Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Stopkakropka ja miałam mikroskop owulacyjny Donna i był do kitu.Wszystko było zamazane...niezależnie od dnia cyklu... Kaniu to też między wami duża różnica wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde ! kszewuszka ja właśnie też mam ten mikroskop donna ;/ i chyba jest jednak do kitu co prawda na początku były same kropki ze śliny ale potem już pokazywał paprocie i dzisiaj tez pokazuje a dzisiaj mam 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko to moj najmlodszy brat :) 13 lat roznicy... mam jeszcze dwoch braci, jeden jest 2 lata mlodszy a drugi 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkakropa Ciebie coś tam pokazuje ja nie miałam żadnych paprotek.Wszystkie testy są do kitu,szkoda kasy.Najlepiej to mierzyć temperaturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od następnego cyklu jeżeli teraz nic nie wyjdzie to zacznę mierzyć tempke. mam nieregularne cykle i przez to trudno mi ustalić dzień owulacji. czemu zawsze kobiety mają pod górke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkakropka no niestety tak już jest:P Ja mam 24 dc i owulki jeszcze nie miałam i cały czas mam śluz kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja to już nie wiem jak z tym śluzem. ja mam śluz biały metny taki troszkę gęsty i co on oznacza czy to już jest po owulacji czy przed ? tyle już czytałam o tym a ciągle ciężko mi jakoś to dopasować do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_______Miejsco wo ć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_________dolno l skie Ulęgałka___________9________29________?____________lube lsk ie Silka33____________2lata_____34_______19.07__________LU Kszewuszka_______6________34________07.07__________Śląsk Kania86___________6________26________09.07__________podkarp/ lubel Patra24___________2________25_________?_____________pomor ski e Natii_00___________6________22________01.04__________wiel kop olska Misia2889__________5_______23________05.06__________wielk opo lska Małpka24__________3________24_______08.07___________irel and Maja8626__________8________26_______30.06___________ślą sk< br /> dorotq_____________8________33_______10.07___________Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06___________Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07___________mał opo b_a88____________1__________24_______? ______________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejsc owo ść Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polsk a Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?_______Szkocja< br /> Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25________14.01.2013_____??______ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq to i ja sie wybiore do dentysty dzisiaj moze i ja dostane hehehe odkladam wizyte juz tydzien wiec mnie mobilizujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq gdzie w LBN najlepiej zrobic badanie nasienia, orientujesz sie? Bo moj powiedzial ze sie przebada skoro moje wyniki sa w normie. Ale musze sama zadzialac bo on ma slomiany zapal do szukania samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 86, dobre laboratorium w Lbn jest na Topolowej 7, diagnostyka ;) musisz sprawdzić na ich stronie jest lista wykonywanych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda dorotq :( mi się wydaje ze w tym cyklu nic mi nie wyjdzie choć bardzo się staraliśmy. Pamiętam jak w tamtym jeszcze przed terminem @ (której nie dostałam) już wiedziałam że będą dwie kreseczki ale niestety poroniłam :( następnym razem się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miare regularne mialam, mam n ie wiem jak to okreslic. Raz mi sie przeciagnal a tym razem przeciaga sie bo bralam ponad tydzien antybiotyk bo mialam zapalenie przydatkow dzieki za info Nemira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-kurcze powiem tak,ja chodze na badania własnie na Topolowa:) ale tez i do Luxmedu.....mmoj jakby szedl na badania to chyba do Luxmedu Wszystkie badania kosztuja podobnie wszedzie... Ja bylam na usg narzadow rodnych w takiej