Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

w takim razie będę kontrolować betę i jak będzie ok 1 000 - 1500 to pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sobie mniej wiecej policzyc ze beta podwaja sie co 2-3 dni wiec skoro amsz dzis 42 to pojutrze ok 80 itd u mnie wzrosla przez 48 h a teraz nie wiem, ale wiem ze rosnie bo testy byly coraz silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przez 3 dni wzrosła o 2000% ;) mój poniedziałkowy wynik x 20, a nie x 2 :D Myślę że koło 200 w poniedziałek powinno być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane :) Nemira moje wielkie gratulacje!!!! Dzisiaj też koleżanka mi pisała,że jest w 6 tygodniu ciąży z drugim dzieckiem :) To już 4 z mojego rocznika i z mojej klasy :) Zamówiłam sobie Macę z allegro bo u nas nie dostałam... http://allegro.pl/maca-proszek-100-400g-plodnosc-libido-bio-cert-i2462485857.html Będę ją brała razem z mężem :) Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczynki moje witam Was i nowe również! ja tylko na chwilke wpadłam przywitac WAS I podczytac ,powiedziec że za jakis czas wrócę. Mam schizy nadal,(długo by pisać)więc nie bedę Wam zaśmiecać. Bardzo się cieszę z nowych brzuchatek=życząc wszystkiego najjjlepszego :) starajacym sie dziewczynką 2 grubych kreseczek życzę!tylko bez schiz proszę Was!spokojnie i 1-wszy test wiadomo=w dniu spodziewanej wredoty@. Miłego i bezstresowego odpoczynku dla urlopowiczek:)p.s Małpeczko=przykro mi ale nie ma jak to optymizm!żyj,używaj i ciesz się chwilą:) ,nastepny cykl może NASZ bedzie..krzewuszka i reszta moich bidulek=juz mało nas zostało i powolutku=oby do skutku upragnionego!:)dorotq kania WY jednak przed nami:) to sie rozpisałam,a wcale nie chciałam ..;) jednak tesknie za Wami.Pozdrawiam każdą z osobna,życząc miłego wieczorku i nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silka Kochana wiedziałam,że nas nie opuścisz :) My też tęsknimy... Musisz wrócić...przecież nie podałam Ci przepisu na ogóreczki w musztardzie ;) Buziaczki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Silka trzymam kciuki za Twoje starania! Za resztę dzieczyn z reszta też :) Nemira gratulacje! Dzisiaj mam 13dc i lekkie bóle jak na @? Czy to może być objaw owulacji Czy raczej przedwczesnej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję KOCHANE:)jednak ze starankami u nas w kratkę(niestety)brak czasu:(..i tez juz powoli chęci jednak bez schiz i na spokojnie,a moze akurat sie uda:)ja znów na badanka niedługo i do ginka w końcu udało mi sie zapisać. A,Ty laska podawaj ten przepisik!niedługo ogórasy i inne(mam zamiar zaprawiać;)a,póki co muszę sie zadawalać tym co jest w sklepach tu:(..bleee jednak obzeram sie,normalnie zachcianki!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASIA=nie doradzę sorki.ja mam tak róznie,ze szkoda gadac...ostatnio schiza straszna miałam @ a po 2 tyg.bóle głowy(co bardzo zdko mi sie zdarza,wymioty,bóle pleców itd....więc głupia test robiłam,hehhhe ale,w sumie nie ma co sie smiać bo róznie bywa...juz powoli w nic nie wierzę!ogladasz-cie)ciąża z zaskoczenia...?nie wierzyłam do końca,póki moja znajoma tego nie doswiadczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak KRZEWUSZKO z 1-wszym.była w szoku,tyle tylko moge powiedzieć,dlatego tez takie schizy ostatnio miałam...ech..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a,nie wierzyłam na serio w ten program(każdy(a)którzy ogladaja mają polewke jak sie wyrazili.Mój M.tez do końca nie wierzył,a jednak!i,jak tu nie schizowac...dlatego chciałam Was opuscic na jakis czas,ale co to mi da...i tak sie mysli!