Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Kszewuszko to jaka ta maca jest? w proszku? to i ja swojemu bede sypac zeby sie nie zczail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek wyjeżdzamy na wakacje na tydzień:)wiec pewnie odezwe sie jak wrócimy:):)bede tesknic za wami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu my też będziemy tęsknić...a gdzie się wybierasz? Kaniu tak to jest w proszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez myslimy o wakacjach ,moze uda nam sie pod koniec lipca.. juz tak bym chciala Kania trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uparłyście. u mnie @ bedzie napewno tylko nie wiem kiedy. czy dzisiaj czy jutro. ale dla swietego spokoju zrobie ten test tez bym pojechala na jakies wakacje ale chyba w tym roku tylko po sezonie moge na cos liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulegalko, patra, sliwka wy jestescie na poczatku ciazy. mam do Was takie pytanie. Czy na piersiach macie widoczne żyły takie fioletowe? Czy na sutkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowoć Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolskie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______19.07_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________6________26________09.07____podkarp/lubel Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopolska Misia2889__________5_______23________05.06_______wielkopolska Małpka24__________3________24_______03.08_______ireland Maja8626__________8________26_______30.06_______śląsk dorotq_____________8________33_______10.07_______Lubl in .śliwka____________3_________37_______27.06_______Ł ód ź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk BRZUCHATKI Nick_______Szcz,Cykl____Wiek_____T.P____Płeć_____Miejscowość Czrnulka______1________21______04.10.12__?_______Anglia Maya10_______5________28______09.10.12__syn_____Ireland Słasica________1________28______03.10.12__?_______Mazury Ulna30__________3________28______03.11.12_ ------ syn Miłosz Biegaczka_____2_________?______24.11.12_Maksymilian_Polska Emachines______2________29______20.10.12__syn____Śląsk Ewuś_________4________28_________?_____syn____śląskie Miax3_________1________20______25.12.12__?______Szkocja Kamilka@______2_______29__________?____________dolnoślą skie marta2387____2lata______25_____14.01.2013____??___ Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja tylko na chwilke zmienilam sobie termin @ bo dostalam wczoraj ;( a tak pozatym ok zaraz uciekam popluskac sie w basenie :) napisze do was jak bede miala wiecej czasu pozdrawiam goraco wszystkie babeczki buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko ale ja nie napisalam ze ja mam tylko pytam czy one maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, ja już chyba wariuję... Dzisiaj zrobiłam test... Kupiłam pierwszy lepszy test i zrobiłam, nie z porannego moczu, 9-10 dni po owulacji... i ja tam coś widziałam :) taki mały różowiutki mazik, malutka, blada kreseczka... nie wiem czy to twój mojej wyobraźni czy może jednak? :) Jutro powtarzam betę, pierwsza była w poniedziałek (jakiś tydzień po owulacji) i było 2,5... Mam nadzieję, że jutro będę mogła przekazać mężowi dobrą wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira trzymam kciuki,żeby beta wzrosła:) Kaniu trzymam za Ciebie kciuki żebyś jutro ujrzała dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Nemiro mam nadzieje że wzrośnie powyżej 5 wtedy będziesz wiedziała na 100% że jesteś w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie @ nadal brak. byłam na stówe pewna wczoraj że dostanę, bez przerwy latałam do toalety żeby sprawdzić czy coś się dzieje a tu nic. Ciekawe kiedy przyjdzie. Chce żeby już przyszła żebym mogła zacząć staranka z monitoringiem:D Czekam.. już piersi mnie bolą i pryszcze na czole są więc powinna niedługo przybyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero dorwalam sie komputera. raczej nie zdaze