Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Normy mam na wyniku takie: Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100 Ale nie wiem tylko czy te tygodnie są liczone od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy od owulacji... okres miałam 15 czerwca, a owulację ok 1 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mam teraz robić? powtórzyć betę za kilka dni, lecieć do lekarza? To moja pierwsza ciąża i co najlepsze, u mnie w najbliższej rodzinie, żadna z moich sióstr jeszcze tego nie przeżyła, gdyż jestem z nich najstarsza... pomocy :) jestem kompletnie zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to jest ^^ póki co jestem w szoku... a w internecie jest tyle tych różnych norm że nie wiem na co patrzeć. te na wyniku, to normy od zapłodnienia, a normy ciąży? Wg ostatniego okresu to 4 tydzień... ale te wszystkie normy się nie pokrywają... Wg tych moich z badań, jestem jakieś 1,5 tygodnia po zapłodnieniu, i to się zgadza... a powiedzcie mi, czy ciąża biochemiczna i poronienie podczas @ zdaza sie tylko gdy beta jest w granicach 5? Czy przy 42 tez mogę mieć krwawą niespodziankę? boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemiro gratuluję:D Super że Ci się udało:) Buziaki i niech maluszek rośnie zdrowo:):) A co do norm to ty trzymaj sie tych co masz podane na swoim wyniku bo niektóre laboratoria mają inne normy. Więc spokojnie i się tak nie denerwuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira nie sprawdzaj w internecie innych norm, tak jak piszę maja każde laboratorium ma swoje normy, od okresu jesteś w 4 tygodniu ciąży. Powtórz betę w sobotę a w następnym tygodniu zapisz się do lekarza i będziesz spokojna:) nie myśl o żadnej ciąży biochemicznej!!!ciesz się głuptasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira nie sprawdzaj w internecie innych norm, tak jak piszę maja każde laboratorium ma swoje normy, od okresu jesteś w 4 tygodniu ciąży. Powtórz betę w sobotę a w następnym tygodniu zapisz się do lekarza i będziesz spokojna:) nie myśl o żadnej ciąży biochemicznej!!!ciesz się głuptasku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie mogę w to uwierzyć! :) A czy betę mogę powtórzyć w poniedziałek? Jutro popołudniu wyjeżdżam i w domu będę w niedzielę wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz w poniedzialek i zapisz sie do lekarza i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtorz w poniedzialek i zapisz sie do lekarza i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy któraś tutaj z dziewczyn jest z Lublina i mogłaby polecić mi dobrego ginekologa przyjmującego na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dziewczyny z Lublina ja jestem z Zamościa, w poprzedniej ciaży chodzilam do Futymy on chyba przyjmuję w Lublinie ,no i jakiś popularny profesor jest ,dziewczyny z Zamościa nawet jeżdżą do niego ale nie pamiętam nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko, jesteś z Zamościa? jak miło :) Ja do niedawna mieszkałam w Krasnymstawie, a mój mąż pochodzi z Żółkiewki :) sprawdzę tego doktora którego nazwisko mi podałaś ;) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko pytanie.... czy to jest Konrad czy Kazimierz? Bo jest 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby to tak mozna bylo stanac w kolejce to powiedzialabym ze ja nastpna :) hehe ale to nie jest tak łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira - mocno 3mam za Was kciuki! U mnie masakra :( Wczoraj bladzich druga kreska, w pracy bylam do 20 i pewnie moglam pojechac zrobic bete do kliniki na Polnej (jestem z P-nia) ale bylam tak zmeczona, ze odpadlam. Dzis test pokazal druga kreske o dokladnie takim samym natezrniu koloru, jak wczoraj. Po pracy moj M. zabiera mnie na dwudniowa randke na wies, wiec nie chce sie stresowac. Albo @ przyjdzie jutro/ pojutrze albo w pon. rano test i potem ew. beta... Na glowe nuz dostaje, i tak mi jakos smutno dzisiaj, ech! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż od wczoraj czekał w napięciu, co będzie po dzisiejszym... ale dopiero jak wróci z pracy to się dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×