Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

dziewczyny przyznam Wam się do czegoś , zrobiłam przed chwilą test ciążowy i negatywny:( nie jestem w ciąży:( dzisiaj mam prawdopodobny termin więc zrobiłam teraz:( strasznie mnie jajnik boli na razie cisza:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka test najlepiej robic rano, na-czczo, jest bardziej wiarygodny. Poczekaj do jutra rana. Nie martw się tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire92 ma racje, test powinno robic sie rano,odrazu jak sie wstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko kochana nie smuć się dopóki @ nie ma jest nadzieja... mi kilka dni po @ wyszedł bladzioch a dopiero poźniej z dnia na dzień kreska była mocniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka - nie smuc się, może jeszcze nic pewnego. a jak nie to bede mocno trzymać kciuki zeby nastepnym razem się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a napiszcie proszę, prowadzicie karty cyklu tak? zaznaczacie tam zmiany w szyjce macicy? jak to robić bo nie bardzo kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko już dokładnie nie pamiętam ale jakoś 4-6 dni po terminie robiłam i kreseczka nie była jeszcze super mocna więc ja dalej trzymam &&& i nie puszczam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam dzisiaj dokładnie 14 dni po ostatnim stosunku... ale teściora nie zrobię bo nie mam... Zawsze tak mam,że jak zrobie to w ten albo następny dostaję @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie kobietki, że olej z wiesiołka bierze się tylko do owulacji, a później znów od pierwszego dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dam Wam jeszcze jedną radę kobietki, nigdy nie nakręcajcie się na ciążę co cykl, przez ponad 3 lata nauczyłam się, że robienie sobie nadziei za każdym razem, tym bardziej boli, gdy znów przychodzi @. Już nawet testów ciążowych nie robię w dzień @, dopiero jak się spóźnia dwa-trzy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka - też uważam, że jak się wcześnie robi test to tylko z rana :) Inaczej szkoda marnować :) U mnie mózg paruje, głowa i oczy bolą:( Muszę wrzucić na luz....lekarz też mi kazał troche wystopować z pracą i nerwami, bo to nie sprzyja zajściu w ciażę :( Najgorsze te stresy.... Dzisiaj z tego wszystkiego to nie zrobiłam testu owu, ale myślę, że jutro pod wieczor zrobię i wstrzymamy się narazie, dopiero jak zobaczę grubą krechę to zadziałamy i będe leżec dłuuuuuuugo z biodrami podniesionymi :) widziałam pęcherzyk dzisiaj w prawym jajniku jak się szykuje do wyjścia hehe, no i czuje cały czas kłucie więc myśle, że koło niedzieli się postaramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie czarna farbe nalozylam na wlosy:))) nawet niewiem czy amoniak tu jest bo farba ladnie pachnie :) a slyszalam ze nie mozna w ciazy farbowac farbami z amoniakiem . wiecie co zrovilam brwi zobie tez zafarbowalam hahaha :D smiac mi sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka ja juz mialam chyba kazdy kolor :D blond,czerwony,rozowy, brazowy,palona kawa, ciemny fiolet, rude, czarne i koncowki czerwone :D blond i koncowki rozowe :D a teraz zdecydowalam sie na czarne . Juz kiedys mialam czarne ale rozjasnilam na blond ;/ i zaluje bo z wlosow ktore siegaly mi do piersi zrobily sie wlosy siegajace do ramion ;/ i tak musialam sciac na krotko bo tam spalilam ;/ teraz postanowilam na czarno :) podobno ciemne kolory sa zdrowsze dla wlosow :) a moj chl. wlasnie poznal mnie jak mialam czarne wlosy i tak podobam mu sie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miax to pewnie fryzjerką jesteś ? :) Ja też miałam brązy,rude z pasemkami ,czarne z czerwonym ale w blądach się nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ witam nowe dziewuszki :) ola nie lam sie najwyzej zaczniemy starania razem od maja kochana tak jak mowilas wczesniej ale poki @ nie ma nie lam sie :) kruszynka super ci sie udalo z tym ginem no i super wiesci bedzie dobrze :) bezik🌼 silka ty tak samo dzisiaj masz miec@ ale jeszcze jej nie masz wiec nic nie jest przekreslone badz dobrej mysli :) nika 🌼 reszta dziewczynek 👄 maja , czarnulka , ula emachines , marta , ewus co tam u was dajcie znac kochane ❤️ a ja dzis lepiej jutro jedziemy na wystawe ciala ludzkiego bardzo ciekawy projekt juz nie moge sie doczekac :) a tak pozatym to ok jajnik juz mnie dzis nie boli przytulaski sa ale bez jakis szczegolnych nadzieji , zamowilam juz kwas foliowy i suplement diety dla kobiet wiec od maja bede brala regularnie i wpisze sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszka nie jestem fryzjerka ale moja siostra jest hehe :) ja skonczylam szkole hotelarska :) hotelarstwo i turystyka :) moge isc na stewardesse :D chcialabym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane! u mnie wszystko dobrze:) zaczynam 14 tydzien:) w srode mam wizyte, to zobacze co tam u dzidzi slychac:) mam nadzieje ze ok. ostatnio znowu meczy mnie sennosc...a juz myslalam ze przeszlo:) brzuchol rosnie jak szalony a najbardziej wieczorami mnie wypycha:) a! i cycki bola i swedza niemilosiernie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines zazdroszcze :( ja to bym zniosla kazdy bol byle tylko byc w ciazy :( jutro robie test, zobaczymy, trzymajcie kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×