do jutra z testem bo pewnie rano @ bedzie. niedawno po przytulanku w sluzie mialam kilka kropli jasnej krwi :) chyba ze przytulalam sie za mocno :) dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja dzis czuje sie swietnie, w nocy zlapal mnie koszmarny bol ale w dzien juz on, te zaparcia i bole byly przez femibion. dzis wzielam folik i jest o niebo lepie, czasem tylko jajnik zakluje. piersi bola po bokach sa jakby obite ale symetrycznie i wiecie co są OGROMNE !!!! stanik jest za maly i to mi sie podoba. Ja moge cos o tej Macy powiedzic moj maz ja bral i proszę poskutkowalo-nie wiem czy to dzieki temu czy nie ale pewnie nie zaszkodzi. jesli chodzi o zylki to mam bardzo delikatne na sutkach ale takie malutkie a na piersiach nie tylko troche sie zaczerwienione robia jak na malutenkie rozstepy, ale rosna szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra, a co z tym jajnikiem... bo czasem jak się chcę podnieść albo przewrócić na drugi bok albo za szybko ruszę, to cholernie zakłuje mnie jajnik... i to tylko prawy... Nie trwa to długo, ale czasem jak zakłuje to na prawdę boli... to normalne czy to może wykluczać ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja czekam na @ wczoraj mnie kuł prawy jajnik dzisiaj jak narazie nie. Nie wiem kiedy miałam owulację tzn myślę ze 4 lub 5 lipca bo jakoś w tym czasie przez dwa dni miałam lekkie plamienie a potem zanikło no i paprotki w mikroskopie owulacyjnym. ale niestety nie czuję, żadnych zmian bóli itd:( patra po jakim czasie odczułaś już pierwsze zmiany? Misia czytałam,że chodzisz na monitoring ile płacisz jeśli mogę zapytać tyle co za normalną wizytę czy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!! a może Wy wszystkie zaciążyłyście? ale super by było. Nemira a Ty zrobiłaś betę? czy powtarzasz test.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson odezwij się jak u Ciebie? Patra ja na swoje piersi się nie mogę patrzeć! a to że mi się powiększyły to wcale się z tego nie cieszę:( przed ciążą miałam spore a c mówić teraz...Ja też się dobrze czuję , tak jak u Ciebie Patra czasami się jajnik odezwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwen33
dziewczyny dajcie sobie sobie spokój z tym planowanie ..bo najlepiej to zostawić czasowi i losowi, pamiętajcie im większe staranie i palnowanie to nic z tego nie wyjdzie ....ja też kiedyś starałam się o dziecko i długo nie mogłam ...wiecie co zrobiłam ....dałam sobie z tym spokój i co ----jak nie myślałam o tym i odpuściłam sobie ---szybciutko zaszłam w ciążę i zaraz potem w drugą .... a wiecie co teraz jest najgorsze !!!!! moje dzieci mają już 11 lat i 10 i przeżywam straszne chwile teraz ..ponieważ współżyje z moim partnerem bez zabezpieczenia , zawsze miałam okres co 31-32 dni teraz go nie dostałam, tzn,jakieś tam kilka kropek poleciało w jeden dzień i koniec , mam takie bóle jakbym miała dostać okres ale go nie ma. dodam tylko tyle ze powinnam dostać okres 10 lipca , zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiaczki i wyszedł negatywnie ---a okresu ciągle brak -(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiwen może poprostu Ci się przesunął nie chorowałaś może jakiś stres? wszystko może mieć na to wpływ. a co do tego starania się to sama wiesz jak jest o upragnionej ciąży ciężko przestać myśleć .... każdy ból kłucie czy spóźniająca się @ rodzi nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że ranne ptaszki z was:) ja już nie moge doczekać się poniedziaku bo jak @ nie przyjdzie to robie znowu teściora. Jedyne co mnie boli to piersi i czasem jajnik zakuje. Ostatnio mąż mi powiedział że moje piersi są jakieś takie większe i ciągle się na nie gapi:) siostra też ostatnio zwróciła na nie uwage:) kurcze ale sobie wkręcam :) kurcze masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zrób sobie test jeszcze dzisiaj albo jutro i wtedy już powinnaś wiedzieć i oczywiście daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×