Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

witaj edabrowska :) my w podobnej sytuacji mąż też ma słabe nasienie i mamy po 29 latek, ale bierze androwit to napewno pomoże, a twój mąż bierze witaminki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by sie przydalo takie domowe usg- widzialabym kiedy pecherzyk peka :):):) no ja niestety od samego poczatku mialam bardzo nieregularne miesiaczki. chyba odpuszcze sobie te testy owulacyjne i zaczne siebie obserwowac uwazniej i dzialać tak dla przyjemności. chociaz nie wiem czy mi sie uda. z tym problem ze jak nie bede wiedziala kiedy mam owulacje to nie bede wiedzialakiedy test ciazowy robic..do bani to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra Ja też mam nieregularne i nigdy nie miałm tylko jak brałam leki od czerwca zeszłego roku mam w miare,po hormonach(chociaż w lutym miałam dwie@,w grudniu wogule,wiec dużo by pisać):) i po porodzie rok czasu miałam regularne@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra nie rób tych testów bo nie potrzebnie sie strsujesz:)z pierwszą ciążą nic nie stosowałam i teraz też nie:):)Rób to dla przyjemności kochana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje z tymi testami :) bede siebie obserwowac. test ciazowy narazie schowam do szuflady bo wedlug mnie owulacje mialam ok 22-24 kwietnia -( klucie jajnika i sluz) przytulanko było 22 i 24 wiec mam nadzieje ze wystarczy. za jakies 2 tyg zrobie test, chyba ze bede miala wczesniej jakies objawy. to sa moje twarde postanowienia- jestem ciekawa jak dlugo wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edabrowsa1983
mój bierze wellman, bo w UK:) tam mamy cynk, selen, zelazo, witaminy B, C, E to chyba tak jak w Polskich kompleksach? plus pycnogenol jako antyoxydant ale dopiero zaczyna:); trudno go odchudzić;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac bo jutro o 6 rano odbieram tesciiow lotniska-raczej nie moge zaspać :) dobranoc dziewczyny do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :-) No ja standardowo wczoraj padłam a teraz muszę się zwlec z łóżka :-) Natii robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bezik-ja mam identyczne testy owul.z allegro,stosoawlam je i są ok, dla porównania 15dc zrobilam test z allegro i z apteki.wyszly oba takie same. u mnie temp.podskoczyla o 2 kreski,wczoraj byly przytulanki dzisiaj tez beda;)moze akurat sie uda zaciazyc. trzymam kciuki za wszystkie laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Ja dzisiaj mam 32dc i jak narazie nie czuje sie jak na @:):):) dorotq tylko nie zamęcz swojego męża:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. czy Wy tez macie problemy z cerą w trakcie cyklu? jak tak to kiedy w ktorych dniach mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiekszy problem, zapomnialam juz o tym, bo jak brałam tabsy to nigdy zadnego syfka a teraz mnie wysypalo jak nastolatkę. masakra jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś o tym myslałam że chodzi o @,Ja jak brałam tabsy to byłam gładziutka jak pupcia niemowlęcia,a teraz mam plecy troche wysypane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja sie "wcale nie czuje" ani na ciąże ani na @. sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh,teraz go wymęcze a potem dam 2 tyg.wolnego. mi przed @ wyskakuje tez syf,jeden albo 2 ale duze i bolace,a czasem wogole nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia zrobilam, negatywny,dzisiaj 23 dc wiec i tak wczesnie. e tam czekam cierpliwie co ma byc to bedzie. troche mnie mdli ale to chyba od kawy bo na ciaze to i tak za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra przede wszystkim pozytywne myślenie:)Prosze o uśmiech kochana:):)Uda Nam sie wszystkim zaciążyć:) Kruszynka zrobiłaś test do skarpetki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×