Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Patra zależy od dnia wczoraj miałam takie delikatne ale do przeżycia dzisiaj wcale, mam nadzieję ,że w ogóle nie będę miała a Ty? Misia powiedz zaczęłaś już chodzić na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to muszę się zainteresować tym monitoringiem na nfz bo płacic prywatnie za każdym razem to tak słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Patra robiłaś testy a ja widzisz kupiłam ten mikroskop owulacyjny nieszczęsny i tydzień mi pokazywał paprotki. No nic narazie od 3 dni pobolewa mnie brzuch tak ćmi ale pewnie na @ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopkakropa ja tez myslalam o mikroskopie ale dziewczyny mi odrradzily, testy sa lepsze, a ja wyczytalam wlasnie ze w normalnych cyklach LH spada zaraz po owualcji a u mnie byl przez 7 dni i ze wiele dziewczyn tak mialo wlasnie jak kom. zostala zaplodniona. gdzies w necie poszperalam i znalazlam.Ulegalko ja nie mam mdlosci prawie wcale, raz na kilka dni rano albo wieczorem ale wiesz to moze byc cisza przed burza. moja kuzynka jest juz w 20 tyg i oj wymiotuje jak nie wiem co. a pierwsze mdlosci miala dopiero ok 8-10 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko a masz jakies zylki niebieskie ?ja nie tylko lekko przy brodawce moje 1-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic najwyżej kupię te testy i będę porównywać z tym jak wychodzi na mikroskopie. Dzięki za info Patra. Ja uciekam będę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopkakropka powiem Ci że ja sobie kupiłam ten mikroskop owulacyjny i on mi nic nie pokazywał. Dosłownie. Wiec już go nie używam. Dobrze że Tobie coś pokazuje. Oby te paprotki przez 7 dni oznaczały zmiany hormonalne:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny jeslei chdzi o sny to mi sie nie raz snilo ze bylam w ciazy. ale dzien przed tym jak mi test wyszedl to snilo mi sie ze mielismy coreczke ale malutka wielkosci lalki barbie :) poniekat sie spelnilo albo oznacza to ze bedziemy mieli duzego synka :) mowi sie ze sny sa na odwrot a te co sie snia z czwaertku na piatek to sie spełniaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju bo to trzeba nim regulować ostrość ja też na początku nic nie widziałam ale potem regulowałam i były paprotki i wyczytałam że pokazuje się przez kilka dni tylko przed owulacja jest ich dużo więcej (teraz czytałam). J a to jeszcze pije zioła na pobudzenie pracy jajników i owulacje ale jak narazie z niczego nie ma efektu hehehe Mój mąż to już shizuje i na badania chce żebyśmy poszli ale ja narazie chcę się jeszcze wstrzymać bo lekarz mi powiedział że jak poroniłam to znaczy że owulacja wystąpiła i nie ma mowy o bezpłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie was pytalam o te żyły na piersiach bo wlasnie od wczoraj takie mam... dokladnie to na otoczkach kolo sutow :) wczesniej nigdy nie mialam czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja tez uciekam, biore sie za porzadki w dou. wpadne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania może rzeczywiscie Ci się udało. może kup czulszy test i powtórz jutro:D Jeju tak bym chciała żeby było tutaj coraz więcej przyszłych mam:D A że ostatnio taki wysyp był to może i Tobie się udało:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przed chwilą wróciłam z drugiej bety... Mi też się dziś śniło że miałam 2 grubaśne krechy, takie jak namalowane markerem :D A wyniki bety mam mieć dzisiaj ok 14... I jeszcze mam jedno pytanie: na moim wyniku z poniedziałku, kiedy betę miałam 2,5 jest napisane: - kobiety poza okresem ciąży: 0 - 2,7 -ciąża 1,3 - 2 tygodnie: 16 - 156 Więc co oznacza ta dziura pomiędzy 2,7 a 16? Czyli jak będę miała dzisiejszy wynik 7 