Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kurcze jednak się jeszcze nie położe. Zaraz przyjdzie mąż i muszę mu zrobić jeszcze jeść. I zapomniałam że on jutro na 6 do pracy więc nici z miłego wieczoru:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) całe popołudnie sprzatałam, powera złapałam aż wszystkie dolegliwosci przeszły :) teraz zrobiłam carbonare i bombe kaloryczna na noc zafundowalam sobie do tego tradycyjnie mohito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - ja nie wiem, jestem mega dziwna ale nospa żadna na mnie nie działa...a powiem nawet tak: bole mi sie nasilaja po niej....:| ja mam takie bóle jakby w krzyzu i nerkach a nie skurcze brzucha wiec moze dlatego....chyba apap bede brala w ten okres, sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ale rozciągliwy śluz jest kilka dni tez przed owu więc moze zrob jutro i w niedziele. ja posprzatalam wszytko popralam i nawet uprasowalam zalegle rzeczy. to jest masakra, mamy strasznie duzo wszystkiego i nic nam sie nie miesci, recznikami to moglabym chyba cala rodzine obdarowac. ale padnieta jestem, posiedzimy chwlke z mezem i do wyrka, a jutro na ryby jedziemy :)odpoczniemy na świezym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy tyle rzeczy, już się nie mogę doczekać aż mi przywiozą meble które zamowilismy pare tyg. temu, wreszice poukładam wszystko.....ja mam ciuchów mnóstwo;/ i butów, przydałaby sie garderoba a tak to lezy po praniu na desce do prasowania, potem z niej spada i lezy na szafce i biurku...ehhh dzisiaj ogarnełam troche i z tego sie ciesze:) bo do poludnia zamulałam na maxa a tak jakis pozytek :) teraz leze już, mój sie uczy na egzamin ostatni juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam garderobę- tzn miala to byc garderoba ale zrobil sie z tego taki pier***olnik:) i w koncu ostatnio tam posprzatalam i 3wory smieci wynioslam takze nie polecam :) ok ide sie polozyc. do juterka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka-wspolczuje tych boli podczas @.ja nie mam tak bardzo to nie wiem ....ale wystarczy mi jak czasem mam bol owul.masakra... ja tez potrzebuje wiecej mebli i szafek:P nic mi sie nie misci,czlowiek tyle gratów ma:) musze kupic dziecku meble nowe i burko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ja mam bóle pleców zawsze przed @ bardzo silne ale lekarz mi powiedział że to przez silne tylozgiecie macicy. Byłam pewna że dostałam okres a tu znowu te białe upławy :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Teacherko termin to ja mialam miesiac temu chyba :) teraz biore luteine na wywołanie okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to ja ci wspolczuje nieregularnych juz kiedys pisalam ,ze chyba bym zwariowala.ja jakies 2 dni przed @ hodze w ciemnych spodniach,bo ciagle mi sie wydaje ,ze juz dostałam;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,a ja chodze ciagle glodna...to jakies nienormalne,jesc mi sie chce to przez to niepalenie..napewno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq ja zawsze mialam regularne co 28-29 dni a jak teraz zaczeliśmy starania to coś sie rozregulowało :-( ale mam nadzieje że to bedzie jenorazowy wybryk natury ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak samo jak u mnie, odkad zaczelismy starania, nagle o 2 dni predzej albo pozniej a bylo równiutko 28 dni ....ale pustka na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Kasia to jakos dziwne:) ze przez starania sie rozregulowalo....a bierzesz cos od czego moglo tak sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam wczorajsze zaległości :) A właśnie wczoraj miałam "day of fun", byliśmy z knajpie na obiedzie, a potem w kinie. Dzisiaj impreza u teściów, robię na zamówienie teściowej lazanię, mam nadzieję, że wyjdzie dobra jak zawsze ;) Natii jesteś szalona i tak sobie myślę, że czasami tak trzeba. Idź za głosem serca, nie zawsze wydedukowane i gruntownie przemyślane decyzję okazują sie finale najlepsze... A powiedz mi, po poronieniu zlecił Ci gin jakieś badania? Żeby ewentualnie wykluczyć przykrą powtórkę? Ja przeszłam serię przeróżnych badań: od prześwietlenia zatok, przez zęby aż po badanie żołnierzyków męża (na obecność zarazków i innych bakterii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny .