Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia-tak ,ja ciagle pracowalam sama sobie ustalalam grafik:P dogadalam sie z szefostwem i jesli cos nie tak np.mala zachorowala moglam pojechac popoludniu do pracy i zrobic co do mnie nalezalo:) pracowalam jako fakturzystka w piekarni..przez 8 lat dopoki piekarnia nie padla rok temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ta wróżka to na jakimś forum była,które z nudów przeglądałam...ale już nie wróży... Napisałam z ciekawości bo mądrze pisała...ale i tak nie traktuję tego poważnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dzisiaj wygasł bezpłatny abonament na ovu... mam wszystko w szarych kolorach i poblokowane niektóre rzeczy :( Chyba sobie wykupię abonament na rok bo najtaniej wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kszewuszko-mam pytanie wypełnilam kiedys ankiete dotyczaca testow ciazowych kiedys podalas linka chcialam zapytac czy ty dostalas test? i ile czekalas? bo ja juz chyba czekam ponad 2 m-ce...jakos tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test i niestety brak ciazy, ale okresu nadal nei ma. Jestem chyba nadal rozchwiana po odstawieniu tabletek, ale czy to aż tak długo trwa? bo od listopada odstawiłam 2 miesiące było regularnie a póżniej spóznianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam test i niestety brak ciąży, ale okresu nadal nie ma. Chyba nadal jestem rozregulowana po odstawieniu anty, ale czy to możliwe żeby to tak długo trwało? tabletki odstawiłam w listopadzie 2 miesiące było wszystko ok co 31 dni a teraz wszystko rozregulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) Amazin Ja kiedyś dwa lata brałam anty na wyregulowanie bo gin myślał że tak może mi pomoże,a to nic nie pomogło nadal mam nieregularnie,miałam przez rok jak urodziłam małego Dorotq @ nie dostałaś? ostatnio też Ci sie spózniał nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
Dorotq bo ovu wyznacza Ci owulację po wpisie Twoich objawów. Musisz konkretnie wpisywać. Mi też ostatnio przesunął ale z korzyścią dla mnie:) A kiedy powinnaś dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja cały czas o tym myślę:( wczoraj miałam zebranie trochę się uspokoiłam ,zobaczymy co poniedziałek przyniesie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłam na zebraniu bo dopiero w środe pani mi zadzwoniła czy jestem zainteresowana,nawet nie wiem co mam kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam Pani poiwedziała, że będą się uczyć codziennych czynności, żeby spodenki były na gumkę oj takie pierdołki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 ale mimo nieregularnych @ udało Ci się zajść w ciąże? nie wiadomo jak liczyć dni płodne, wogóle okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazing ja miałam nieregularne i mam już jednego synka a teraz jestem w ciąży.:) Miałam dziwne cyle bo 30 35 45 50.Tobie też na pewno się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazin tak udało mi sie,synek ma już 4 i pół roku:)A teraz sie staramy i nic nie wychodzi dzisiaj kończe brać duphaston i przyjdzie @ i potem ide na monitoring jak nie bedzie owulki to bede brac lek na żeby wystąpiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
A mnie grypa jakaś dopadła :( akurat jest 13dc i raczej z bara bara nici bo fatalnie sie czuje :( pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu akurat teraz musiało przyjsć przeziebienie:(moze jutro lepiej sie poczujesz:)zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje cykle od odstawienia to były 31,31,39,48,71, dziś juz 44 dzień i ciężko wyznaczyć kiedy można sie starać ale robimy to wtedy kiedy obydwoje mamy ochote nie na siłę i oczekujemy na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazin a odstawiłaś anty wtedy kiedy skończyło sie opakowanie czy w trakcie brania? bo to podobno ma tez znaczenie,idz do gina najlepiej powie ci co i jak moze zapisze na wyregulowanie tabletki.Uda Nam sie wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×