przychodni Donna Vita na Kawaleryjskiej-super sprzet( bo jak bylam z kolezanka w Luxmedzie na Radziwilowskiej- to maja malutkie pomieszczenia i ekran maly) a tu wielki ekran-leze na kanapie a on przede mna..lekarz suuuper miły..zreszta polecil mi go moj ginekolog misia:) no nic za 2 tyg.znowu proba:) nic nie poradze..:( Nemira- a ty jestes z Lublina?? powiem ,ze tam w laboratorium sa fajne pielegniarki :) bo przychodnia na dole z lekarzami rodzinnymi to nie polecam- najbardziej niemile baby siedza w rejestracji-koszmar-odburkuja,krzycza nie raz sie z nimi klocilam stopkakropka-dzieki :) jakos bedzie,jest nastepny cykla zapisalam sie na ovu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq, tak, ja jestem z Lublina ;) a dokładnie? Felin pozdrawia :D Co do Topolowej, ostatnio jak byłam na becie to była przemiła Pani ;) A wynik 1,5 godziny po badaniu przez internet więc mam dobrą opinię ;) zobaczymy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Mam pytanie do dziewczyn które brały Bromergon, czy przytyłyście po nim? Ja w ogóle nie mam apetytu a na wadze + 2kg!! Dzisiaj 11dc, mam go brać jeszcze przez 2 dni i w ogóle nie czuje jakbym miała mieć owu, w tamtym cyklu kłuł mnie jajnik a teraz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od dentysty... ale @ narazie brak... czekam a zabki zdrowe, zero ubytkow :) tylko lekko wykruszyl mi sie jeden i mialam rekonstrukcje :) patra pamietasz link do tego artykulu o plodnosci/bezplodnosci u mezczyzn?? tam o slabym nasieniu bylo... nie pamietam na ktorej stronie podawalas link do tego artykulu a chce dac poczytac mojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra juz znalazlam :) ale okazalo sie ze to śliwka dodala ten artykul :) na 309 stronie, cos misie pomyslilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A tak w ogóle to gdzie sie podziały teacherka i natii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira ja jestem z Dziesiatej:) ja jako z laboratorium to jestem zadowolona mialam na myslli przychodnie rodzinna;) Kania-hahaha poszas do dentysty;) ja przy okazji zrobilam przeglad zebow mojej corce -ma idealne powiedziala doktorka:) tylko powiedziala,zeby zalakowac jej 6 i tak zrobilam powiedziala ,ze 6 u dziecka to tak jak u oroslych 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki po wizycie wszystko ok, lekarz potwierdzil na 100 % moja ciąże i zrobil usg ale nic nie bylo widac nawet pecherzyka. powiedzial ze wszystko ok, ze macica i jej bl sluzowa są ciążowe i ładne :) mam isc za tydz. to najpewniej jzu bedzie widac pecherzyk z zarodkiem, moja ciaza jest bardzo wczesna ok 16-dniowa wiec nie ma sie co dziwic, ze nie widac, ale za to widac cialko zolte ciazowe :)smial sie ze pryzchodze do niego z tak niskim beta hcg :) kazal przestac brac femibion bo od tego mam te wzdecia i bole i kazal kupic zwykly kwas foliowy. kamien z serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia0183 - ja po Bromku miałam tak spowolnioną przemianę materii, że z tego powodu waga pokazywała więcej :/ Dziewczyny, a może któraś z Was jest bardziej kumata w temacie sportu w pierwszych tygodniach ciąży?.. Jeśli uda nam się mieć wymarzone dwie kreski na teście chcę rezygnować z joggingu i siłowni - na tyle, na ile to będzie możliwe, choć np. mój lekarz radzi poważnie ograniczyć sport w pierwszym trymestrze... Od ub. tyg. na treningu czuję się nieswojo - myślę, czy kilkoma ćwiczeniami nie szkodzę dziecku (zakładając, że @ nie przyjdzie i test pokaże, co ma(!) pokazać) Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Ćwiczycie coś regularnie? Jeśli tak, to co?.. Może macie doświadczenia z Waszych poprzednich ciąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, to przez potreningowe zmęczenie: "Jeśli uda nam się mieć wymarzone dwie kreski na teście NIE chcę rezygnować z joggingu i siłowni - na tyle, na ile to będzie możliwe..." Tak miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson, ja też sie nad tym zastanawiam , jeżdże na rowerze, w domku 3 razy w tygodniu aerobik z kinekta , dużo skakania , ale ile radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×