Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

WIECIE..głupia jestem,ale boje sie zasnąc...te złe sny odbijaja sie na mojej psychice...boje sie o moich bliskich..a daleko jestem od nich... dobra bez schiz....to popiszę jeszczę do was:) DAGSAMy(cos pokreciłam w niku)?to sorki,już nie wracam by sprawdzic,ale jedna masz taki pseudo:)to wiadomo:)a,tak na marginesie czy masz moze na imie Dagmara?.....no,w kazdym razie niech @ nie przyjdzie!co do testu proponuje pre test lub qick(nie mam polskiej klawiatury ...)ciekawe,jaka pogoda jutro bedzie,u nas jak na złość pada deszcz juz tydzień a,w marcu opalałam sie!jednak wieczór bardzo ciepły:)i noc:)takze pozazdrościc opalanka:)no,i tak zapamietałam cie ,bo cos o piesku pisałaś:)a,ja kocham zwierzatka!w szczególnosci pieski!i patrze w inter.z moja połóweczka i tak ie negocjacje tylko..bo ja bym chciała suczke(obojetnie ilemc.czy lat)oby uratowac pieska i by miał dobrze a,mój,m.woli psa(chłopaka,duzego,typu labrador..tip...)takze chyba 2 wezmiemy:)ale,mały problem,jak dwa bedą razem?zanim się przyzwyczaja..?to chyba zły pomysł...kurcze..nie wiem co robic!oczywiscie ze scheoniska.a,juz smece...a głównie chciałam napisać,że tez wymacałam brzuszek koumpeli(7 mc):)oby zarazliwe było!czego i Tobie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
tak na imie mam Dagmara :P a co? ale mnie dzis boli brzuch, ale zupelnie inaczej niz na @ no i w plecach mnie lamie.. ech xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIUNIA....Jak,męzus sie boi to nic na siłe!sorki,za taka odpowiedz....ale....sama sobie odpowiedz!:0 do dziecka poczecia trzeba dwojga!i,musza oby dwoje(chcieć)pragnąć!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hehe ja mam owczarka niemieckiego suke.. za pare lat wezme kolejna suke bo bede hodowle zakladac, ale narazie przesiewam hodowle wszystkie :P wiac jak ja dzieci nie bede miec to bede miec swoje psie dzieci xD co do psiakow to tak jest pelno psow w domach tymczasowych ktore sa razem i razem chca by je adoptowac bo sa nie rozlaczne.. polecam serwis dogomania tam masz pelno tych psich bid.. a dwa ja wlasnie czynnie dzialam w pomocy w lapaniu, wyciaganiu ze schronisk zaworzeniu do domu tymczasowych itd itd dag sam to polaczenie mojego imienia i mojej Kotki Samanty (kotka urotowana z topienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIK! Ja własnie mam dylemat..bo niedługo parapetówke robimy i bedzie ok.20 osób.a my mamy 12 talezy tylko!i,co...myslisz,ze plastiki?tylko,ze nie wiem jak tu sie robi bo jak bylismy na impr.róznych to były normalne i głópio mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagsam,moge pisac DAGA? CO DO PIESKÓW,JA MAM WARUNKI,I CHCEMY Z MEZUSIEM POWOLI PRZYGARNAC PARE SIEROTEK,NCHCIAŁA BYM SKORZYSTAĆ ALE,JA NIE MIESZKAM W PL:(jednak tutaj tez jest duzo sierotek i od 2 zaczniemy:),a mam na wychowaniu ze tak napiszę,2 koty,king cherlsa,i niedawno umarła moja ulubi9ona neva(mieszaniec)...:(..do tego z pl.mamy owczarka niemieckiego:)no,i radocha taka,ze szok!ale,mimo wszystko o nevie co dzień mysle...:(...taki głupol ze mnie..a,juz wogóle co sie stało z minu ,kotkiem moich znajomych...