Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie zaraz po owu, ale tak od 20 dnia to pare razy w ciagu dnia mnie zakuje cos tam lekko, mowie to nie sa bole ktore mi w czyms utrudniaja ale dla mnie to znak ze @ nadchodzi ;/ no i @ mam tak 28 dzien raczej zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to jest calkiem inne uczucie niz w tamtej ciazy ;/ niby kaza ciaza jest inna moze inna plec tym razem i dlatego calkiem inne objawy ;/ hymm no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz jak na razie boli podbrzusze ale wtedy tak sie nie czulam nie bolalo mnie wcale nic w podbrzuszu a teraz tak wiec nie wiem a to dopiero nie caly tydzien po stosunku wiec nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam taki bialy nawet taki pod mleczny ten kolor podchodzil taki gesty i duzo go taki pod kleisty bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie wiem 29 mam dostac @ a ja nigdy tak nie mialam tydzien przed nia ze cos mnie bolalo jakies 3dni przed piersi tylko bolaly a teraz podbrzusze i kluja jajniki nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie lalo ze mnie dzisiaj juz prawie nic tylko ten bol podbrzusza zobacze czy dostane @ tego 29 oby nie :) dziewczyny ja ide spac bo rano musze wstac do pracy a zmeczona juz jestem ;/ do jutra ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie ide dzisiaj do pracy zaspalam i szef w domu kazal mi zostac bo ogolnie ostatnio sie omijamy jak najszerszym lukiem ;/ boje sie ze strace prace ;/ ma ktoras z was tak ze jak spi na brzuchu i sie obudzi to tak dziwnie boli jak by ktos go wpychal do srodka trwa on pare minut i przechodzi a uwielbiam spac na brzuchu a ostatnio jakos nie moge ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nati. nati ja tez tak mam, ale to normalne chybaja mam tak zawsze :) kurcze nieciekawie z ta praca masz. no ale chyba nie bedzie sie palant mscil za wiesz ""romans"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem wlasnie albo inna sobie znalezc no juz sama nie wiem bo jak tak nagle mnie zwolni to kurcze lipa ;/ w co ja wogole sie wpakowalam kurde no ja mam tak od nie dawna wlasnie a zawsze spac moglam na brzuchu mam tak od czasu kiedy poronilam a teraz ten bol silniejszy jest albo jak np laptopa a brzuch opieram to tak samo mam wiec nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem od czego to jest ale ja tez tak mam a uwielbiam spac na brzuchu. moze to przepona czy miesnie. a maz jakas szanse na druga prace? moze porozgladaj sie i jak sie uda to zmien, wiesz oczysci to atmosfere i wszystko. nie bedziesz musiala go ogladac i bac sie o orace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym musiala sie rozejrzec chociaz z ta praca to masakra ;/ chociaz tak mi si wydaje ze otwieraja coraz wiecej lokali gastronomicznych wiec moze beda ogloszenia ze potrzebuja kelnerki bo juz nie wiem ;/ musze sie porozgladac za czyms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie natii-no wlasnie tak to jest....najlepiej nie miec nic wspolnego z szefem...bo nie wiadomo co potem moze wyjsc....tak jak u ciebie..nie udalo wam sie i teraz musicie sie mijac..a to nie przyjemne..bo to szef... no ale zycze ci jak najlepiej kiedys pamietam jak zaczelam pracowac to tez szef do mnie podbijał ..kurde glupia sytuaja...normalnie uciekalam po skonczonej pracy tak zeby mnie nie widzial,chowalam sie jak szlam na przystanek bo robil tak ,ze jechal za mna samochodem...dopiero po jakims czasie sie odwalil...jezu co ja sie mialam-idiota normalnie powiem wam ,ze chyba ten Androvit dziala::):).. hahah powiedzialam wczoraj swojemu ,ze chyba mam owulke,bo dziwne mam objawy-no i on kurcze przebudzil sie w nocy i zaczelismy sie kochac...powiedzial,ze chce dziecko:) raczej to ja go namawialam, bo on podchodzil do tego ,ze jak bedzie to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, skoro on jest narazie w miare przyjemny i nie daje Ci do zrozumienia ze masz szukac pracy to na spokojnie, mozesz sie rozgladac a w pracy tak jak by nic sie nie stało. tzn ja tak mysle, to tylko moje odczucia. a z tym nowym-starym dobrze si e uklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq powiem Ci ze androvit działa, nie dosc ze jakby szybciej to i dluzej a moj jest zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec wlasnie tez glupia bylam ze wogole sie na to wszysko zgodzilam ;/ ale no coz stalo sie czasu nie cofne a faceci wlasnie takie podejscie maja do dziecka ze jak bedzie to bedzie wiem tez po swojej sytuacji pare miesiecy temu tez tak mialam ja sie staralam a on ze jak bedzie to bedzie ze nie ma on na to wplywu i jak sie uda to bedzie ok a jak nie to nadal bedziemy sie starac ich podejscie jest obojetne na temat dziecka nie wiem dlaczego pewnie sie boja chociaz my mamy wiecej stresu bo to my musimy je urodzic i wgl a oni to bardziej przezywaja niz my ja chce juz dziecko bo wiadomo lata leca niestety i ciagle sie mlodym nie bedzie a czym starsza tym trudniej ;/ chociaz znam taki przypadek ze moja ciotka ma 52lata i zaszla w ciaze rok temu za pierwszym razem ;/ a ja sie staram juz dlugo no bylam ale poronilam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala bym ze bardzo dobrze sie uklada nam teraz on sie stara bardzo widac ze mu zalezy w sumie ja go jeszcze trzymam na dystans bo wole byc ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulęgalka
hej dziewczynki!! U nas na razie ładna pogoda chociaż coś się chmurzy a w nocy była taka burza ,że spać nie mogłam. ja tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. stalo sie to sie stalo juz tego nie zmienisz. moze tak mialo byc? tego starego trzymaj na dystans a zobaczysz bedzie coraz lepiej. nie przejmuj sie szefem wydaje mi sie ze masz wazniejsze sprawy na glowie. a obcy facet nie moze miec takiego wplywu na Twoje zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-to chyba ja sie ciebie pytalam jakie twoj kupil tabsy?;)..no powiem ci ,ze zaskoczona jestem...heheheh...on dopiero bierze to 3 dzien...sama jestem zaskoczona a twoj bierze 1 czy 2 kaps.?? bo ja swojemu to podaje pod nos,bo on by zapomniał:)hahah...ehhh dziecko...i daje mu to na wieczor;p natii-czasem tak jest ,ze para potrzebuje sie rozejsc potem wracaja do siebie ze zdwojona siła;) kurcze zyc nie moga bez siebie..czasem potrzebna jest rozłąka:) ulęgałka-u nas pochmurno i chyba bedzie padac...ale to moze i dobrze bo wczoraj to bylo tak goraco i duszno ,ze myslałam ze zejde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×