Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Hej Kochane:* Robiłam test specjalnie rano:) Kreski są prawie takie same:*Ale dopiero wieczorkiem się z moim zobaczę,bo On w pracy a ja się właśnie na uczelnie szykuje:)Muszę podskoczyć i zebrać parę wpisów:) Misia my mamy ten sam dc:)Może urodzimy w tym samym dniu?:)Ale by były jajca:) Natii robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkie Dziewczynki :) Właśnie wróciłam z targu i pierwsze co robię jak wchodzę do domu...to odpalam komputer :P Kupiłam sobie 20 wiszących pelargoni i duzo odmian roślin na skalniak :) Będę przerabiać oczko wodne to mi się przydadzą :) Jeszcze wieczorkiem do castoramy po doniczki wiszące i lampy solarowe... Beziku mnie koleżanka w tamtym cyklu dała jeden test tej firmy i wyszedł tak samo jak ten z apteki...to chyba są dobre :) Dzisiaj mam 13 dc test owulacyjny pozytywny!!! Temperatura jeszcze spadła o 1 stopień po przecinku mam teraz 36,6 szyjka wysoko i miekka to się zbliża owulacja? Dzisiaj,jutro i w niedzielę przytulanka :) Jak dziś wyszedł pozytywny kredka testowa bordowa to już jutro nie robię,zaoszczędzę na testach :P :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, fajnie ,że coraz więcej brzuchatek:), Kruszynko cudowny prezent mężowi zrobisz:). Misia a Ty robiłaś jeszcze jeden teścik? Natii odezwij się. U mnie 11 dc, wczoraj były przytulanki, jajnik zaczyna boleć, czekam na testy owulacyjne od Mayi bo już wysłała.Może dzisiaj przyjdą. Krzewuszko kiedy masz termin @? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś ja cykle miałam zawsze 28-30 dni ale ostatni miałam 32 wiec @ przylezie licząc średnią około 14 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałka dzisiaj mam planowaną @ bo 32 dc,nie robiłam testu zrobie w poniedziałek jak nie dostane@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na swojego dziś naskoczłam bo pokazuje mu zdjęcia z usg a on rączki nie widzi tej co wam wyslalam no co za slepotka moja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no troszkę myśleliśmy :-) kszewuszka czym się mam pochwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dziewczynki Amelia albo Emilia ale raczej Emilia :-) a dla chłopczyka Kacper no mojemu się Beniamin jeszcze podoba ale raczej Kacper a co będzie to na następnej wizycie mam nadzieję ze już będzie pewne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) My tez się zastanawialiśmy nad Kacprem ale stanęło na Jakubie. 13 lat temu nie było takie popularne...w jednej i drugiej szkole syn jedyny z takim imieniem w klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Wreszcie mam chwilkę żeby wszystko obczytać i napisać. W pracy jakaś masakra dzisiaj.. mega dużo pracy. A ja nie mam sily... Wczoraj sie przeprowadziliśmy. jeszcze nie wszystko zniesione ale mieszkać się już da. Skladalismy wszystko do 23 i juz nie mialam siły na nic. Tylko "ochrzcilliśmy" nowe łoże :) i padłam jak mucha. Dzisiaj jestem wyjebana z mocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki , u mnie @ rozkręcił sie na maxa więc dziś wieczorem zaczynam pić ziółka chociaż niemam zbytniej nadziejii że pomogą:( dziś sobie liczyłam w kalendarzu dokładnie ile sie staramy i to jest 6 cykl ,następny @ mam dostać 22 maja, wpiszecie mi to w tabelce? prosze, ja jak to zrobie to wszystko sknoce :( wogóle wątpie że mi sie uda jakiś zły dzień mam :( będe wieczorkiem posmęcić ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ ja na chwileke poczytam was wieczorem bo wczoraj to miala straszny dzien i mam do nadrobienia a dzis ladna pogoda to chce w domku posprzatac i pranie porobie na na dwor wytawie :) wiec nie mam czasu teraz ale pozniej do was zajze :D pozdrawiam was wszytskie milego dnia kochane wam zycze buziole 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!ja tylko na chwilkę bo padnieta po pracy,cała noc nie spałam:( tak mnie kregosłup boli(starosc nie radosc...a gdzie tu dalej..)chyba przeswietlenie musze zrobić...do tego koszmary jakies...na chwile jak zasnełam to sniły mi się ze by zepsute wypadajace i krew(słyszałam ze to zły znak..także dzis schiza...oby zadne złe wiadomosci nie przyszły...P.S.WIERZYCIE W TAKIE SNY..? MAŁPECZKO dzieki za odpowiedz(czytałam na szybkiego w nocy,ale tak roztrzesiona byłam ze nie chciałam pisać)mam nadzieje ze choc drzewko