Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Mam nadzieje, ze moj dzisiejszy nastroj, to ciazowa hustawka nastrojow... ;) Bo poza odczuciem rozciagania sie dolu brzucha nie czuje nic. A w straconej przeze mnie ciazy juz przed terminem @ nie miescilam sie prawie w staniki, bylam zmeczona... A tu nic. Wiem, ze zawsze lepiej czuc sie dobrze, niz zle ale jakos tak mi smutno, ze kreska to nadal mega bladzioch a to 27dc... Ale "przypadek Nemiry" daje mi troche nadziei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martson a jakie masz cykle? cofnij się na stronę 321 na samym dole tam jest link do strony gdzie umieściłam swój test i też go zrobiłam w 27 dc zobacz jaka jasna kreska też masz taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson będzie dobrze wierze w to:) Napewno Ci się udało. Nie bez powodu dwa testy pokazały dwie kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w poniedziałek jak zobaczyłam 2,5 to myślałam ze sie załamie :) ale jak widać, wszystko jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Matson jak się czujeszpo straconej ciąży ciągle sie porównuje że wtedy bolały piersi wtedy to coś tam a teraz ineczej. Nie ma co porównywać tylko trzeba być dobrej myśli tym bardziej że Ci wyszły dwie kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda ciąża jest inna więc nie ma co porównywać objawów. Ja dopiero w poniedziałek zrobie test. Trochę się boje go robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego to tak odwlekam. Robiłam 5 dni temu i był negatywny wiec teraz też może wyjść. Dlatego tak to przeciągam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja spoko:) ja tez nie pamietam czasem co pisza dziewczyny i przepraszam za to:) Nemira -gratuluje:) ja chodze od 8 lat tylko do jednego gin.ale juz nie przyjmuje na NFZ-wrrr...szkoda nazywa sie K.Kot pracuje na Lubartowskiej w szpitalu i w Sanitasie prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucieklam na chwile z pracy (taaaa, wolny zawod daje mi "mase" wolnosci, buhaha) zeby jednak zrobic bete a tu zonk - laboratorium w szpitalu (Krysiewicza) do 14 :/ Nic to, dam rade... Nawet, jesli wlasnie nad P-niem przechodzi deszczycho - armagedon!!! Ulegalko, moj tescik chyba nawet o odcien jasniejszy! Misia, poznanska pyro, serdecznie Cie, Ziomalino :) pozdrawiam! Naprawde zle zrobilam, testujac wcz. zamiast poczekac do sob/nd. Stres o niebo wiekszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety różne. Nieregularne. Gdyby były rgularne to bym wiedziała kiedy mam dostać @ a tu nie bo mam nieregularne. Raz 30 dni a raz nawet trzy miesiące nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson a nie ma innego laboratorium u Was? Moze gdzie indziej będzie jeszcze otwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja - ale to bardzo madre, ze czekasz z testem. Mozesz sie "co najwyzej" milo rozczarowac w pon. ;) Ja wlasnie zobaczylam (10dni po ovu) troche jasnorozowej krwi. Hope, ze to jeszcze implantacyjne. Nigdy nie mam zadnych "krwistych" zwiastunow @ Aaa, dziewczyny, czy biorac Castagnusa (w miesiacach, w ktorych staracie sie o malenstwo) przestajecie go brrac (tak jak wiesiolka) po ovu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że ciężko się powstrzymać. Ciągle korci mnie żeby zrobić ale czekam. Trza byc twardym:D Na razie nic mężowi nie mówie na ten temat, ale sam widzi że trochę się u mnie zmieniło. Np te piersi. Ale to może przed okresem.... Nie wiem co o tym wszystkim myśleć dlatego czekam. Ze strachu i niepewności. Choć to lepsze jak kolejne rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira moje gratulacje:):), pieknie beta