(mimo,ze nie chce)jednak mam tez inny problem-naprawde mało czasu:( ale,podgladam Was i cieszy mnie,ze coraz wiecej mamusiek:) i,myslę:)tez jak sie czuja nasze brzuchatki i dzidziusie!:)buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Ogladam ten program i nie dowierzam że 3 kilowe dzieci a bezucha zero! I w dodatku zdrowe sie rodza :) Silka medycyna w naszych czasach jest na takim poziomie że według mnie nawet majac lat 40 można zajść w ciażę :) także nie dołować mi sie proszę i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu..... KOCHANA!bonanza,to mało powiedziane!wyobrazasz sobie?bo,ja..nie.Choć,moze tak pomyslałam,było by dobrze tak...?ale nie wiedziec..nie czuc nic,kopnięc(TO MUSI BYC SUPER UCZUCIE!:) itd..nawet choc by mdłosci(choc nie chciała bym, nie życzę nikomu i współczuje NASZYM,jak sie meczyły(ą)ale CZUJĄ!:)a,ja zdesperowana..moge i wiem że bym przezyła wszystko:)tymbardziej,ze wiesz te 35 latek zbliza się duzymi krokami....jejku,jak ja zazdroszczę tym NASZYM MŁODSZYM dziewczynom!oczywiscie pozytywnie.MAJĄ wielkie szanse i napewno im sie uda:)no,nam tez OCZYWISCIE!!!!!!!MUSI=NIE MA INNEJ OPCJI!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc KRZEWUSZKA:)MIŁYCH SNÓW:) Tak KASIA=dokładnie,nie dołowac się,wiem.bedzie czas bedzie rada:)a,jak nie,to dużo dzieci jest opuszczonych i potrzebuje miłości(wtedy ,pomyślimy:)moze by przygarnać jakąś bidulkę kochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Nic nie dzieje sie bez przyczyny, znajoma adoptowala rocznego chłopczyka, najkochańsze maleństwo na świecie i wielki szczęściarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! a,ze choruje na niedoczynnośc tarczycy to wiesz-ciężej to wszystko sie odbywa..jednak nie tracimy optymizmy i po badaniach bierzemy sie do (roboty);)szkoda,ze na urlop nie jedziemy w tym roku..tylko praca,praca..i tez stresik:( do tego pełna chata u nas prawie non stop...chyba,ze jak sami zostaniemy to tez inaczej bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku kochany nie przejmuj się i nie załamuj. W końcu przyjdzie pora i na nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zrobiłam test. Pół nocy nie spałam i postanowiłam że dzisiaj zatestuje. Nie wytrzymałam i lipa... Wynik negatywny. Więc teraz czekam na @. Napewno przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam kolejny tydzień. Jak nie przyjdzie to za tydzień w poniedziałek ide na bete. U mnie w laboratorium wyniki są dopiero następnego dnia. Ale jakbym zrobiła w pt to wyniki i tak dopiero w pon. Dlatego zrobie w pon i wyniki będę miała we wtorek. Ale to za tydzień. Teraz czekam. Te testy mnie kiedyś dobiją... Ale jak @ przyjdzie to będę mogła w końcu pójść do gienka bo kazała mi przyjść 2-4 dc. Idę z siostrą oglądać suknie ślubne. Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja też czekam na @ niech już dostanę to od nowego cyklu mierzenie temp testy owulacyjne i mikroskop normalnie wszystko może wtedy wkońcu będę wiedziała kiedy mam owulke. Super że niektóre z nas juz się "wyłamują" :) trzymam kciuki za nas wszystkie. Ja miałam wczoraj 23 dc i najlepsze jest to że miałam śluz płodny bo rozciągnął się jak nie wiem i kurde nie wiem czy może być taki sluz w dni niepłodne czy co bo już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku nie załamuj się jest nas tu trochę takich które czekają na te dwie kreseczki trzeba się wspierać i być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Witam i ja :) Wczoraj lub dzisiaj chyba mam owulacje ale staranek wczoraj nie było bo mężuś że zmęczenia zasnał zanim wróciłam spod prysznica i troche zła jestem że sie nie udało a dzisiaj rano zaspałam do pracy wiec nie było czasu... Cóż, jak to wczoraj napisałam nic nie dzieje sie bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laski:) Silka witaj:) ja tez ogladam ten program i jakos nie moge w to uwierzyc:) no ale moze i tak jest u mnie 4 dc ale dziwna ta @....od wczoraj popoludnia nie ma wogole -plamienie tylko no i ten kolor rozowo-pomaranczowy... nie mam pojecia czemu....nigdy tak nie mialam ,zawsze czerwona strasznie by;la..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×