Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość Kasia0183
Ulęgałko gin kazał brać aż dostanę okres. Może jednak przeczytam ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja bym brała do czasu @. Ja miałam tak samo z luteiną. KAzał mi brać aż dostanę 2. Mowił że dostanę po 2 dniach a dostałam po 7 więc to zalży od organizmu. Mysle że nie masz co się denerwować. A ja dochodzę do wniosku że nie nawidzę słów" wyluzować" i "luz". No łatwo się gada jak się nie jest w takiej sytuacji. Jak jeszcze raz usłyszę coś takiego od mojego brata to normalnie go skopie. Chociaż nie wiem jak to zrobie bo on w Holandii siedzi ale jakoś do tego dojdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja zamierzam parzyć sobie melise co wieczór zamiast herbaty, mimo iż do tej pory sądziłam że nie jestem to chyba jednak jestem zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma któraś termin @ jakoś teraz, niedługo...? Alee mi sie nic nie chce....ugotowalam obiad i leze a robota czeka:) nie nakrecam sie w tym cyklu, bo wiem ze nierealne, wiec jakos tak mi lzej, a co do wyluzowania ogolnego to ja nie potrafie "nie myslec", nie ma dnia zebym nie weszla na jakies forum i nie myslala co by tu jeszcze zrobic.....jakie badania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jestem bardzo zestresowana, wiem o tym i to moze byc glowna przyczyną, nic nie poradze, że mam taki zawod a nie inny, dwie prace + studia zaoczne, caly czas mam stres ze sie gdzies spoznię itp. zazdroszcze ludziom jak maja w sobie taki wewnetrzny spokoj :) dla mnie byle jakas akcja ja już nerwówka jakby to koniec swiata był....sama sie tez nakrecam. Planuje sie wyciszyc przez wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 11 dc i pojawil sie sluz płodny...dziwne do tego boli mnie z prawej strony...czyzbym tak wczesnie miala owulke? kurde przy moich cyklach...jutro rano zmierez tempke wlasnie jem malinki z jogurtem..mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie rozumiem z tych testow i sluzow wiec juz dalam sobie z tym spokoj.. mam wrazenie ze trzeba na temat dni plodnych i owacji prace magisterska napisac. Przynajmniej wtedy cos moze zakumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja-hahahaha..no masz racje;) ja juz tez nie czaje,raz tajk a raz inaczej jest z tym zreszta nawet jak sie kochamy w te dni to i tak przylazi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak.. ja też uwielbiam dobre rady pt. "wyluzuj". Nie wytłumaczysz innej osobie, co to za uczucie, co się wtedy dzieje w głowie. Ja oczywiście staram się nie napinać. Zaczęłam od ignorowania "objawów" i jakoś to działam jestem bardziej spokojna. Ale mimo wszystko, do szału doprowadzają mnie takie teksty wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale u nas "piękne" lato sie zapowiada. okropnie jest, pada jest zimno i szaro jesien zwykla !!!! u mnie chyba po owulacji teraz zostało czekanie tzn tak wedlug ovufriend, ale mi wyszlo ze owu powinna byc za 7 dni no ale nic zobaczymy. mi na szczescie nikt nie mowi zebym sie nie nakrecala bo nikt nie wie ze sie staramy, tylko ja i mąż :) pewnie jak sie uda to tez powiemy po jakims czasie, tylko mamie powiem mojej. a jak tam u Was? teacherko a moze po tym badaniu droznosci Ci sie udrożniło wszystko i akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, że ja nie miałam niedrożnych, ale liczę, że na cos sie zdało to badanie, tyle cierpienia ehhhh No i nie wiem czy nie mialam owulacji przed tym badaniem albo w trakcie, bo wtedy to nawet opcji nie ma - wszystko sie wypłukowało, a byłam tam w 14 dc chyba, ja mam raczej wcześnie owulację tzn tak nromalnie, bo mam regularne w miare cykle, książkowe.....więc możliwe, nawet bardzo możliwe, że po prostu było za późno w tym miesiacu na starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm to juz sama nie wiem, mnie tylko ciekawią te Twoje objawy, wczesne bóle jakies i te piersi. ja niby teraz mialam owulkę a jakoś też mnie brzuch pobolewa. nie wiem jak wytrzymam te 14 dni, zwariuję.za bardzo się wczuwam w swoj organizm i czuję kazdy ruch w brzuchu. chyba jestem przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dawno mnie tu nie bylo :) wrocilam do bylego :) mielismy "przytulanki" 16dnia cyklu teraz kurde boli mnie podbrzusze i lewy jajnik kluje moglam zajsc w ciaze?? w sobote bedzie tydzien po stosunku czy te bole moga oznaczac ze zaszlam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć :) a co z tym nowym? no moze zaszłaś :) a obserwowałaś cykl cały czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten nowy zaczal za bardzo krecic ciagle jakies wymowki traktowal mnie jak przedmiot a ten byly staral sie o mnie bardzo w sumie to w tym cyklu odpuscilam poprostu dla przyjemnosci chcialam i od dwoch trzech dni boli mnie podbrzusze raz mocniej raz mniej a nigdy tak nie mialam 29 mam dostac okres a nigdy tak nie mialam ze tydzien przed mnie wszystko bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyl ten stary zostawil ta inna laske? no i dobrze w takim razie gratulacje. hm.. tydzien przed @ takie bóle to nie wiem, a moze Ci sie owulka przesunęla? skoro masz kłucie jajnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on podobno z nia byl tylko tydzien bo nie umial z nia byc bo ciagle o nie myslal. nie wiem wlasnie co jest bo nigdy tak nie mialam a teraz takie bole wiec moze sie udalo no nie wiem juz co mam myslec o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra ja mam raczej zawsze wczesne objawy na @, oczywiscie normalnie funkcjonuje ale coś tam czuję co jakiś czas troche brzucha troche w kosciach lamie, tak zawsze miałam :( hej nati:) znowu zrobiłam mohito, uwielbiam:) mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej teacherka a ty co myslisz o tych moich bolach podbrzusza moglo mi sie udac czy jakas choroba czy cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lubie mohito tylko kiedys sie na nim przejechalam na maxa. w podrozy poslubnej nie pamietam jak do pokojuhotelowego wrocilam a rano bylam jeszcze pijana, chyba nigdy w zyciu nie bylam taka pijana jak wtedy. pyszne i nie czuc alkoholu i to byla mieszanka wybuchowa :) ja mam tez jakis dziwny organizm, wg ovufriend mialam owulke wczoraj a od przedwczoraj boli mnie brzuch, wczoraj klucie a dzisiaj jak na @ czasami zaboli. nati to dobrze że sie chlopak postarał, mozesz dzialac dalej jak chcesz :) spokojnie poczekaj do terminu @ i zobaczymy, ja tak samo- o ile uda sie "spokojnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :) pierwszy raz tak sie czuje nie wiem co jest w poprzedniej tak nie mialam teraz jakos dziwnie sie czuje mam nadzieje ze sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie robi to mohito? bo wlasnie pilam i smakowalo mi a wlasnie nie wiem jak zrobic jak wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati nie mam pojecia, jeżeli to jest zupełnie inne uczucie dla ciebie to całkiem możliwe, że to właśnie to :) bo np dla mnie pobolewanie brzucha po owulacji to nic nadzwyczajnego....dziwne wrecz jak sie sie nic nie dzieje, tak jak miesiac temu no bo biały rum, w ogóle rumy inaczej wchodza, inne jest to upicie niż po wódce :) ja zazwyczaj tylko jedno pije na orzezwienie, jakos tak kojarzy mi sie z latem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeża mięta, pół limonki pokrojonej na ćwiartki + z 2 łyżeczki brązowego cukru, czasami trochę więcej i trzeba to ugnieść :) potem zalewam: troche bialego rumu + bacardi mohito w zaleznosci jakie ma byc mocne i reszta to już woda zwykła :) najlepiej schlodzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem inaczej wlasnie sie czuje mam nadzieje ze to jest to kurcze sie niecierpliwie bo juz bym chciala wiedziec ale zastanawia mnie czy to nie za wczesnie na jakie kolwiek objawy?? chociaz przy zagniezdzaniu niby wystepuje taki bol wiec nie wiem albo sie wszystko tam rozciaga nie mam pojecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem inaczej wlasnie sie czuje mam nadzieje ze to jest to kurcze sie niecierpliwie bo juz bym chciala wiedziec ale zastanawia mnie czy to nie za wczesnie na jakie kolwiek objawy?? chociaz przy zagniezdzaniu niby wystepuje taki bol wiec nie wiem albo sie wszystko tam rozciaga nie mam pojecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za przepis :) zrobie sobie kiedys bo teraz nie jestem pewna jeszcze a wole nie ryzykowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×