bedzie ładnie rosło:)nie mam chyba reki do kwiatków:(,no ale wszystko przede mna:)uciekam robic obiadek i szykowac się na wyjazd(na komunie:)(problem prezentu rozwiazany,takze ok:) zycze wam wszystkim dziewczynki miłego wekeenduuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEZIKU!nadzieje musimy mieć zawsze!bo nadzieja umiera ostatnia!!!głowa do góry!trzeba cieszyc sie tym co się ma:)bo,nie kazdy ma szczęscie miec kochana osobe u boku,czy rodziców i dziadków np....piekna wiosna za oknem,wiec zyczę tez uśmiechu słonecznego!i humorku jak najlepszego!również reszcie dziewczynek i za testujace trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka podobno powinno wierzyć sie w odwrotność snów:):) Czyli nie będzie popsutych zębów i krwi:):) Ale ładna dzisiaj pogoda:) wrócilam właśnie z rowerku:):) Miłego dnia Wam kochane życze:) Natii gdzie jesteś:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam87
hej dziewczyny u nas dzis 30 pare stopni w sloncu :D wiec doszlam do wniosku ze sie poopalam troche, i moze pojawi sie ten okres? do lekarza wybrac sie moge dopiero po majowce, bo od jutra ide do nowej pracy wiec coz :) czekam i zobacze co z tego sie wykluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez śliczna pogoda:) JA dopiero z pracy wróciłam;/ musze się uczyć na jutro ;/ ehhhh Dzisiaj mi leci cały dzień krew z nosa:(:(:( i przeziebienie dalej trzyma, katar cieknie, źle się czuję ogólnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,mam CHWILKE DUZĄ NA INTER:)poczytałam Was na szybko,ale mysle ,ze ze zrozumieniem.tak to jest w nowym domku,ze brak czasdu do tego z trzema facetami....:(aaaaaa!mam nadzieje,ze rozumiecie...;)oby te sny były odwrotne!a,ja głupia,mysle i boje sie(czy coś komus nie stało sie....)ale chyba juz ok,nie mam bardzo złych wiadomości.. MISIA=oby @ nie przyszła,moze dobry znak własnie ze jajniki nie bolą.ja byłam w ciązy ale poroniłam i tylko moge powiedzieć,ze jajniki nie bolały=jedynie podbrzusze jakby pulsowało...czy malutkie kłucia były.ale to już zleciało troszke i nawet nie chce pamietać....a,co do tych nieregularnych @ to mam tak samo,Też wkurza mnie to bardzo!ale nie powiedziane,ze jest cos złego!oprócz niedoczynnosci tarczycy jestem zdrowa..także,moze stres tez na to wpływa...?bo u mnie,ewidentnie TAK:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonaola230286
witam serdecznie od 17 dni spoznia mi sie okres..staram sie o dziecko juz od dluzszego czasu,,4 di temu robilam test "pepino"4.50..wyszedl negatywny nie wiem co o tym myslec,wariuje..mam za soba 2 poronienia 4 lata minely i od tego czasu sie staramy..jak robilam ten test to tak sie balam ze sie zawiode no i wyszedl negatywnie jeszcze nie mialam takiej sytuacji zeby okres sie spoznial 17 dni..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TECHAERKA=mi też krew z nosa dzis leciała w pracy,ale u mnie to chyba z nerwów...i przez nieprzespana noc..?a,u ciebie?to pewnie wynik przeziebienia?koniecznie witaminki jakies łykaj albo ciepła kapiel w rozmarynie lub olejkami rozgrzewajacymi i po tem do łózeczka sie wypocic,ja tak robie i juz 2 lata chora nie byłam(dodam ze pije dziennie ok 1l wody z cytryną.do tego biore supradyn(energy)zawiera 12 witamin i 12 minerałów,np,krzem,potas,jod itd,niezbedne do prawidłowego funkcjonowania.plus FOLIK OCZYWISCIE obowiazkowo co dzień w razie czego:)CIĄŻY:)dla CIEBIE I Kazdej z was zalecam.A,jesli przyszła do was @ :(a czujecie się OSPAŁE,SPIETE,NERWOWE polecam GIN SENG(ŻEŃ-SZEŃ,wyciag z korzenia białego zeń szenia koreańskiego.w PL.ok.13,zł60 tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PETRA=szkoda,ze negatywny....ale!odczekaj jeszcze pare dni!bez schiz=i tak nic nie pomogą!nie łatwo mi to pisac,ale co do syfków,to zalezy jedne maja znak ze @ nadchodzi,a u drugiej oznaki ciazy:)(wiem po przyjaciółce!)ja,mam akurat znaki takie a @ to głównie w głowie cos tam wyrasta..lub na brodzie np.ale wtedy traktuje je zmywaczem do paznokci:)(na payczku do uszu smaruje az czuje,ze wypaliło)i zasycha,mysle,ze lepiej strupek ok.2 dni niz widoczny czy np.ropiejacy(jak bywało kiedyś)i meczarnia. a,mogła bys napisac,co to jest HYPEROPROLAKTYNEMIA?PROSZĘ ja stara i myslałam,ze juz duzo wiem,a okazuje sie ze niewiele....:( POZDRAWIAM,PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×