(wychodził sobie z domu)zawsze wracał..a,jednego dnia,..okazało sie,ze ktos (jakis h.j!wydłubał mu oczy!,skrecił kark!obcioł uszy!i wogóle....szuka policja tego gnoja i jest duza nagroda,jednak,juz wątpie,że znajda...a,jak,to zabije gnoja!sorki za wyraz,ale juz taka jestem...zwierzeta,sa moją miłoscią,nie kazdy człowiek zasługuje na taka miłosć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATI!Robiłas test....?daj znać!no,ale jak nic nie piszesz..to..?co mysleć?jutro wierze,ze bedzie super wiadomosć!czekam,przed odjazdem!i zacznij dzionek z super wiadomościami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra każda z Nas ma w sobie zazdrość tak to już jest Ja sie Tobie nie dziwie,a napewno z drugiej strony się cieszysz to już taki odruch kobiety:) Bezik Ty z tymi ziółkami jesteś nie możliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUŚ=jak sie czujesz>?daj znac ,czy chłopiec?dziewczynka?macie juz imiona wybrane? w poniedziałek bede dopiero ,ale czekam z niecierpliwoscią na wieści!same dobre oczywiscie!od Was wszystkich!:) Asia24?tez sie odezwij! EWADOBEOWSA=Tobie równiez powodzonka:)>cóż począć?hehhh:)dziecko kochana!!!!nie bój się!poczniecie,bedzie dobrze!WIARY!OPTYMIZMU!JUZ DZIS SIE NIE POWTÓRZĘ!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 11 MIN.ZA PÓZNO WYSŁAŁAM....:)..TAKZE,DZIS JUZ CHYBA SIE NIE POWTÓRZE.,.,.,,.hehhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpak24
myslaam ze juz nikogo tu niezasane a tu prosze jak dziewczynki sie rozgadalycie fajnie a ja dzis epieje kruszynak sie ie odzywa pewnie jej sie brdzo ucieszyl :D bezik kochana ty juz zioka pijesz chociaz dobrze ze ci smakuja pij niech ci ida na zdrowie :) silka ale sie dzis rospisalas fajnie ze jestes tu ;) witam nowa kolezanke:) petra ne lam sie jestes dobra osoba ja tez jak sie dowiem ze ktos w rodzinie jest w ciazy to zdroszcze np w srode mojemu bratu urodzil sie synek dzis sie dowiedzialm ze zona kuzyna jest w ciazy a druga jest juz w 4mc i ciagle ktos i mysle sobie ze im sie tak atwo udlo a ja musze taka dluga droge przejsc i walczyc o to niesprawiedliwe to wszytko ozywiscie zycze im zdrowych zidziusiw tylko zadaje sobie pytanie czemu mi sie nie udaje eh ;( pozdrowionka dla reszty dziewczynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro jade na wieś i nie bede miała takiego dostępudo neta jedynie w komórce to sie odezwe:)Chyba bedziemy tam do wtorku,nie kupiłam testu może tam kupie jak mnie zawioza do miasta hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpak24
a ja utr ide na urodziny do znajomych ;p misia udanego wypoczynku fajna pogoda sie wam szykuje ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ALE MNIE BOLA KRZYŻE,moja mama mówi że jestem w ciąży to sie okaże:)Tobie też życze miłego pobytu u znajomych:)Baw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale u nas ładna pogoda sie zapowiada:) wczoraj tez byla piekna:) Silka -brałam COMPLEX 25 witamin i minerałow ze Zdrowitu-potem jakos przestałam ale znowu zaczelam no i folik od tego tygodnia;) Witaminy brałam bo bylam na diecie. u mnie wczoraj i przedwczoraj byly przytulanki ,mam nadzieje ,ze teraz sie uda,bo to byly moje najplodniejsze dni;) ale wczoraj mialam nerwa,dziewczyny wyobrazcie sobie jacy ludzie sa nienormalni ,poprostu szlag mnie trafil wczoraj od jakiegos czasu szukam pracy(moja poprzednia firma "padła"-przepracowalam tam 8 lat)-jestem zarejestrowana na portalach z ofertami pracy,no