze dobiero tydzien i dluzej od spodziewanej @ pokazaly im sie II krechy , poczekaj jeszcze :) dla reszty dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co sądzicie o dziewczynach ,które się nie udzielają? Może je usunac? Będzie nas mniej ale chyba lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×