Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ola nie przepraszaj to nie o to chodzi , ostatno nie najlepiej sie czuje wiec siedzie i mysle moze niepotrzebnie , ale dobrze ze jestescie przynajmniej sie czlowiek wygadac moze ;) na pomarancze nie reagujemy tylko omijamy i nawet nie czytamy nie ma co odpowiadac na puste slowa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika jakim cudem nam umknęłaś? Zaraz Cię wpisujemy do brzuchatek chyba że nie chcesz... Ewelinko przepraszamy i obiecujemy poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' miax3 nie przejmuj się tą na górze nikt Cię nie olewa '' ale ja tak nie mysle nawet :) a ta osoba wyzej sie nie przejmuje :D ani troche :D pierdolami nie ma co sie przejmowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' ulęgałka fajnie ,że to forum istnieje '' dzieki tobie kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie patrze na necie na te testy owulacyjne i chyba zamowie z 15 ;D bo jest 15 testow za 3,69 funta razem z przesylka ( bo ja z UK jestem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałam, że o mnie zapomniałyście :) nie umiem się z Wami rozstać i codziennie Was podczytuje nawet jak nie piszę... No u mnie już 10 tydz. ale miałam trochę stresu bo w środę wieczór zaczął mnie boleć bardzo brzuch na przemian z mocnym kłuciem a w czwartek rano zauważyłam brązowe plamienia byłam mega przerażona i od razu do gina poszłam, no i to z "przeforsowania" chyba przedświątecznego. Na szczęście z dzidzią wszystko dobrze, serduszko ładnie biło, nic się tam nie poodklejało, nawet za bardzo nie pamiętam co wtedy gin do mnie mówił chyba z tego przejęcia no ale, dostałam duphaston 3x1 i luteine 3x1 do tego biorę witaminy femibion1 bo na pierwszej wizycie gin kazał mi je brać więc 7 tabletek dziennie, ale już od dzisiaj tylko luteina 2x1 no a co najważniejsze plamienia minęły i mam nadzieję, że już nie wrócą "odpukać" Ale Wam się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko ale nie dostałaś jeszcze @ więc bądź dobrej myśli Kochana:) Ty Ulęgałko też:* Nika no nie dziwne,że cały czas jesteś śpiąca:)Maluszek chce odpoczywać:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam, że mimo to, że to 10 tydz. już to cały czas mam jakąś obawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dziewczynki:) Nika no masz dbać o siebie!! Oj dziewczynki fajnie,że jesteście:) .Idę lulać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika bądź ostrożna. Ulęgałka, nie stresuj się, wyśpij się by mieć siłę na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
babeczki a tak z innej beczki to co do picia preferujecie do grzanek tostów pizzy oprócz pepsi i piwa ? jestem uzależniona chyba od pepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronkczka no to super ze z dzidzi ok tylko ty sie nie przemeczaj odpoczywaj po bedzie lanie ;) jejku to juz 10 tydz ale zlecialo a na kiedy masz termin wpisuj sie do tabelki :) ola dobrej nocki milych snow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ulęgałko a jak cie boli w środku czy jak ? mnie często krzyż i kość ogonowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
a co to takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja najczesciej pije wode niegazowana czasmi do obiadu lub kolacji pije wino ale najlepsza jest woda staram sie wypijac 2,5 litra dziennie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezikmmalinowy
ja to pije w ciągu dnia ze 2 herbaty czarne z cukrem i cytryną , 1 kawe z cukrem i mlekiem , no i pepsi , wodą to tylko popijam bromegon :P jeju nie potrafie sie zmusić żeby pić więcej płynów i to najlepiej właśnie wode, uschne jak stara rodzynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×