Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

w sumie masz racje. musze jeszcze temu co z nim jestem zaufac bo na prawde ciezko zaufac po zdradzie ale widze ze sie zmienil z biegiem czasu bedzie lepiej tylko jestem przewrazliwiona bo jak idziemy razem i idzie jakas dziewczyna to ja patrze na niego czy nie patrzy na nia a tak nie raz mu sie zdarzy ale no moze mi sie tak wydaje no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natii Patra ma rację, nie patrz w przeszłość ,patrz przed siebie i niczym się nie przejmuj, masz inne priorytety w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii-chyba jestes przewrazliwiona:) ale nie dziwie sie tobie ...tez bym była my kobiety musimy miec oczy szeroko otwarte:) bo faceci sa jak dzieci..trzeba ich pilnowac-dyskretnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tabsy dajecie waszym mezczyzna? na co dokladnie moze pisalyscie ale chyba przeoczylam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dawalam Promen-ale moj mowil ,ze nie widzi zadnych efektow teraz podaje Androvit-i dziala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widze jakas co idzie to az sie gotuje we mnie czasami jak stwierdze ze ladniejsza itp ale to moje przewrazliwienie chyba bo chce miec go tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wrocil pozno z pracy i taki padniety,ze w zyciu bym nie pomyslała ,ze cosik bedzie z tego...a tu prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bierze jedna kapsulke rano i tez mu podtykam pod nos. i naprawde sa efekty w jego libido i caloksztalcie :) u nas jest ziomno i pochmurno- nie ma to jak lato nad naszym morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii-no ja mysle,ze nie popelni drugi raz tego samego błedu moj jakos nie widzialam nidgy zeby sie obejrzal za inna...nigdy!! no chyba ,ze nie widze:Phahahah ale ja jestem z natury bardzo zazdrosna...i to troche moja wada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra-oni chyba juz tak maja:) ja swojemu obiad pod nos,ubranie;) hehehe....o lekach to nie ma mowy ze sam wezmie:) reka go boli,to ja mu przypominam i smaruje mascia,ktora kupilam sama ,bo jemu nie potrzebna-samo przejdzie:) tylko ,ze jakos nie przechodziło od 2 miesiaecy,dopiero teraz mniej boli jak smaruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja uciekam ,ide wysusze wlosy ,ubiore sie ,umaluje i jade do swojego do pracy;) bo juz mam dosc siedzienia w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytam na kafeterii inne fora matko co ludzie wypisuja, jakeis domowe sposoby na poronienie, masakra albo ze chca sie zabic bo sa w ciazy straszne, nie wiem czy to prowokacje czy prawdziwe fora ale jak czytam to w szoku jestm ze sa takie historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez jestem zazdrosna i to bardzo i jak przyjezdza to pierwsze co robie biore telefon i mu sprawdzam a jak zobacze cos nie pokojacego to zla jestem i zaczynam sie z nim klocic niestety nic na to nie moge chociaz bym chciala czasami to powstrzymac ale nie moge samo tak wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czytalam rozne fora i tez takie czytalam rzeczy skoro nie chca dzieci to niech sie zabezpieczaja bo tyle par sie stara latami o dziecko a inne poprostu od tak zachodza i pozniej takie rzeczy sie dzieja masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie nie staram sie tylko dla przyjemnosci ale jak sie uda tak to bede sie cieszyc a moze i juz sie udalo :) mam nadzieje podbrzusze nadal mnie boli nie mocno ale czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane różni są ludzie... nie rozumiem jak można nie chcieć dziecka ,ale niestety tego nie zmienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni mialam 28dni ale ogolnie mam tak do 31 dni raz mialam 44dni wiec ogolnie nie mam za bardzo regularnych w tym cyklu kochalam sie 16 i 17dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ;/ bo podbrzusze juz boli mnie 4 dzien ;/ i jak liczyla mi znajoma to 16 wlasnie mialam ostatni dzien plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby sie udalo mam nadzieje ze wyjda 2 kreski za tydzien juz sie doczekac nie moge no albo wszystko sie przesunelo no nie wiem w sumie mnie nigdy nie bolalo podbrzusze ani jajniki jak mialam owulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzień też testuję bo według ovufriend owulkę miałam 16dc no i tak się czuła, mnie bardzo długo podbrzusze bolało i jajniki do tego piersi no i jakieś dziwne plamienia ale raczej się nie nastawiam bo jajeczko mogło być małe i pewnie nie pękło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×