albo 8 to jak mam to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem. Poczekaj na wyniki:) jeszcze tylko trzy godzinki:) dasz rade... Nemiro i na Twoich wynikach jest podana taka norma że do 2,7 to brak ciąży? Nie chcę Cię martwić i gasić Twojego zapału ale mi się wydaje w takim razie że jak miałaś wynik 2 to chyba w ciąży nie jesteś. Przepraszam ale ja to tak rozumeim. Ale nie przejmuj się może nie mam racji. Najlepiej poczekaj na wyniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem to, że 2,410 nijak nie mieści się w ciążowej normie... ale ;) betę robiłam jakiś tydzień po owulacji i może jajeczko się nie zagnieździło... i jest jeszcze coś... Rano zrobiłam sikańca..... jest blada kreseczka... :) Ciemna i grubaśna to ona nie jest, ale można ją łatwo dostrzec, jest różowa... fakt, że bledziuch, ale jest! Dlatego mam nadzieję, że ta beta coś wyjaśni... a jeśli nie? to pójdę na badania do szpitala psychiatrycznego chyba, bo ta kreseczka tam na prawdę jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff już myślałam ze źle zrobiłam że napisałam Ci o moich obawach. Ale strasznie się ciesze ze Ci wyszła kreseczka druga. Jest? Jest nieważne jaka:D No to tym bardziej czekam na wieści jak wyniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce wali mi jak szalone, czekam na te wyniki... Bardzo boję się rozczarowania.... A powiedz mi, jaki wynik by mi wystarczył by być pewną że jednak się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że będzie powyżej 2,7. Bo tam w tych wynikach było napisane że do 2,7 to brak ciąży. Więc powyżej 2,7 chyba by wystarczyło:D Takie jest moje zdanie:D trzymam kciuki za wyniki:D A musisz po nie jechać czy na necie będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na necie... z tym że na wyniku jest napisane: -kobiety poza ciążą 0 - 2,7 - ciąża od 16.... a to między 2,7 a 16 to co to ma znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemiro nie stresuj się:D Wydaje mi się że jak będziesz miała wynik powyżej 2,7 to może on oznaczać ciąże. Dalsze dane masz podane od 3 tygodnia może u Ciebie jest wcześniejszy. A najlepiej poczekac do 14 niz się stresowac. moze wzrosło więcej i będziesz miałą pewność. Daj znać jak dostaniesz wyniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira , poczekaj na wyniki:) ale jeśli test wyszedł pozytywny to beta urosła:) a nie możesz wstawić zdjęcia? Ciekawe jak martson?nic się nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja ja dostałam @ 10.07:( pisalam ,ze zrobilam test w 26dc o czulosci 10 nic nie bylo a potem pokilku godz.pojawila sie kreska ciemna powtorzylam test rano w 28dc i nic ale o czulosci 25 potem kupilam test znowu ten sam o czulosci 10 i najpierw nic a potem po 3 godz.druga krecha juz swirowalam dlatego nie bede robila juz wiecej testow przed @ koniec z tym jedynie bede mirzyla tempke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ta @ jakas dziwna-zawsze mialam taka ciemna krew a teraz pomaranczowa hahahahaha...ale jaja-nie kumam jest taka jakby byla rozcienczona z woda taki ma kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie najgorsze jest to że ja nie wiem kiedy jest u mnie termin @. Dorotq przepraszam że tak pytam ale tyle nas jest tutaj że ciężko wszystko zapamiętać:D Czekam do poniedziałku. W ostatnim cyklu miałam tak że zrobiłam test i zaraz dostałam @. Moze w tym też tak będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ja też nigdy nie wiem kiedy @ będzie,dzisiaj kuł mnie jajnik wiec może mam owulacje a mam 25 dc.Już sama nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik, to niesamowite, UDAŁO SIĘ!!!! :) Z 2,5 urosło do 42! Dokładnie 41,91! Czy to oznacza że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×