urosła. poradze Ci zebys nie stresowala sie terminem @ i ciaza biochemiczna ja sie stresowalam az mnie lekrarz opieprzyl ze bzdury czytam i sie porownuje do innych kobiet. pamietaj ze stres szkodzi dziecku, ja sie stresowalam i denerwowalam a teraz jest ok. wiem ze sie latwo pisze, bo ja sie stresuje ze znow na usg nic nie zobacze ale pamietaj dzidzia najwazniejsza. zrob bete jak bedziesz mogla i poczekaj z lekarzem. mi lekarz pow ze pecherzyk moze pojawic sie na usg przy wartosci beta ok 1000 a jest dobrym lekarzem, ma swietne opinie i znam go juz 5 lat. pojdz za 2 tyg do lekarza to na pewno juz cos zobaczysz. ciesz sie wzrostem bety i blagam nie reaguj na kazde uklucie bol itp bo tylko sie napedzasz-wiem co mowie bo ja ten blad popelnilam i po nocach nie spalam a po co? pamietaj kazda ciaza jest. zycze Wam duzo zdrowka i powodzenia. Pozoslałym dziewczynkom wytrwalosci i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia - teraz to ja juz sie z pracy nie wyrwe :/ Wiem, ze na Polnej labo dziala 24h ale obiecalam M., ze udzieli mi sie jego spokoj... Co ma byc, to bedzie - tak mowi i ma racje. Jesli jestem w ciazy, to wspaniale! Jesli nie - to mam nadzieje byc juz wkrotce :) Przy takim facecie jakos latwiej mi takie myslenie przychodzi ale stres i tak jest... Nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie zyczylabym tego, co czuje kobieta tracaca dziecko... I chociaz chcialabym wyluzowac i cieszyc sie np. tym, ze moj facet zabiera mnie na weekendowa randke, to z tylu glowy temat ciaza jest stale obecny... Ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martson doskonale Cie rozumiem:D zwłaszcza że teraz nie masz 100% pewności czy jesteś w ciąży czy nie. Mimo to życzę Ci udanej weekendowej randki kochana i żebyś aż tyle o tym nie myślała:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wlasnie przyszedl test ciazowy ten a ankiety :) moglam wczoraj nie kupowac i zaczekac jeden dzien. Ale bedzie na za miesiac jak znalal :):) niepokoja mnie moje sutki... non stop od wczoraj sa wypukle i takie otoczki maja duze. a normalnie to najczesciej pod wplywem temperatury zmieniaja ksztalt a teraz ciagle takie same. i zyły nie znikły z sutkow. moze na @ teraz tak bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki patra za uspokojenie mnie ;) To mówisz, żeby do gina dopiero ok 6-7 tygodnia? Toż to jeszcze miesiąc... i przez ten miesiąc nawet mi nie potwierdzi ciąży? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira, pamietam, ze moja ginekolog potwierdzila, ze wyteorzylo sie serdiszko pod koniec 5 tc (to byl chyba 5t5d). Tez tak sprobuj sie umowic, na podstawie obliczenia, kiedy to wypadnie :) COS na pewno juz wtedy zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira a ile dni jestes po owwu ? ja jak poszlam to bylam16 dni po owu i ciaze potwierdzil na podstawie pow macicy i rozpulchnionej ale nic nie widac wiec mam przyjsc jak bede 23 dni po owulacji. wiec ja na Twoim miejscu poszlabym tak moze jakies 25 dni po owulacji. ja chodze prywatnie dlatego tak moge sobie chodzic kiedy chce chociaz to koztuje. wiec jezeli mozesz to idz za pare dni zeby potwierdzil a potem zeby cos zobaczyc, ale wierz mi ze taki wzrost bety tą ciaze potwierdził. po co masz sie denerwowac ze nic nie widac (tak jak ja) albo zobaczyc tylko jajo a zarodka jeszcze nie- ja sie tego boje bo wczesna ciaza jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgerhhh
INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . . INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .INTERNETOWY CIUCHOLAND Z ODZIEŻĄ DZIECIĘCĄ www.lumpik24.pl . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×