dodatkowo tez wysyłam ogloszenie do gazety Anonse,ze poszukuje pracy biurowej. A tu wczoraj dostaje sms-a o tresci: "czy byłaby pani zainteresowana dyskretnym i upojnym romansem? pozdrawiam Zbyszek." szoooook zapytałam skad ma moj nr.powiedzial ,ze z ogloszenia. no zesz ku....a.wiec mu odpisalam " a czy w tym ogloszeniu bylo napisane ,ze szukam romansu? bo jakos sobie nie przypominam?" no on na to ,ze nie i pyta czy sie gniewam?? no kuu...DEBIL IDIOTA I NIE WIEM CO JESZCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dorotq niektórzy to mają mistrza... brak słów... U nas też bardzo słoneczna pogoda :) Jeszcze muszę altankę wymyć i krzesła oraz stół porozkładać ale na dwór to dopiero idę o 17.Po wczorajszym mam dosc głowa mnie tak bolała z tego słońca... Teraz w domciu sprzątam... U mnie 14 dc i temperatura mi się podniosła...tzn że owulka już była? I wczoraj wieczorem brzuch bolał jak na @ musiałam się położyć spać bo tak bolało... A dzisiaj mam biegunkę :( Masakra jakaś! testu owulacyjnego już nie robię... wczoraj był pozytywny więc wystarczy :) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszka to dzialaj:):) szybko:) u mnie bylo tak samo jak u ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
Dzień dobry :) ja już się czuję bardzo dobrze :) to był taki jednodniowy kryzys - może coś zjadłam nie dobrego. pozdrowionka dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) Jestem u mojej cioci na korkach już od czwartku i wiecie co ? Juz 4 dni mi sie @ spóźnia i kurcze nie wiem. W poniedziałek test robie, mam nadzieje ze wyjdą dwie kreseczki jak za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki mam nadzieje ze poczatek weekendu macie miły. u ans pogoda super, tylko pełno turystów- jak to nad morzem bywa:) ja osobiście odpuszczam plażowanie, może dlatego że morza mam po dziurki...:)Mam takie pytanko, dla nas mamy zioła nr 3 na allegro tak? a co polecacie panom?? jakie ziółka mam podawać mężowi? pozdrawiam Was i ściskam, zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Majówka w pełni a ja wczoraj w szkole;/ Teraz też wszyscy śpią, cisza...a ja popijam kawkę i zaraz na uczelnie :( ale za to po południu grillujemy :) Mam 25dc i czekam na @, która jak pisałam wcześniej przyjdzie, oj przyjdzie.... PATRA - odnośnie Twojej wcześniejszej wypowiedzi nt. zazdrości. Nie jesteś zła kochana, ja mam identyczne uczucia. Tak strasznie zazdroszczę jak się dowiaduję, że kolejna będzie mieć dzidziusia :( Za tydzień idziemy na komunie i będą 3 ciężarne i kuzynka co dopiero co urodziła. Już mnie ściska aż...:( Ehhhh trzeba być dobrej nadziei:) pogoda śliczna, nowy cykl kiedyś też nadejdzie. Może któryś okaże się szczęśliwy :) Trzymajcie się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie odzywałam sie bo nie miałam internetu i pra babcia w nocy dzisiaj zmarla :( wiecie moze dlaczego nie mozna ogladac zmarlych w ciazy?? bo babcia mi mowila ze nie powinnam ale nie wiem o co chodzi z tym ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii,wspolczuje...moja w styczniu babcia zmarla,z ktora bylam bardzo zżyta. Natii,nie wiem czemu nie wolno,ja tam nie wierze w zadne zabobony,ani w zadne przesady.... Natii a jestes w ciazy? robilas test? nie wiem ,moze pisałas,przegapilabym??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×