Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

patra ale prawdopodobnie nie było owulacji wiec może dlatego duhaston nie wywołał:(kurcze nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia ja nie mialam owu i w drugi dzien po odstawieniu tabletek dostałam @! Rób test bo jeśli jesteś w ciaży to może bedziesz musiala Dalej brać duphaston!! Lepiej wiedziec jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia ja nie mialam owu i w drugi dzien po odstawieniu tabletek dostałam @! Rób test bo jeśli jesteś w ciaży to może bedziesz musiala Dalej brać duphaston!! Lepiej wiedziec jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia sama juz nie wiem, ale lepiej sprawdzic. wyczytalam gdzies ze do 10 dni ma sie pojawic @ ale generalnie pojawia sie max po 4-5 dniach. Nawet jak test bedzie negatywny to bedziesz wiedziala na czym stoisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra i kasia dzieki🌻 kupie dzisiaj test i jutro zrobie,podobno zależy tez jakie były ostatnie cykle,a były długie bo 52 dc,chyba tyle jeszcze nie czekałam na @ po duhastonie ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Misia nie trzymaj nas w niepewności i rób teściora! Mi sie wydaje że coś jest na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu Ja nie mam żadnych objawów ciąży:)Ale zawsze czuje po jajnikach że @ a teraz nic,piersi bola teraz tak mam i w poprzednim cyklu też mnie bolały a wcześniej nie.Nie chce sie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda taka że kobieta jak bedzie chciała to sama sobie dolegliwości wynajdzie. niektóre kobiety nie mają objawów a zaciżąyły. ile nas tyle teorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym cyklu odpuściłam moze dlatego,że nie mam czasu bo mam zajecie:),mały do przedszkola bardziej o tym myślałam. Ja sie nie nakrecam jakbym sie nakręcała to bym z testami swirowała,a jeszcze nie robiłam jutro zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda taka,że do długich cykli jestem przyzwyczajona,ale po duhastonie to dziwne ale cóż kobiecy organizm potrafi zaskakiwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) u nas pada;/ misia trzymam kciuki za II kreseczki u mnie 25dc..... czuje taki bol okresowy... a poza tym mam doła...okropnego....denerwuje mnie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dorotq u mnie tez padac zaczelo, zrobilo sie tak zimno. a ja wczoraj bylam na wyprzedazach w galerii hehehe i nakpilam bluzek na krotki rekaw... i sandałki hahahah ale bly takkie piekne ze nie moglam ich zostawic.... :) na koturnie z cienkimi lakierowanymi paseczkami, zapiane na kostce z lasockiego mmm piekne :) a wiecie co mi ovufriend wygasl... szkoda mi ale nie chce wykupowac abonamentu... misia to czekamy na wiesci jutro z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A mnie mdli od kiedy zaczęłam brać te tabletki czyli od 17dc ale czego sie nie robi dla maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Łodzi troche się rozpogodziło.. ale nie ma sie co oszukiwac, wrzesień :( juz upałów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Trzymam kciuki misia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz Ty cierpliwość :) ale jestes opanowana, ja juz ze trzy mialabym zrobione :) ale z całego serca trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra podobno cierpliwość wynagradza mój mąż tak zawsze mówi hehe:P Niby owulacji nie było ale w połowie cyklu bolały mnie jajniki,ale gin mówiła ze może za pozno wtedy przyszłam i dlatego ona nic nie widziała,dlatego jak teraz dostane@ to 10 dc mam do niej zadzwonić... Okaże sie jutro jak wyjdzie jedna kreska to moze w nastepnym cyklu sie uda:P ale trzymam sama za siebie kciuki i za Was wszystkie tez:) Kasia,patra🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, fajnie że zdecydowałaś się zatestować. Mam nadzieję, że poprawisz statystyki :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, że wszystkie co jesteśmy na tym forum wcześniej czy później zaciążymy (mówię o tych które są w trakcie, bo te które już są - gratulacje i buziaki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ostatnio spędzam większość czasu w kuchni. Dzisiaj upiekłam pyszne ciasto ze śliwkami :) A poza tym przerzuciłam się na chleb pieczony w domu, bo już nam żaden nie smakował. Tyśka i inne kochane starczki - wysyłam do was całe morze ciążowych bakcylków! Misia, powodzenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Oj śliweczko narobiłaś mi smaka :) ja nie mam zdolności kulinarnych a chleb pieke tylko dlatego ze mam maszynę do pieczenia chleba i gotowe mixy kupuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też sa moje pierwsze akcje piekarsko-cukiernicze. Ale co tam, biorę przepis i robię :) I wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia musze Ci powiedzieć ze u mnie w lipcu tez nie widziałam ani odrobiny owulacji,dlatego tez byłam w szoku ze jestem z ciąży;))takze uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia rób tego teściora i podaj wynik. Ja zawsze jak mialam testowac nastepnego dnia to o 5 już nie mogłam spać. Byłam wczoraj u ginekologa. Powiedziała że moje wyniki nie są aż takie złe. Kazała przebadać męża. Mówi ze endometrium rośnie (cokolwiek to znaczy) i są pecherzyki ale jeszcze małe. Więc jestem zadowolona. Mowi ze cos się ruszyło. Więc zadowolona jestem. Ale powiedziała że ten cykl też będzie taki długi. Przepisała mi jakieś tabletki które mam brac od nastepnego cyklu. I nastepnym razem przepisze mi luteine zeby te @ wywoływac szybciej jak po 40-50 dniach. Buziaki dla Was i Misia czekam na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Cześć dziewczyny :) Maju cieszę sie że wszystko jest ok :) podobno najważniejsza jest okupacja a długość cyklu może być różna. Misia pisz jak tam testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×