Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

nie nie mierze, ten cykl to w ogole odpuszczony, nawet testow nie robilam owu, ale podwyzszona to mam na pewno, bo czuje, cyce to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez raczej zawsze bola przed @ wiec to nie jest znak, moze troche cieple sa za bardzo ale kiedys juz tez chyba cos tak mialam i @ ładnie przyszla jak w zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie o czym mysle? ze to moje zapalenie moglo sie wziasc od mierzenia temperatury termometrem.... wiecie nie zawsze go umylam po mierzeniu i czasami tylko schowalam do opakowania. a zarazki sie mnoza.... wiec uwazajcie. ja juz nie mierze tempki w pochwie. teraz jak zaczne to gdzies indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko ja tez wycierałam... ale mysle ze najlepiej to go przemyc ciepla wooda zmydlem albo jakims plynem do higieny. uwazajcie zebyscie sobie same krzywdy nie zrobily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie lepiej. juz mnie nie boli tak, jestem juz 2 dzien bez przeciwbolowych lekarstw. boje sie ze antybiotyki oslabia moj organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i szybko mu wybaczylam ale kocham go i jestem z nim bo mu na mnie zalezy i jak sie kogos kocha powinno mu sie wybaczyc nawet takie cos wierze mu ze sie zmienil a o dziecko sie nie staram poprostu kocham sie dla przyjemnosci ale jak by wyszlo to fajnie by bylo a po poronieniu jest juz prawie 3 miesiac pytalam lekarza i nie mial zadnych zastrzezen powiedzial ze nie mozna tak do miesiaca po poronieniu bo wszystko sie goi ale pozniej juz nie ma zadnych problemow ani zastrzezen a dystans musze miec bo wiadomo ze od razu nie zaufa sie jakiej kolwiek osobie nawet tej ktora sie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ulegałko Ty o tym pomyslalas a ja nie. wiec Ty nie masz sie czym martwic. ja glupiutka nie zwracalam na to uwagi czy wycieram czyms czy myje... i to moglo byc to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu na pewno będzie dobrze!!!na pewno troszeczkę będziesz miała osłabiony organizm ale szybko wróci do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Natii wiec moze narazie sie zabezpieczaj jeszcze. a co bedzie jak zajdziesz w ciaze a On okaze sie klamca? Wiem ze chec posiadania dziecka zamyka nam oczy na wszystko co zle u naszych partnerów ale trzeba pomyslec o dobru tego jeszcze nie poczetego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ale ja chce to dziecko nie zaleznie od tego czy on stchurzy czy nie chce juz miec malenstwo kolezanki znajome juz maja dzieci bardzo chce moze za wczesnie ale jestem w stanie zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) troche miałam do nadrobienia na forum ale udalo mi sie. Teacherka i reszta dziewczyn z dziwnymi objawami może w końcu Wam się udalo. Dobrze by bylo przeczytać taką zbiorową dobrą nowinę. Mi zostalo kilka dni na napisanie pracy. Wiec wzielam się za nią ostro:) co do starań to raczej wątpie żeby się udalo więc staram się o tym nie myśleć. Natii ja trzymam kciuki żeby wszystko było po Twojej myśli. Myślę że decyzja którą podjęłaś nie przyszła o tak o tylko e to sobie przemyślałaś. Tak więc życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jakos mi dzien zlecial....dopiero co siadlam na tylku:) ja tez mam ketonal ale to zapisal mi lekarz jak bedzie mnie bardzo bolała glowa..tak to nie biore rzadko boli mnie glowa ale czasem potrafi dac popalic;) to silny lek u nas dzisiaj niby brzydko ,pochmurno ale nie zimno... wlasnie sie dowiedzialam dzisiaj ,ze taka jedna dziewczyna (ma 18 lat) usunela dziecko,bo wpadla z chlopakiem co poszedl do kryminalu wiec stwierdzila,ze nie bedzie wyhowywac dziecka....dodam ,ze to taka k.....a, pieprz.....sie z kim popadnie.. czy Bog nie mogl dac mi tej ciazy zamiast jej..?? to niesprawiedliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja tez dopiero co usiadlam. Czytalam o tym ze ketonal bierzecie i dziewczyny proszę Was uwazajcie na niego. to zwykle swinstwo jest. bardzo szkodliwy dla ukl pokarmowego, jak go bierzecie to pamietajcie o osłonowych. wiem co mowie. poniekat dzieki niemu moja Babcie na cmentarzu teraz odwiedzam :/. wiem ze macie bolesne @ i rozumiem Was ale naprawde uwazajcie. A Techerko i Ulęgałko wiecie ze zgaga....nie chce nakręcać ale nie można tez wykluczyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim przypadku zgaga to zbieg okolicznosci bo @ nadchodzi.... postaram sie cos innego wziac na bóle teraz, sprobuje...... tylko co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nie dziala w ogole ibuprom. tylko apap albo aspiryna ale nie polecam w trakcie @ brac aspiryny. u mnie dziwne pobolewanie jajnikow raz z jednej str raz z drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka a nospe forte bralas?? na mnie dziala.chociaz ja nie mam bolesnych miesiaczek,ale po tym wiesiolku to mialam. u mnie 12dc i tez jajniki pobolewaja...ehhhh...chyba owulka sie zbliza:) wiecie ,ciesze sie ,ze mojego wziela chec na dziecko:) ucieszylam sie ze tak zaczal myslec:) czyzby Androvit tak na niego dzialal;Pheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie chyba owulacja sie dopiero zaczela bo mam strasznie dużo śluzu takiego który rzeczywiście wygląda jak kurze białko. Chyba po raz pierwszy mam tak dużo śluzu i po raz pierwszy takiego. Zaraz wroce do domu to zrobię test owulacylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie siedze z separatorami w palcach u nóg, robie narazie francuski na paluszkach nóg a za chwile biorę się za french u rąk :) wczoraj brwi u kosmetyczki zrobilam, jutro ogolę sie tu i tam sama :) mam zamiar odwalic sie na jutrzejsze wesele :):):):) a i ogladam mecz... dziwna jestem, takie meskie zajecie. moj nie oglada a ja tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę nic nie rozumiem. Test owulacyjny wyszedł negatywny. Bez sensu. Te testy są do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Maja a może mialas owulke wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze właśnie nie bo tez robiłam. A w nosie:) smole te testy:D dzisiaj robię sobie wolny wieczór i tylko realaks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli na poczatek posiedze na forum a potem z mężusiem:) Ostatnio nie miałam dla niego czasu. Jakoś musze mu to zrekompensować:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że nikogo tu nie ma więc ja też idę. Położę się na chwile bo padam na pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×