śliwka. wiesz co mi lekarz nie zalecil zadnych badan dosyc dlugo prosilam go zeby napisal mi skierowanie a ja bym zrobila zupelnie wszystkie i powiem ci ze kazal mi zrobic badania na tarczyce, cytomegalowirus, prolaktyna, TSH, krwi, śluzu i cukrzyca badania nasienia nie zrobilismy lekarz stwierzil ze wyniki sa ok a zdarza sie ze zarodek jest wadliwy powiedzial ze nie musi byc to koniecznie moja wina tylko zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mierzylam temp w pochwie i mialam 37,5 i mam podwyzszona a zawsze mialam 26,7 wiec jest podwyzszona i zastanawiam sie czy to moze byc ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq nic nie brałam, nie chorowałam, wszystko było tak jak wcześniej. Jedyna rzecza o której myśle to psychika, może gdzieś podświadomie sobie wmówiłam że jestem w ciaży i przez to.. Sama nie wiem. Gin na usg widział ciałko żółte czyli owu była i nie wiem dlaczego potem jak spadł progesteron nie dostałam okresu. Dziwne to wszystko. Jedyne do czego sie gin przyczepił to jak na tamten dc miałam za niskie endometrium (chyba 5.6mm) wiec ciaża niemożliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-rozumiem....myslałam,ze bralas moze jakies specyfiki....ja bralam 3 cykle wiesiolek i tak jak pisalam wczesniej, to przez niego kurde mialam obfite miesiaczki i co 28-29 dni a jak g nie biore to mam teraz co 31 tak jak kiedys mialam.... ale psychika to faktycznie,czlowiek wynajduje u siebie objawy rozne...i wmawia sobie ...:) ja dzisiaj mam nerwa -kurde mysle ,ze to przez fajki ,ze nie pale;/ ehhh...czasem mysle zeby zaczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys palilam jak chodzilam do gimnzjum ale nie mialam problemu z rzuceniem trzeba miec silna wole tyle kasy idzie na te papierosy masakra ostatnio kiedys zapalilam ale jak wzielam do ust to dusic sie zaczelam bo dawno nie palilam i w sumie zdecydowalam ze nie dobre ze jak ja kiedys moglam palic zamiast papierosow mozna dolozyc i kupic sobie jakis ciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii-ja wiem ,ze trzeba miec silna wole:) tylko ty ile paliłas czasu?? wiesz ja pale od 2 klasy liceum to juz jest jakis 17 lat,no przerwe mialam prawie 2 lata jak bylam w ciazy do tego moj pali i mowi do mnie:"idziesz na fajke?" kurde ..no i sama widzisz:) chociaz ostatnio juz nie wola bo mu poiwedzialam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłam jakies 4lata no ten moj co z nim jestem tez pali i tez wlasnie raz przez niego zapalilam ale jakos nie ciagnie mnie do tego i dobrze :) a powiedz mi wracajac do ciazy to moglam zajsc skoro temp w pochwie mam 37,5 a zawsze miałam 36 i cos i do tego boli mnie czasami podbrzusze?? czy to nie za wczesnie w sumie to juz tydzien po ale to i tak chyba za wczesnie a ciebie bolalo podbrzusze jak bylas w ciazy w poczatkowych tygodniach?? bo niby taki bol wystepuje przy zagniezdzaniu sie zarodka a to za wczesnie na bole na @ bo dopiero 29 mam dostac nawet piersi az tak bardzo mnie nie bola jak zawsze na @ wiec nie wiem czy moglam zajsc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) teraz potrzebuje koniecznie Waszej pomocy. wedlug testu i ovuriend owulacje mialam 19 czerwca. a dzis mialam duzo śluzu biały ale byl rozciągliwy i ogolnie mam go jak na mnie sporo - wiecej niz przed owulacja i zrobilam test owulacyjny i pozytywny. czy moze ktos mi pow o co chodzi ??!! co wtedy nie bylo owulk tylko teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogla ci sie przesunac a na ovufriend moglo sie pomylic skoro test owulacyjny wyszedl pozytywny i masz duzo sluzu to musiała ci sie przesunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ale 19 tez mialam sluz i test ovu pozytywny i potem negatywne i dzis drugi raz pozytywny. o to chodzi ze co druga owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie, na pcozatku bylam przeziebiona i uznalam ze bez sensu w tym cyklu a na ovufriend sie nie przesunela bo szyjka nisko i twarda i zamknieta, tylko ten sluz i test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×